388 Shares 4115 views

Spektakl „nożyce”: opinie, obsada, fabuła

Spektakl „nożyce”, że opinie są w tym artykule – inscenizacji teatralnej „Atelier”. Została założona przez firmy produkcyjnej „Teatru Niezależnego Project”. Występ na scenie Od sezonu 2013/2014 okresie.


wydajność funkcja

Spektakl „nożyce”, które w większości pozytywne opinie, został umieszczony w 20-letniej rocznicy istnienia Teatru Niezależnego „Project”. Więc oto oryginalny sposób jego twórcy zdecydowali się uczcić tę okrągłą datę.

„Scissors” – to ironiczne oko na sztuce Pawła Portner. Inscenizacja dawna sukces na różnych rusztowań teatru na świecie. W szczególności w Europie i Stanach Zjednoczonych. Ma bogatą historię. Konieczne jest, aby powiedzieć, że w Bostonie, ona wychodzi z repertuaru 35 lat.

Jego główną cechą jest to, że widzowie są być bohaterami. Oni badają przestępstwa stało się na scenie i próbuje dowiedzieć się, kto jest winny aktorów. Dlatego wydajność „Scissors” uwagi otrzymał tak wiele. O podobnym formacie, widzowie mają do czynienia rzadko.

Inscenizacja w teatrze „Atelier”

W teatrze „Atelier” ironiczny detektyw umieścić litewski reżyser teatralny Dainius Kazlauskas. Był w stanie prawie całkowicie wymazać linię między publicznością a aktorem. Dać widzowi pełne prawa głosu.

W trakcie gry jest niemal niewiarygodne działanie dla współczesnego teatru. Kilka lat temu nie można było sobie wyobrazić. Kapitan, który kierował dochodzenie, zaczyna przyciągać widzów rozwikłać tajemnicze morderstwo. „Scissors” – spektakl-śledcze, która nie pozostawi nikogo obojętnym.

Główną rzeczą, publiczność jest ostatecznie należy ustalić, kto zawinił. Jest to bardzo nietypowe interaktywnym formacie natychmiast zakochał się w dużej publiczności.

Aktorzy zamówione kilka finałów wydajność. Który z nich grać, w zależności od tego, co werdykt będzie zrobić miejsce, ktoś uznany za winnego.

Szczególne trudności w wykonywaniu spektaklu polega na tym, że publiczność nie tylko głosować za winnych, ale także wypowiedzieć kompletne repliki, które nie opuszczają aktor ma pole manewru. Aby rozwiązać ten problem, skierowane specjalnie udał się na staż w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiował w amerykańskich reżyserów „Scissors”.

obsada

Zagrał główną rolę w sukcesie spektaklu „nożyczki” obsady. Po tym wszystkim, na scenie – prawdziwych gwiazd teatru narodowego.

Główna Aktor – komik Georgiya Dronova. On jest dobrze znany fanom rosyjskiego serialu. Zagrano "Woronina", "Sasha + Masha" w urban fantasy Timur Bekmambetov'S "Night Watch" ucieleśnia obraz analityka Night Watch Shred. Na scenie, brał udział w produkcjach „The Savage”, „Boeing Boeing”, „Szpital” Moulin Rouge ".

Aktorka Marina Dyuzheva

W spektaklu „nożyce” Marina Dyuzheva uzupełnia działający duet. Na swoim koncie – wiele ról w filmach fabularnych, w tym Radzieckiego. Widzowie pamiętają ją komedię Alekseya Koreneva „z powodów rodzinnych”, detektywistycznej przygody Aleksandra Fayntsimmera „Tavern on Pyatnitskaya” liryczna komedia Mihaila Kozakova „Pokrovsky Gates”.

W teatrze zagrała z Dronov w spektaklu „Boeing Boeing”. Z jej ostatnich ról należy również zwrócić uwagę na luz „Strzelają konie, prawda?” i „Dziewczyny z kalendarza”.

Sama akcja spektaklu odbywa się w fryzjera. Dlatego wszyscy aktorzy są głównie przeszedł niezbędne szkolenie.

