478 Shares 7502 views

Flota „Aeroflot” – największa flota rosyjska powietrze

Firma „Aeroflot” – największa linia lotnicza w Rosji. Fleet „Aerofłot” leci zarówno wewnątrz naszego kraju oraz w innych krajach.

Historia firmy

Aeroflot powstała dawno temu, jeszcze w 1923 roku. Od początku i do dziś firma należy do państwa. Od 1938 do 1991 roku flota „Aeroflot” był największym na świecie. Od 1991 roku, państwo posiada tylko 51% akcji „Aeroflot”, pozostałe akcje są w rękach prywatnych.

Od 1989 roku linia lotnicza należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Lotniczego, lub jak to inaczej nazywa, IATA. W celu konkurowania z największych linii lotniczych na świecie, w 2000 roku, dyrektor firmy postanowił ponownie marki. Fleet „Aeroflot” został przywieziony do pasażerów w nowym obrazie dopiero po trzech latach, w 2003 roku. Zmienia się nie tylko kształt pojazdu, ale kolorystyka transportu lotniczego. Pomimo rebrandingu, sierp i młot są jeszcze oficjalne symbolem firmy.

Od 2006 roku firma jest członkiem sojuszu lotniczego SkyTeam.

Główny urząd „Aeroflot” znajduje się na Arbacie. Spółki zależne spółki znajdują się w różnych miastach Rosji. Wśród spółek zależnych "Donavia", "Aurora", "Victory", Orenburskie lotnicza "Rosja".

W 2014 roku, „Aeroflot” po raz trzeci w okresie swego istnienia została uznana za najlepszą linię lotniczą w całej Europie Wschodniej.

Cele podróży lotniczych

Firma produkuje loty do 51 krajów świata, w 125 różnych miejsc.

Spośród nich, 43 miast w Rosji, 8 – w krajach WNP, 1 – w Afryce, 5 – w obu Amerykach, 4 – na Bliskim Wschodzie, w Europie 45 -, 13 – w sektorze azjatyckim.

Wśród miejsc docelowych: Białoruś, Bułgaria, Armenia, Austria, Wielka Brytania, Belgia, Portugalia, Polska, Tajlandia, Syria, USA, Holandii, Japonii. Ponadto, Grecja, Iran, Egipt, UAE, Mongolia, Dania, Niemcy, Irlandia, Malezja, Liban, Cypr, Kanada, Włochy, Francja i wiele innych.

Polityka firmy

Podczas personelu zameldowanie bagaż pasażerów i bagaż podręczny. Ilość bagażu, które mogą być przeprowadzone bezpłatnie zależy ostateczny cel klasy lotu i biletu. Transportowane bagażu (każde pole lub walizka) przez sumę trzech wymiarach nie powinna przekraczać 1,58 m i 1,15 m bagaż ręcznie.

W Business Class przechowalnia przewożone bezpłatnie przydzielone dwa miejsca, każda torba nie powinna ważyć więcej niż 32 kg. Bagażu podręcznym można przewieźć jedną torbę o wadze 15 kg.

W klasie „Comfort” i dwoma miejscami rzeczy osobistych bagażowych przydzielanych bezpłatnie. Ciężar każdej sztuki ładunku nie może przekraczać 23 kg. bagaż podręczny jest obliczana na podstawie wielkości 10 kg na osobę, jednego worka.

W klasie ekonomicznej „Premium” mogą nosić ten sam bagaż, a także w klasie „Comfort”.

Dla reszty klasy pasażerów gospodarki upoważnione do przewozu 1 sztuki bagażu o wadze nie większej niż 23 kg oraz 1 torbę bagażu podręcznego do 10 kg wagi.

Jeżeli łączna waga bagażu przewożonego w bagażu podręcznym pasażerów wynosi nie więcej niż 10 kg, miejsca na bagaż może być duża.

Flota „Aeroflot”

Samoloty udział w locie – że jest dumny z firmy „Aeroflot”. flota samolotów mają nowoczesny, młody i szybko rośnie z roku na rok. Teraz flota składa się z 189 samolotów, z których większość – A320 modelu A330, SuperJet 100. kontrakty na zakup 22 samolotów Boeing B787 i Airbus A350 22 samolotów.

Samolot Suchoj SuperJet 100 – Rosyjski samolot używany do lotów krajowych. Dla lotów międzynarodowych często korzystają samoloty Airbus.

Boeing samoloty są lepsze od innych modeli samolotów możliwego zasięgu lotu i pojemności. Oni loty class service „Comfort”, który prowadzi do linii lotniczych „Aeroflot”.

flota statków powietrznych na początku 2017 roku składa się z 35 samolotów Boeing 777 i 737, 124 samolotów Airbus A330, A320, A321 i 30 samolotów SuperJet 100 marek.

Historia „Aeroflot” Fleet

W czasach Związku Radzieckiego, praktycznie wszystkie samoloty firmy zostały wykonane w ZSRR. Wszystkie loty linii lotniczych cywilnych, a nawet niektóre loty wojskowe są największą linią lotniczą w kraju.

W 40-50-tych do przewozu pasażerów stosowane Li-2. Samolot ten jest produkowany w ZSRR w 1939 roku.

W 1947 roku rozpoczęły się prace stopniowo uruchomić IL-12 i IL-14. I znaki używane dwupłatowca An-2. Ten model samolotu użyto „Aeroflot” dla przewozów pasażerskich i towarowych aż do lat 80-tych.

Od połowy lat 50-ych poleciał Tu-104, Tu-114. W roku 1962 uruchomiono Tu-124, a 1967 – Tu-134.

Tu-134 model samolotu do lotu stosowane dotychczas.

zagraniczny samolot po raz pierwszy firma zaczęła używać w 1992 roku. Wtedy „Aerofłot” ma AZ10 samolotu. W 1994 roku linia lotnicza w marynarce dodano szereg Boeing, Airbus i samolotów transportowych Douglas DC-10. Obecnie ponad połowa floty produkowane przez firmy zagraniczne, bilety lotnicze.

Wszystkie używane statki zakupione po 1994 roku floty „Aeroflot”. samoloty Wiek odstąpić, w większości przypadków nie przekracza 20 lat.

Wypadki i skandale

Począwszy od lat 50-tych firma „Aeroflot” nagranych 127 różnych wypadków i awarii, w którym zginęło 6895 osób.

W 1994 roku samolot pasażerski Airbus A310 spadł na Syberii, pod Mezhdurechensk. Stało się to ze względu na fakt, że dowódca statku powietrznego, w tym autopilota, umieścić w jego miejsce 15-letniego syna. Podczas gdy młody człowiek siedział na miejscu ojca i „taxied” autopilot jakoś odłączony. Samolot wpadł w korkociąg i rozbił się. Po tym incydencie środki bezpieczeństwa na pokładzie samolotów firmy zostały wzmocnione.

W 1996 roku podczas lądowania na lotnisku w Turynie we Włoszech rozbitego samolotu AN-124 Ruslan, że „Aeroflot” dzierżawił od innej firmy. Samolot, z jakiegoś powodu, koła dotknęła jednego z domów we wsi i spadł na gospodarstwo do 5 km od lotniska. W tym krach zginęło 5 osób, 11 zostało rannych. Firma, która „Aeroflot”, a następnie wynajął-124, wciąż stara się pozwać o odszkodowanie za złamaną płaszczyźnie.