225 Shares 7599 views

Hotele Turcja 4 gwiazdki: różne warunki dla różnych gustów

Ten kraj z zadowoleniem przyjmuje gości z niesamowitą atmosferą i niepowtarzalnym poczuciem połączenia niezrozumiałych, ale tak interesujących starożytnych tradycji, historii, kilku wieków istnienia, nowoczesnych trendów w zakresie rozrywki i wygodnego życia i wiele, wiele więcej. Tu ponad trzysta dni w roku panuje słoneczna pogoda, ciepła i wilgotna, zachęcająca do odpoczynku o każdej porze roku. Również w Turcji wiele rozrywek jest możliwe – od leniwych kurortów plażowych po aktywny spadochroniarstwo i żeglowanie, narty wodne i surfing, nurkowanie głęboko przez przezroczyste morze i chodzenie wzdłuż hałaśliwych nasypów.


Aby w pełni docenić wszystkie zalety tego kraju bez wydawania zbyt dużo pieniędzy, warto wybrać wiele hoteli czterogwiazdkowych w Turcji, które można znaleźć w dowolnym mieście popularnym wśród turystów – w Alanii, Antalya Marmaris, Kemer, Side i Kusadasi. Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że baza danych hoteli w Turcji stale się rozwija i rozwija. Są hotele i hotele, a nie tylko nowe – strukturalne jednostki sieci światowych, ale również hotele dla dzieci, rodziny i tematyczne, a także hotele młodzieżowe w Turcji 4 gwiazdki.

Dla większości naszych rodaków najlepszym rozwiązaniem jest "Voyage Bodrum 4 *", dawniej "Club Voyage Charm" i położony nad brzegiem Morza Egejskiego, prawie na obrzeżach Bodrum. Goście znajdą w komfortowych pokojach na sześciu kondygnacjach kompleksu mieszkalnego, z których każda zakłada dostępność nowoczesnych łazienek, klimatyzację, meble, sprzęt, balkon. Liczne sklepy, restauracje, kina i baseny są dostępne na miejscu dla wygody gości. Koszt pobytu dla gości obejmuje możliwość uczestniczenia w programach rozrywkowych, korzystania z boisk sportowych, uczestnictwa w hobby, nauki tureckich lub wypożyczania rowerów górskich na wspaniałe spacery. Podobnie jak w przypadku wielu innych czterogwiazdkowych hoteli w Turcji, hotel Voyage Bodrum 4 * oferuje szereg płatnych usług – salon gier wideo, usługi masażu, możliwość gry w bilard lub uprawianie sportów wodnych.

Bardzo popularny jest hotel «Phokaia Club Hotel 4 *» na brzegu ciepłego Morza Egejskiego na przedmieściach Izmiru. Dla gości przez cały rok, pięć budynków trzypiętrowych tego kompleksu z pokojami standardowymi (164 na 400 miejsc noclegowych), Presidential Suites (4) i Executives Suites (8) są czynne przez cały rok. Podobnie jak wszystkie pozostałe hotele w Turcji, to miejsce zapewnia swoim Gościom wszystkie warunki do komfortowego życia – łazienki, telewizję (telewizja kablowa i satelitarna), wygodne meble, nowoczesne urządzenia. Organizowana jakość i pyszne jedzenie – bufet na śniadanie i kolację, stałe menu – na lunch. Na terenie znajduje się kilka basenów, koniecznie – sauna i tradycyjna łaźnia turecka, siłownia, boiska sportowe i korty tenisowe. Ten niezwykły kompleks znajduje się w rankingu hoteli w Turcji 4 gwiazdki i zajmuje wysokie pozycje w tej dziedzinie, a pod wieloma względami ze względu na to, że w tym miejscu powstają tu maksymalnie możliwe warunki dla rodzin z dziećmi – baseny dla dzieci, place zabaw i specjalne menu dla dzieci w kawiarni.

Dla fanów różnych rozrywek, dla tych, którzy chcą odpocząć nawet w słonecznej Turcji, warto odwiedzić Palandoken, do rozwijającego się ośrodka narciarskiego. Istnieją takie możliwości rekreacji, że inne hotele czterogwiazdkowe w Turcji nie oferują, takich jak wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, dostęp do wspaniałych tras i szkół narciarskich. Wakacje spędzone w takich warunkach z pewnością będą pamiętane nawet przez najbardziej wyszukanych turystów.