465 Shares 5905 views

World of Warplanes. Wymagania systemowe, minimalne i nie bardzo

Przemysł gier wyprzedza w skokowo. Postęp nie jest po prostu nie stać – leci do przodu tak szybko, że wiele osób nie ma czasu, aby śledzić zmiany dni przemysł informacja na dzień. Nowe projekty pojawiają się jeden po drugim. Materiał ten będzie poświęcony pomysłem Wargaming – gry World of Warplanes. Wymagania systemowe – wszystko, co musisz wiedzieć, aby zagrać działania.

o grze

Wiele osób zdaje sobie sprawę z dobrze znanej firmy Wargaming projektu World of Tanks. W rzeczywistości, powiedział, że gra jest swego rodzaju wizytówka firmy. W protokole z listy programistów – projekty mające na celu rozwój powierzchni wody (World okrętów wojennych) i niebieskich wysokościach (World of Warplanes). Wymagania systemowe dla wszystkich trzech nie jest szczególnie inna. Nie każdy jednak udaje się korzystać z przyjemności gry na ultranastroykah.

Jakie są wymagania systemowe?

World of Warplanes – nie „Wiedźmin 3”, oczywiście, ale jeśli nie spełnia zalecane wymagania, a nie fakt, że będzie to możliwe, aby w pełni cieszyć się grą. Zwłaszcza, jeśli połączenie internetowe nie jest stabilne.

Tak, World of Warplanes minimalne wymagania systemowe są następujące:

  • dowolnego odpowiedniego systemu operacyjnego, wyższą niż XP, „Siedem”, „osiem” lub „dziesięć”.
  • Adapter audio wymaga kompatybilność z DirectX 9. Nie więcej i nie mniej. Lub po prostu na ekranie komunikatu o niezgodności systemu, a także o grze zostanie zapomniane.
  • Podwójny procesor jest to konieczne, w przeciwnym razie nie. Dopuszczalne kryteria selekcji – Core 2 Duo. To jest konieczne, częstotliwość zegara „kamień” potrzeba przynajmniej trzech GHz.
  • RAM wymaga trzech gigabajtów. Nie ma nic nadprzyrodzonego. Objętość ta jest całkiem do przyjęcia i do kupienia.
  • Karta wideo jest potrzebne o pojemności nie mniejszej niż 512 megabajtów, zdolnych do podtrzymywania wspomnianego DirectX. Nie mniej, w przeciwnym razie będziesz musiał kontemplować piksele są nakładane jedna na drugą, a gra zmieni się z „Samolot” do „Maynkraft”.
  • Stabilny sygnał Internet, co wiąże się z kanału 256 kbit / s.
  • Pełne funkcjonowanie dostępny, jeśli dysk twardy ma wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować i uruchomić grę. Wymaga 19 GB, ale należy starać się unikać z powrotem do tyłu, czy mają gdzie rosną wszelkiego rodzaju aktualizacje, bez których nie można wykonać dowolną jedną grę.

wniosek

Kiedy w pełni spełnia minimalne wymagania systemowe dla World of Warplanes będzie działać bez problemów. Jednakże, jeśli przestrzeń jest mniejsza od określonej wielkości na dysku twardym, gra po prostu nie zostanie ustalone.

Ale jeśli będą przestrzegane inne parametry niezgodność z kryteriami określonymi w kierunku zmniejszania, gra może albo nie uruchamiaj szorstki.

Zalecane wymagania systemowe World of Warplanes różnych od podanej wyżej minimum bardzo mało. Zaleca się, aby przeznaczyć 30 miejsca Gigov i masz połączenie z Internetem 1024 kbit / s. I „RAM” lepiej mieć cztery gigabajty lub więcej.

Na ogół wyższe ustawienia komputera, tym więcej możliwości, aby cieszyć się grą na maksymalnych ustawieniach.