652 Shares 4292 views

Szczera Mowa na weselu – najlepszy prezent

Ślub – długo oczekiwana uroczystość i wszystko musi być po prostu idealny w tym dniu. Jest to także czas zmian i rozpocząć zupełnie nowe życie, bo teraz małżeństwem – to jedno, a życie jest teraz pójdą w parze całym konsultując się ze sobą i wspierają się wzajemnie. Jest to związek dwóch kochających sercach, którzy zawsze są gotowi pomóc sobie nawzajem, niezależnie od ich preferencji i pragnień.


W taki radosny dzień i gości życzy młodej coś miły, łagodny, czystego serca, co uważają za ważne. Dlatego powinniśmy patrzeć na wesele nie jest tylko zbiorem pięknych słowach, a być zmysłowy, obecny, bez oszukiwania, z całego serca. Oczywiście mowa życzeniami na ślubie zazwyczaj zawiera życzenia zdrowia, dobro rodziny, opieki pieniędzy, dużo dzieci, itd Jednak bardzo często te słowa nie wystarczą, aby wyrazić wszystko, co chcę powiedzieć. Dlatego najlepiej jest na ślub, aby przygotować z wyprzedzeniem, a nie w ostatniej chwili. Kiedy patrzysz jak szalony w Internecie przynajmniej niektóre informacje lub odpowiedniego powitania, ale nie to. Po tym wszystkim, nikt nie wie, co czujesz, a nie być w stanie pomóc Ci wyrazić swoje emocje dziwne słowa!

Mowa na ślubie przyjaciół bardzo często podobnych do oryginalnych gratulacje, którego użyliśmy, aby zobaczyć tylko w filmach. Młodzi ludzie są bardziej ryzykowny niż ich rodzice, a wyobraźnia nie zajmują, wymyślić niczego. A film można zamontować lub zamówić chór i orkiestrę. W ogóle, czy wszystkie ich najlepsze dla ich rodzin to podobało.

Idealna mowy na ślubie …

Jeśli chcesz, aby Twój ślub mowy jak nowożeńcy i, oczywiście, nie dziwi połowę gości, nie powinny być zawarte w nim jakieś historie z życia, że większość osób nie ma pojęcia i różne zabawne sytuacje, nie ważne jak absurdalne i śmieszne są.

Również nie można lekceważyć. Rzeczywiście, w takiej napiętej atmosferze swojego żartu mogą być traktowane zupełnie inaczej i nie tylko stracił swoje znaczenie, ale mogą być stosowane przez niewystarczającą odpowiedzią. Takie błędy są najlepiej unikać. Po ślubie – jest to bardzo ważny i decydujący krok w życiu nowożeńców, a jeśli nie jesteś pewien, że każdy zrozumie swój humor, to najlepiej zostawić tę sprawę tylko nie szkodzić. Należy również pamiętać, że picie trochę napoju, można stracić trochę kontrolę nad sytuacją i wygadać się zbytnio, że zagrażałoby nie tylko ty, ale ktoś z młodych. Nie powinniśmy zapominać o granice tego, co jest dozwolone, tak aby nie zepsuć świąteczny nastrój i atmosferę uroczystości.

Należy zwrócić należytą uwagę do wieku słuchaczy, który będzie obecny na weselu, jak żargon jest mało prawdopodobne, aby były zrozumiałe dla starszego pokolenia. I pojawia się ryzyko, że nie będzie zrozumieć ponownie. Dlatego zajmie Ci dużo czasu na ślub do przygotowania, ale należy pamiętać, że dla przyjaciół jest to najbardziej przyjemny prezent, aby usłyszeć Twój adres tak ciepło, a co najważniejsze szczere słowa.

Święto!

Kiedy recytować mowy ślub, starają się częściej uśmiechać, bo jesteś na weselu. Nie być rozproszony przez obcych rozmów, ale dołoży wszelkich starań, tak, że kiedy ją przeczytać, wszystko co usłyszy. Oczywiście, można lekko skomentował ironicznie, ale to najlepiej niech te jibes wobec młodego. Rozpocząć przemówienie dziękując nowożeńcy ponieważ są twoi przyjaciele, i że są one częścią twojego życia, że jesteś bardzo szczęśliwy dla nich. Ale nie zapominajcie, że najlepszy czas na głos – 3 minuty. Nie jest konieczne, aby zagłębić się w historię.

Bądź otwarty i szczery, i twoi przyjaciele docenią!