890 Shares 9839 views

Jak usunąć klip

Aby zrobić własny teledysk, możesz zwrócić się do profesjonalistów, ale nadal możesz to zrobić samemu. I na pewno wielu entuzjastów filmów często interesowało Cię, jak sam kręcić film? Dokładnie to, co zostanie omówione w tym artykule.


Spróbujmy dowiedzieć się, jak zrobić film do utworu. Oczywiście, w pierwszej kolejności musisz mieć samą piosenkę. To nie chodzi o znaną kompozycję, ale o twoją twórczość, jako klip do popularnego hitu, inaczej, jako plagiat, nie nazwiesz.

To nie może być Twoja osobista piosenka, ale praca znanego zespołu lub wykonawcy. Teraz, gdy postanowisz, którą piosenkę, którą kręcisz, nadszedł czas na pomyślenie o scenariuszu. I to jest jeden z głównych punktów w pracy, mimo wszystko, jak zrobić film bez pewnej fabuły ?! Zwykle scenariusz jest napisany w oparciu o ogólne znaczenie utworu, które ujawnia istotę utworu.

Początek jest ustawiony, nadszedł czas, aby dostać się do biznesu, czyli usunąć klip. Do tego potrzebujesz:

  • Piosenka, która powinna być gotowa.

  • Fabuła, czyli scenariusz napisany do kręcenia filmu.

  • Przybliżona historia, czyli to, co pojawi się na ekranie i jak wygląda. Możesz robić film z zdjęć, ale w tym celu potrzebujesz dobrego programu do pracy z takimi rzeczami. Ta opcja jest najłatwiejsza.

Możesz strzelać do klipu w kamerze wideo, ale musisz myśleć nie tylko o miejscu, w którym zostanie zastrzelony, ale także o aktorach, którzy wezmą udział w Twoim filmie. Nie zapominaj o stylu ubiorów i aktorów makijażu. Nawiasem mówiąc, krewni, przyjaciele, a nawet krewni mogą łatwo stać się aktorami.

Jest wariant klipu, czyli komiks. Ale w tym celu potrzebna będzie osoba, która może stworzyć narysowaną historię w dobrej jakości. Oprócz tego, co możesz powiedzieć, możesz tworzyć i mieszać filmy, czyli tam, gdzie będzie film i fragmenty ze zdjęcia lub narysowanej historii.

  • Aparat fotograficzny lub inne takie urządzenie. Oznacza to, że można używać absolutnie dowolnej kamery lub kamery. Warto jednak pamiętać, że jakość filmu zależy od jakości filmu wideo. Nawiasem mówiąc, chcę zauważyć, że świetny wynik to strzelanie na iPhone 4.

  • Światło. Konieczne jest zapewnienie, że nie otrzymasz efektu "wideo domowego". Dobre światło powinno nie tylko być obecne w odpowiedniej ilości, ale także jego właściwy układ jest bardzo ważny. W przypadku niskobudżetowych, ale dość wysokiej jakości zdjęć nawet trzy najczęstsze lampy o mocy 500 W. Tutaj dwie lampki nakreślą ogólny zarys aktorów, a jeden zostanie skierowany w twarz.

  • Odtwarzanie. To urządzenie jest bardzo ważne w przypadku nagrywania wideo, ponieważ pozwala na uruchomienie niezbędnych fragmentów fonogramu. W końcu nie trzeba wiedzieć, jak kręcić klip, ale także jak zamontować go później. Do pełnej synchronizacji obrazu i dźwięku urządzenie to będzie najlepszym asystentem podczas filmowania.

W zasadzie wszystko to jest potrzebne. Oczywiście konieczne jest zaprogramowanie specjalnych programów do pracy z filmem, aby po zakończeniu kręcenia wykonać kompletną instalację i zastosować całą kompozycję do klipu. Po zakończeniu pracy nie zapomnij dokładnie spojrzeć na wszystko, a jeśli jakieś fragmenty nie pasują do Ciebie, najlepiej od razu ją przerobić, wymieniać lub ciąć. Cóż, teraz, jak zrobić klip, już wiesz, to jest mała rzecz.

Możesz umieścić klip w sieci na całym świecie, na przykład w serwisie YouTube lub po prostu ją pokazać znajomym i krewnym. A jeśli zrobisz wszystko poprawnie, Twoja praca na pewno zaskoczy wielu i nie tylko Twojej rodziny i przyjaciół.

Powodzenia w staraniach i pamiętaj, że nic nie jest niemożliwe, a jeśli wy wyznaczasz cel, może okazać się nawet lepszy niż wyobrażałeś sobie.