540 Shares 6063 views

Dlaczego TinyUmbrella nie uruchamia wszystkie możliwe przyczyny i rozwiązać problem

Tak, dzisiaj patrzymy na wszystkie możliwe sytuacje, w których TinyUmbrella nie uruchamia się. W rzeczywistości, scenariusze bardzo. I patrzymy wam wszystko, co możemy spotkać na naszej drodze. Po tym, spróbuj dowiedzieć się, jak rozwiązać sytuację. To nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Tak więc, niech szybko zabrać się do studiowania naszą obecną tematu.

„Krzywy” plik instalacyjny

Cóż, pierwsza opcja, w której TinyUmbrella nie zacząć – to, oczywiście, uszkodzony plik instalacyjny. W tym przypadku nie będzie aktywna nawet ustawienie.

Na szczęście, ten scenariusz nie jest bardzo częste. Tak, i to jest stosunkowo łatwo wyeliminować. Wystarczy znaleźć i pobrać wersję roboczą samego programu. Oznacza to, że normalny instalator. Następnie rozpocznie się dopiero proces instalacji i czekać na jakiś czas. Program jest zainstalowany, można uruchomić. Ale co, jeśli TinyUmbrella nie rozpocznie się nawet po pobraniu instalatora normalne? Co może być przyczyną takiego zachowania? W rzeczywistości są one bardzo, bardzo dużo. Zacznijmy od najbardziej popularna i bystroustranimyh przypadkach, które mogą napotkać tylko przez współczesnych użytkowników.

Nie udało się zainstalować

Drugi exodus, który może spotkać każdego i wszystkich – nie udało się zainstalować. System, niewielkie i niezauważalne dla nas, zwykłych użytkowników. Ale to dla komputera, szczerze mówiąc, jest to ważny argument pozwalający blokować uruchomienie dowolnej aplikacji.

Tak więc, jeśli, na przykład, podczas procesu instalacji, należy umieścić wahania napięcia, wyskoczyła komunikaty o błędach, ale nadal zainstalować ten program, a takie rzeczy (warto rozważyć, że czasami awarie występują zazwyczaj niewidoczne dla nas) nie jest zaskakujące, że TinyUmbrella nie uruchamia (Windows, Mac lub inny system operacyjny masz zainstalowany – nie ma znaczenia).

Co można zrobić? Na szczęście dawno nie muszą cierpieć. Wystarczy usunąć program całkowicie, a następnie wznowić instalację. Tym razem będzie lepiej wyłączyć program antywirusowy i nie pracować przez pewien czas na komputerze. Do tego czasu, aż do zakończenia procesu instalacji. Jedynym sposobem możemy mieć nadzieję na szybkie i dokładne „uzdrowienia”. Jak widać, do tej pory nic trudnego ani specjalnego. Teraz trzeba iść do przodu i myśleć o sytuacjach, w których TinyUmbrella nie działa na Mac OS i innych systemów operacyjnych. Przyczyny takiego zachowania jest wiele. Ale gdy mamy wyostrzyć swoją koncentrację na najbardziej powszechne i bezpieczne.

aktualizacja

Dobrze, że to inny scenariusz. Pojawił się stosunkowo niedawno. Chodzi o to, że użytkownicy narzekali, że nie zaczął TinyUmbrella wersji 7 lub nowszej. Wina była najczęstszą uaktualnienie.

Współcześni twórcy, szczerze mówiąc, niedawno zmuszone użytkownicy coraz częściej borykają się z problemami po uaktualnieniu. Specyficznie spowodowało takie zachowanie – nie wiadomo. Ale pozostaje faktem – aplikacja nie będzie działać, bez względu na to, jak się starał. W skrajnych przypadkach, będzie wykonywał swoje funkcje „krzywy” i błędy.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nie zacząć TinyUmbrella po uaktualnieniu, można spróbować ponownie zainstalować sobie wersję. A najlepsze jest to trzeba pobrać najnowszą wersję aplikacji. To uchroni cię od nawrotu problemu. Bardzo często to pomaga wielu użytkowników, aby ponownie zainstalować. Jednak nie wszystko jest zawsze tak dobry. Czasami można spotkać sytuację, w której program nie uruchamia się nawet po TinyUmbrella rozwiązywania problemów podczas instalacji i „Update”. Co spowodowało to? Co robić? Jak dotąd, nie panikuj. W naszej „Arsenał” jest jeszcze inny powód, nie jest szczególnie niebezpieczne, które powoduje takie zachowanie. A teraz mamy ją poznać.

problem stronicowania

Cóż, tutaj mamy ze sobą do ostatniego „bezpieczne” powoduje, że tylko może powodować problemy z uruchomieniem i działaniem TinyUmbrella. Chodzi o to, że po wydaniu wersji 5 aplikacji, wielu użytkowników zaczęło narzekać na brak możliwości uruchomienia. I winowajcą tutaj nie jest aktualizowana. Sprawa nieco inaczej.

Począwszy od wersji 5 narzędzi, z nieznanych powodów, system plików, swap zaczął słabnąć. Z tego powodu, a problem zaczyna. Zatem konieczne jest, za każdym razem, aby wyeliminować tę „niespodziankę”. Jak to zrobić? Spróbujmy zrozumieć.

