366 Shares 8115 views

Laptop Apple MacBook Air: opinie klientów i funkcje

Firma Apple od dawna się jako trendy w dziedzinie popularnych elektronicznych gadżetów, jej nowe produkty są zawsze oczekiwany i jakość ich stosować do zaufać. Jeśli myślisz o zakupie laptopa, będzie to wspaniały wybór Macbook Air, opinie o nim można znaleźć pozytywne tylko wśród kupujących.

charakterystyka

Zważywszy na laptopa w sklepie, w szczególności należy zwrócić uwagę na jego jakość, takie jak rozmiar ekranu, pojemność dysku twardego, procesora i innych parametrów. W komputerze przenośnym firmy Apple wyświetlania przekątnej 11,6 cala o rozdzielczości 1366×768 pikseli. karta grafiki komputerowej to Intel HD Graphics 5000. Obraz jest bardzo jasny i klarowny. Jest wbudowany w kamerę internetową do komunikacji w Internecie. Laptop wyposażony jest w procesor Intel Core i5 i system operacyjny Mac OS. Jego pamięć jest cztery, a dysk twardy – dwadzieścia osiem gigabajtów. Jest wbudowany Bluetooth. Od laptop bateria może działać przez dziewięć godzin. Istnieją dodatkowe interfejsy złącza do gniazda słuchawek i mikrofonu, dwa porty usb. Boot z dowolnego nośnika jest bardzo szybki. Możesz korzystać z Internetu za pośrednictwem bezprzewodowego szerokopasmowego połączenia Wi-Fi. Macbook Air zasługuje na pozytywne opinie i charakteru dzięki swojej wielkości. On jest bardzo zwarta. Grubość laptopa. – 1,7 cm Ponadto, urządzenie jest bardzo lekki, jego masa wynosi zaledwie 1,08 kg. Sprawa jednostka wykonana jest z aluminium, co daje mu wspaniały stylowy wygląd, a także przyczynia się do jej przenoszenia.

opinie klientów

Dzięki nowej procesora i karty graficznej, laptop działa szybciej i jest bardziej ekonomiczne w porównaniu do poprzednich modeli. Ta funkcja nie może nie podobać nabywców. Urządzenia wydajności dla czasu trwania jego życia baterii baterii jest również pozytywny wpływ, który wystarcza na osiem godzin. Liczba nabywców Macbook Air tylko entuzjastyczne. Wielu powie, że braki nie miała praktycznie żadnego. To działa bardzo płynnie, ma wysoką prędkość, komputer jest bardzo wygodna klawiatura z podświetleniem. Posiadacze laptopa jak jego projekt, panelu dotykowego. System operacyjny, który jest wyposażony w Macbook Air, nazywa się wygodne i wyrafinowane niż Windows. Oczywiście, kupujący czasami mylić bardzo wysoką cenę laptopa, ale przejmująca go, są przekonani, że dokonał właściwego wyboru, a komputer w pełni uzasadnia jego koszt, ponieważ ma odpowiedni poziom jakości.

Niewątpliwie Macbook Air otrzyma świetne recenzje od przedstawicieli tych zawodów, w których mobilność i praca z Internetem, a także do wprowadzania tekstu. To może trwać w podróży służbowej. Dla tych celów, laptop wyposażony jest nienagannie. Modele z ekranem trzynaście cali może pracować w trybie autonomicznym do dziesięciu godzin. W najlepszym klawiaturze laptopa oraz touchpad, trwały i piękny design.

Zapoznał się z tym, co zbiera recenzji Apple MacBook Air laptopa, można stwierdzić, że ultra-cienki, lekki i wydajny laptop jest najbardziej optymalny wybór dla biznesu i rozrywki. Posiadanie w stanie podkreślić status właściciela. Je zdobyć, wystarczy spojrzeć na strony i sklepu internetowego na zamówienie.