643 Shares 1293 views

Czczony Artysta – stopień lub tytuł?

Uhonorowany tytułem Artysty są bynajmniej wszystkich aktorów, śpiewaków i muzyków. Aby stać się jednym, trzeba przejść długą wyboistą drogę, która spadnie w kłopoty, przeszkody, są ludzie, którzy nie mają wstręt umieścić kij w kole utalentowanego człowieka, nawet jeśli jest ich przyjacielem i kolegą. Ale nie ma potrzeby, aby zrezygnować, musimy pracować długo i ciężko. A potem nagroda i uznanie sami cię odnajdzie.

Aby umieścić tytuł?

Stan emerytowany podana jest do osób, które pracują w dziedzinie kina, sceny, teatru, baletu, muzyki i pracowników w dziedzinie cyrku, a także pracowników radia i telewizji, i tak dalej. Mężczyzna podający się za tytuł „Czczony Artysta”, musi pracować 20 lat lub więcej i osiągnąć uznanie publiczności.

Jak to jest możliwe, aby uzyskać nagrodę państwową?

W 2010 roku wydał specjalny dekret wydany przez Prezydenta Federacji Rosyjskiej, że jest najwyższy stopień przyznawany pracownikowi tylko wtedy, gdy pracował w dziedzinie sztuki od ponad 20 lat. Ale to nie wszystko. Kandydaci do tytułu muszą być żadnych nagród lub zachęt (dyplomy, certyfikaty, dotacje), wydane przez władze federalne i władz państwowych podmiotów RF. Oznacza to, że przyszłość Czczony Artysta teatru, filmu i tak dalej. D. Pierwsze umieścić na nim tytuł dopiero po osiągnięciu 38 roku życia, pod warunkiem, że dana osoba rozpoczęła pracę w różnych zespołach twórczych od 18 lat.

Oczywiście, zaledwie 20 lat do pracy w kinie lub teatrze dla uhonorowany artysta statusu trochę. Trzeba zrobić wielki wkład do sztuki lub na rozwój, na przykład, aby zrobić film, który stanie się popularne, z udanej gry w różnych przedstawieniach, aby osiągnąć sławę i uznanie w swoim własnym imieniu. Jeśli przyszłość uhonorowany artysta spełnia wszystkie wymagania wymienione powyżej, możemy śmiało ubiegać się o tytuł. Ale zanim napiszesz leczenia konieczne jest, aby złożyć wniosek do nagrody. Robi to zazwyczaj dyrektor lub kierownik instytucji, w której pracuje talent lub jego zespołu. Innymi słowy, w miejscu ludzkiej pracy ciągłej. Jeśli z jakiegoś powodu przyszłość Czczony Artysta nigdzie nie pracuje, to jest wniosek, w którym prowadzi działalność w dziedzinie sztuki.

Zaszczycony artysta różni się od krajowego? Co ranga jest korzystne?

Artysta Ludowej stać się trudniejsze, niż zasłużył. To nie znaczy, że uzyskanie statusu drugiego kawałka ciasta. Trzeba ciężko pracować. Aby uzyskać tytuł „Czczony Artysta Rosji”, konieczne jest, aby działać na rzecz sztuki przez co najmniej 20 lat. Dla tych, którzy wybrali ich specjalność balet, okres ten ulega skróceniu do 10 lat. Jednak, aby stać się popularnym artystą, konieczne jest, aby pracować jeszcze przez 10 lat po zasłużony tytuł. Dla tych, którzy są zaangażowani w tańcu baletowym, natomiast ponownie zmniejszona do 5 lat.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że pytanie o to, co tytuł najlepiej – zasłużony lub ludowej muzyki, to na pewno powiedzieć, że lepiej jest być sekund. Jednak nie mogą one stać, dopóki nie zostanie na pierwszym miejscu.

Specjalne przywileje w Związku Radzieckim

Oczywiście, nie jest to jedyna różnica w tytułach. Artysta Ludowej dziś umieścić więcej przywilejów i korzyści niż zasłużona. Jeśli drugi w czasach sowieckich, gdy porusza się po drodze położono w coupe i obskurnym pokoju hotelowym, pierwsza cześć nadano bardziej. Samochód stał nie niższej koi, a miejsce, w którym aktor był wspaniały. Ponadto, twórcy ludowi otrzymali i dobry wzrost wynagrodzenia, wyjazdy do sanatorium, ale wcześniej w administracji na odejściu osiągów maszyny i został założony z jego artystycznej, który jechał i dostosowania go do tyłu i do przodu. Teraz ten przywilej jest niestety odwołany.

Honorowymi Artyści Rosji

Na cześć wykazów uznanych artystów hit piosenkarka Leonid Agutin. On jest synem muzyka i nauczyciela, idąc w ślady ojca i sześć lat studiował w Szkole Muzycznej. Następnie ukończył szkoły jazzowej Moskwie, służył w wojsku, a następnie poważnie zaangażować w karierze śpiewaka i muzyka. Jego nagroda jest miejscem znaleziono w 2008 roku.

Również posiada ten status i piosenkarka Tatyana Bulanov. Mimo że jej rodzina nie jest związana z muzyką, jak Leonid Agutin (ojciec Tatiany absolwentem Akademii Marynarki Wojennej, a jej matka była fotografem), dziewczyna od dzieciństwa, odkrył miłość do muzyki. Mimo, że otrzymała zawodu bibliotekarza i fotografa, nadal postanowiłem pokazać talent na scenie. Na początku swojej kariery, a debiut miał miejsce w 1990 roku, a 14 lat później otrzymał tytuł „Honorowy Artysta”.

wyróżnienie

Wielokrotnie twarz nie tylko otrzymują certyfikat i zaświadczenie o honor, ale także specjalną odznakę. Wykonana jest ze srebra i ma bardzo piękny i niezwykły kształt. Wygląda na to, owalnym nagrody wieniec, który uzyskuje się za pomocą dwóch skrzyżowanych gałęzi drzewa – dębu i wawrzynu. Na dole nagród ma piękny łuk, a przede – godło. W centrum miasta, tuż przy wieńcu jest napis, który brzmi: „Distinguished Artist”. Z tyłu jest oznaką pin, aby można ją podłączyć do płaszcza. Tradycyjnie odbywa się to po prawej stronie klatki piersiowej.

Reasumując

Nagroda ta, która została starannie rozważyć w artykule, są trudne do uzyskania, ale nie niemożliwe. Należy pamiętać, że nie tylko osiągnięcie uzyskuje się, jeśli nie dołożyć starań Titanica i poświęcić się, aby osiągnąć swój cel. I nic dziwnego, że mówią, że marzenia. Trzeba tylko silne pragnienie. A następnie tytuł to nie tylko nazwa.