277 Shares 4186 views

Co to jest 3G w tablecie? Prosta odpowiedź na proste pytanie

Do tej pory, to trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek powierzchnię sektorów produkcyjnych, handlowych i usługowych bez komputerów. Jest już na jakiś czas, kiedy były one używane tylko jako maszyny do pisania, a bez nich naprawdę nie jest już możliwe do przeprowadzenia na trochę szacunku biznesu. Oprócz technologii, nieocenioną pomoc w biznesie i rozrywki również stał się Internet. I, oczywiście, jak poprawiła komputery (zaczynając od komputera, zajmuje całe piętro budynku, kończąc tabletek the-art), jak i ulepszone sposoby, aby połączyć się z siecią. Istnieje wiele możliwości korzystania z internetu: Wi-Fi, Dial-Up-modem połączenia za pomocą specjalnego połączenia antenowego poprzez satelitę, za pośrednictwem dedykowanego kanału za pośrednictwem modemu ADSL, CDMA lub GSM-modem. Na ostatnim, mieszka, ponieważ pomoże wystarczająco szczegółowe, aby odpowiedzieć na pytanie o to, co jest 3G w płycie. Zaczynajmy.


Początkowo trzeba mieć pomysł, co 3G. W tabletce, funkcja ta jest bardzo ważna. To pomoże Ci zdecydować, czy należy powołać się na tej cechy przy wyborze urządzenia. Tak, 3G – technologia komunikacji. Trudno powiedzieć, co to było projektowane dla konkretnego zastosowania, zakres zastosowania takiego systemu jest dość obszerna. Główną zaletą tej technologii – jest zdolność mobilnego dostępu do Internetu.

Istnieją dwa standardowe sieci 3G. Jeden z nich (CDMA2000) jest szeroko rozpowszechniona w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Ameryce Północnej, drugiej (UMTS) – w Europie. Ale każdy z nich ma taką cechę jak szybkość transmisji danych wsparcia w określonym mobilność abonenta. Tak więc, jeśli podróżują z prędkością ponad 120 km / h, operator świadczący usługę komunikacyjną musi obsługiwać szybkość przesyłania danych wynoszącą co najmniej 144 kbit na sekundę. Jeśli używasz tabletu z 3G i jednocześnie poruszać się pieszo, a następnie informacje te powinny być dostarczane do urządzenia z nieco wyższym niż w poprzednim przypadku – 384 kbit na sekundę. Zgadzam się, że jest to mało, ale do surfowania wystarczy. Naprawdę dobrze ocenić co 3G w tablecie, można, jeśli nie działają, nie chodzić, i są nieruchome. A następnie operator powinien cię zadowolić Internetu nawet do 2 megabitów na sekundę.

chcemy odpowiedzieć w tym artykule szczegółowo na pytanie o to, co jest w tabletce 3G. Należy zauważyć na wstępie, że wszystkie z tych urządzeń można podzielić na dwie kategorie. Pierwszy – Tablet PC z wbudowanym modułem. Po drugie – możliwość podłączenia USB-modem. Z pierwszym żadnych trudności. Po zakupie będziesz natychmiast być w stanie korzystać z sieci za pośrednictwem zazwyczaj już zainstalowaną przeglądarkę. Na przykład, wbudowany mają takie tabletki, jak iPad na systemie operacyjnym iOS, Acer Iconia Tab – w systemie Windows lub chińskiego tabletu z 3G Ritmix – na Androidzie. Ale z urządzeń do łączenia się z siecią, z którą USB modem wymaga nieco bardziej skomplikowana. Nie każdy ma tabletu specjalne gadżety gniazdo połączenia. Ale nie tak przerażające. Za udane połączenie wymaga jedynie specjalnie stworzony dla tej karty. Na pytanie, czy jest to 3G w płycie, mamy nadzieję, że odpowiedziałeś. Powodzenia!