Aby zacząć, przejdź do ścieżki: „C: Users nazwa_użytkownika .shsh .cache”, a następnie spojrzeć na jednym dokumencie w folderze docelowym. To się nazywa "lib-win jar". Jeśli klikniesz go, zobaczysz, że jego „waga” jest równy 0. Dlatego konieczne jest, aby zastąpić Falik. Znajdź go w internecie i ściąganie. Następnie trzeba przejść na już wyżej sposób i wrzucić z powrotem do dokumentu. Zostaniesz zapytany czy chcesz zastąpić istniejący plik. Zgadzam się na pełną wymianę, a następnie ponownie uruchom komputer. To wszystkie problemy zostały rozwiązane. Teraz można spróbować pracy w programie. TinyUmbrella nadal się nie uruchamia? Następnie przejdźmy cię do bardziej niebezpiecznych i nieprzyjemnych momentów, które tylko mogą wystąpić.

brak aplikacji

Cóż, tutaj zaczęliśmy ze sobą do mniej typowych przyczyn braku rozruchu dzisiejszych aplikacjach. W prawdzie, wersję wydarzeń, które będziemy teraz uważają, nie jest szczególnie niebezpieczne. Jest to raczej nieprzyjemne. Plus, może spowodować wiele niepowodzeń w różnych mediów.

Chodzi o to, że dzisiejszy program wymaga do jego praca dwóch głównych elementów – do Net.Framework i specjalne środowisko programowania pod nazwą Oracle. Tak więc, jeśli TinyUmbrella nie rozpocznie się, Java (tylko, że „Oracle”) lub „Fraymvork” brakuje na komputerze.

Na szczęście poprawka jest dość prosty problem. Wystarczy zainstalować aplikację aktualnie na liście. Szczerze mówiąc, po to, że będzie lepiej, aby zresetować nasz aktualny program. Następnie ponowić operację. To powinno działać w pełni sił. Tylko wtedy, gdy nie mają do czynienia z najbardziej nieprzyjemne i było naprawdę trudne do wyeliminowania problemów. Co to jest? Spróbujmy dowiedzieć się go.

niezgodność

Więc zaczęliśmy ze sobą do najbardziej przykrych momentów, które mogą wystąpić jedynie w stosunku do naszego obecnego obiektu. Chodzi o to, że jeśli TinyUmbrella nie rozpocznie się, a ty za to wszystko, czy masz najnowszą wersję „windose”, najprawdopodobniej, to zachowanie jest spowodowane niezgodnością banalnej użyteczności z systemów operacyjnych.

Jak, to nie brzmi bardzo zastraszające. Tylko tutaj, aby umieścić program na niezgodnym systemu jest po prostu niemożliwe. Aby osiągnąć postęp, trzeba całkowicie ponowna „windose”. Ten, który jest kompatybilny z programem. Czasami może stać się poważnym problemem. To nie zawsze jest. W przypadkach, w których planuje się przeprowadzenie resetu, nie martw się. Ale jeśli jest to niespodziewany ruch, tym lepiej będzie, czy nie użyć narzędzia, lub zapisać absolutnie wszystkich danych na wymiennych nośnikach przed rozpoczęciem procesu.

„Piraci”

Drugi moment krytyczny, który można wsunąć tylko gdy TinyUmbrella nie start – jest dostępność pirackich wersji systemu operacyjnego. W tym przypadku, co do zasady, problem nie tylko z naszej aplikacji, ale raczej wiele.

Pirackie oprogramowanie – ogromna gwarancją niepowodzeń wygląd i usterek. Niestety, większość użytkowników woli „zepsuty” wersja licencji. Jeśli nie rozpocznie TinyUmbrella, ale nadal wszystko użyć „pirata”, to nie jest zaskakujące, że sytuację.

Fix to możliwe na dwa sposoby. Po pierwsze – jest to ponowna instalacja istniejących systemów operacyjnych. Szczerze mówiąc, nie najlepszy wybór, ponieważ działa bardzo, bardzo rzadko. Druga opcja – jest zakup licencji „windose”. Drogie, ale wierny i niezawodny scenariusz. Zwykle jest dużo użytkowników ominąć. Zasadniczo, jeśli masz ogromny zapas cierpliwości i czasu, można spróbować ponownie zainstalować spędzają większość apletów. Razy z 20. można być, narzędzie zaczyna.

wirusy

I tu jest ostatni powód, który może pojawić się niezdolność do pracy TinyUmbrella. Oczywiście, ten wirus. Różnorodność infekcji komputera, jak wiemy, jest to najbardziej rozległy i powszechny problem, który może być do czynienia tylko przez użytkownika.

Co robić w tej sytuacji? Na początek – sprawdzić komputer pod kątem wirusów. Potem, za pomocą antywirusa i wiele dodatkowych narzędzi do dezynfekcji komputer, a następnie uruchom go ponownie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, problem zniknie. Nie? Następnie ponowna instalacja systemu operacyjnego.

wniosek

Tak, dzisiaj dowiedzieliśmy się z wami, TinyUmbrella nie uruchomi się z jakiegoś powodu. Ponadto uczą się rozwiązywać problemy z dostarczaniem najsłabiej metod niebezpiecznych i nieprzyjemnych.

Niestety, większość problemów 100% wyeliminować tylko przez ponownej instalacji systemu operacyjnego. Jeśli nie możesz poradzić sobie z tym zadaniem na własną rękę, możesz skontaktować się z ekspertami. Są w dwóch kont będzie określić przyczynę braku uruchomić narzędzie na komputerze i je wyeliminować.