689 Shares 9968 views

Porady dla turystów w porcie żelaza

Cześć !!! Albo jestem na morzu! Iron Port

Dobry wieczór dzisiaj opowiem Ci o reszcie na wybrzeżu Morza Czarnego. Odpoczywaj za wszystkim za taką cenę, jaką każdy pracownik Ukrainy może sobie pozwolić. To może tylko stać na żelaznym porcie .

Oto kategorie cenowe:

  • Do 50 UAH
  • Do 100 UAH.
  • Ponad 100 UAH

W pierwszej kategorii można odpocząć dla rodziny, chuchut dalej niż następne dwie kategorie, na odległość do morza, dobrze, jest plus w nocy można spokojnie zniknąć w nocy i nie pukanie do klubów głowy, które w porcie żelaza jest więcej niż wystarczająco!

W drugim będziesz blisko brzegu morza bez klimatyzacji. Opcja jest dobra, ma też plusy i minuses bliżej morza, głośniej w nocy. Uważam, że te dwie kategorie dzielą się między sobą przez ludzi, którzy mają 30 lat, a żonaty (ślub) i do 30 osób, które przyjeżdżają do portu żelaznego, aby zapoznać się z zabawą, aw nocy nie przeszkadzają w muzyce!

W trzecim będziesz w stanie dostać wszystko, czego nie dostałeś w pierwszych dwóch! Większość blasku w pobliżu morza dobrze, muzyka będzie vseravno słyszalne, mimo że mówią, że dźwięk pojedyncze pokoje.

Zamów w porcie żelaza łatwo przez Internet dobrze, chciałbym podać kilka wskazówek

  • To jest rozmowa z właścicielami, aby niezwłocznie ustalić, co to jest, jeśli nie gorsze i nie poddawaj się wszystkiego, czego nie powinni tam iść
  • Nie wierzcie w wszystkie komentarze (połowa z nich jest kupowana lub hostowana przez własnych pisarzy lub advego (główny spamer :))
  • Sprawdź komentarze dotyczące kontaktu (zakładamy, że na tej stronie znajduje się żelazny port obok każdego linku, w którym znajduje się avatar z kontaktu i klikając go na stronę komentowania, więc jeśli zdecydujesz się na miejsce, nie bądź leniwy, przejdź na stronę kontaktową i przejdź z nim, jeśli nie jest botem , Ale naprawdę człowiek napisze, że warto tam iść, czy nie!

Jest to jedna z najważniejszych wskazówek, jeśli ktoś ma więcej kakietto napisz w komentariya !!! Zrobimy Ci odpoczynek bardziej komfortowo!

Czekam na wszystkich w żelaznym porcie !!!