Fabuła spektaklu

Na początku zestawu zostanie zabity. Ofiarą jest kochanką salonie piękności. Narzędziem zbrodni jest bardzo nietypowy – nożyczki. Pod zarzutem są absolutnie wszystko: byli fryzjer sobie panami. Dochodzenie w tej tajemniczej zbrodni występuje na tle dyskusji o aktualnych i bieżących wydarzeń, które odbywają się w Moskwie, w Rosji. Z powodu tej części tekstu stale się zmienia, w sztuce dużo improwizacji.

To jest podobnie jak publiczność. Po tym wszystkim, zaczynają żyć w tym samym okresie czasu z aktorami stale Omawiając świecką wiadomości, ostatnie wydarzenia ze świata polityki, osiągnięcia sportowe.

ekskluzywny

Produkcja ta jest naprawdę wyjątkowa na scenie krajowej. Jest on często nazywany wykluczają. Twórcy spektaklu „nożyczek”, uznaje się, że telewizor nie spać. Dlatego muszą stworzyć nowe sposoby komunikacji z widzem. Za każdym razem udowodnić, że teatr jest żywy, mimo że został pogrzebany więcej niż jeden raz. Zwłaszcza po narodzinach telewizji i rozwoju masowej.

Twórcy „Scissors” próbują uczyć się od pisarzy Zachodniej serialu telewizyjnego, który jest już opanowali umiejętności szybko zrobić taki oryginalny i nieoczekiwane fabuła skręca, że widzowie mają problemy, nawet jeśli kilka minut temu byli pewni, kto jest głównym złoczyńcą.

создан в первую очередь для людей. Twórcy „Scissors” wierzą, że teatr zbudowany przede wszystkim dla ludzi. A w każdym razie nie dla krytyków. Dlatego jednym z najważniejszych kwestii dla nich staje się: „A co będziemy dzisiaj zaskoczyć i podbić publiczność?”

Inną cechą „nożyczki” – minimum modnych współczesnych innowacji. Na scenie, że mucha nie siada, nic nie wybucha. Ale nawet bez, że widzowie są w stałym napięciu i podniecenia.

Najważniejsze w tej produkcji – to komunikacja na żywo, która jest coraz bardziej staje się bardzo trudne do osiągnięcia. Zwłaszcza, gdy dialog odbywa się między aktorem a widzem. Dialog nie jest wewnętrzna, nie platoniczne, ale jest to fizyczne i realne.

Opinie o spektaklu

Praktycznie nie pozostawia nikogo obojętnym play „nożyce”. Opinii o nim, więc pozwalają na przedstawienie pełnego obrazu tego, co dzieje się na scenie, jak to postrzega zwykłego widza.

Wielu powie, że jest to zabawne i bardzo dynamiczne ustawienie. Można to zrobić bardzo wiele wiekowej rodziny śmiać z żartów przez cały wieczór. Zgadzam się, że jest pod wpływem siły każdego dzieła sztuki.

Znani aktorzy są doskonałe, zauważył w przeglądzie, a gdy staje się interaktywny pokaz i zaczyna przyciągać publiczność do działania, ustawienia i nie jest zapomniane.

Inni jednak uważają, że korzyści w to grać całkiem sporo. Jeden z nich – ten, oczywiście, interaktywność. A drugi – genialny aktor gra wiodącą Dronov. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że większość akcji ma on improwizować.

Minusem – wulgarność, który jest przesiąknięty tym spektaklu. Żarty na „poniżej pasa” nieprzyzwoite partii. Większość z nich są bardzo zabawne. Hall podoba tylko dlatego, że tego tematu seksu. Oprócz aktorów dowcipy często zaczynają schematycznie przedstawiają sceny kopulacji, co sprawia, że show jeszcze bardziej prowokujące.

Ponadto, wiele z nich nadal nie lubią drogę garnitur na scenie interaktywnej, porównując to, co się dzieje ze zwykłymi farsa. Lub imprezy dla dzieci, które działają semi-profesjonalnych animatorów.