594 Shares 1836 views

Jak swaddle dziecko prawidłowo prawo?

Pytanie, jak do swaddle nowonarodzone dziecko, czy też nie jest bardzo ważna. kiedyś pewien – u matki w szpitalu odkrytą nauczył tę procedurę od początku, ponieważ sądzono, że dziecko szczelnie owinięty szczelnie śpi. Teraz rodzice rozszerzone od pierwszych dni wolą ubrać dziecko „dorosłego”: suwaki, kamizelki, zrazy i inne elementy ubrania dla niemowląt znaleziono w sklepach dziecięcych nie jest problemem. Ale dla wielu pieluszki jest niezbędne i użyteczne procedury. Dlaczego?


Aby dowiedzieć się, jak swaddle dziecko prawidłowo, trzeba znać każdą młodą mamę, ponieważ w wielu przypadkach nie ma lepszego sposobu, aby uspokoić dziecko przed pójściem do łóżka. W łonie matki w momencie urodzenia dziecka jest bardzo napięty „wrap” macicy. Takie stanowisko kiedyś, a więc czuć się bezpiecznie. Ponieważ niektóre dzieci mogą spać tylko jest owinięty w pierwszych miesiącach życia. W tym stanie, dziecko nie może odruchowo machając rękami, a więc straszyć siebie lub obudzić. Tak że pieluszki ma swoje zalety. Out, uważa się, że rozwój takich dzieci może być nieco wolniejszy niż ich rówieśnicy rozpakowanego.

Młode matki muszą wiedzieć, jak prawidłowo swaddle dziecko, również z tego powodu, że czasami jest – najlepszy sposób, aby uspokoić niegrzeczne dziecko. tworzenie jelit lub gazów, sposób może również nieco złagodzić cierpienia dziecka. W zasadzie, to sprawa jest dość prosta, a przy odrobinie treningu radzenia sobie z nim pod działaniem siły do każdej kobiety. Tak, jak prawidłowo swaddle dziecko? Najpierw trzeba przygotować miejsce, w którym dziecko będzie – nie ma potrzeby, aby umieścić dziecko na gołej powierzchni lub na te rzeczy, które cieszą się powodzeniem u dorosłych.

Jak swaddle dziecko? Kto pokaże. Przed swaddled na stole położyć czystą narzuta, koc lub łóżko arkusz. I na nich należy umieścić rozwiniętą pieluchę. To mniej więcej w środku trzeba umieścić dziecko tak, że jego szyja była nadal na tkaninie, ale głowa pozostał wolny. Następnie górny lewy brzeg pieluchy trzeba podwinąć ciasno pod prawym boku dziecka do obsługi została mocno i równomiernie dociśnięta do ciała. Prawo górna krawędź, odpowiednio, a także włącza się po lewej stronie. Następnie trzeba wziąć dolną część pieluchy i włóż ją do jej krawędź była o wysokości klatki piersiowej, baby. Teraz dolna krawędź swego ciasno owinięty wokół dziecka – najpierw jeden, a drugi na wierzchu, który następnie jest schowany krawędzi. W rezultacie, grudnichok jest szczelnie zapakowane, nie może wymachiwać rękami i nogami, ale nie zgniecione przez pieluchę szmatką.

Czasami konieczne jest również, aby chronić główkę dziecka z otoczeniem. Jeżeli nie ma pod ręką cap, jest całkiem możliwe, aby zrobić pieluchę. Oczywiście, ta metoda nie jest tak szczelnie chroni głowę dziecka. Ale, na przykład, w domu, po zabiegach wodnych, będzie ogrzać i zapobiec przegrzaniu podczas gdy dziecko. Jak swaddle dziecko z głową? Najprostszym sposobem – po przekątnej. Aby to zrobić, trzeba umieścić pieluchę na stole jeden kąt w górę. Jest to 15-20 centymetrów poniżej krawędzi dziecka jest rozplanowany. Następnie naroża boczne są nawinięte w łeb pod dzieckiem przyłożenia, jak opisano w pierwszym sposobie. Dolna część jest pochylona do góry i mocowane na przecięciu boków trzpienia, albo po prostu jest dociskana do środka. Górny róg pieluchy w tym przypadku jest to rodzaj kapyushonchikom dla dziecka.

Sposoby jak prawidłowo swaddle dziecko, naprawdę dużo. Te dwa – najbardziej proste. Ale są one na tyle, aby Państwa dziecko spać spokojnie i czuł chronione.