818 Shares 1945 views

Jak uzyskać kredyt, jeśli nie spełniają wymagań banków

Do tej pory, kredyty dla osób fizycznych jest najbardziej popularne i dochodowe produkty bankowe. warunki pożyczki w większości banków jest bardzo niedrogie i dostępne dla szerokiego grona potencjalnych kredytobiorców.

Kredyt – jest to bardzo skuteczny instrument monetarny, który przy prawidłowym użyciu, można osiągnąć konkretne cele.

Ogólne wymagania banków wobec kredytobiorców znormalizowane i przejrzyste. Z reguły jest to pozytywna historia kredytowa, istnienie aktywów i zatrudnienia. W jakim banku nie będzie ubiegać się o pożyczkę, zostaniesz poproszony o podanie jednego lub inne dokumenty, które potwierdzają, czy masz stałej pracy przez okres co najmniej 6 miesięcy.

Jeśli chodzi o płace, banki są odpychane od kwoty pożyczki. Zgodnie z ogólną zasadą, miesięczne płatności na kredyt nie powinien przekraczać 40-50% swojego wynagrodzenia. Obejmuje ona również bieżące wydatki na jedzenie, transport, media i wiele innych. Analitycy oczekują bankowe dane w swoich formułach.

Pytanie główne zadawane przez większość kredytobiorców – jak wziąć kredyt, jeśli urzędowe lub „białych” płace niskie? Co zrobić, aby zatwierdzić pożyczkę jeśli jestem bezrobotny? Na ostatnim miejscu pracuję mniej niż sześć miesięcy – co robić?

Te i inne pytania mają jedną odpowiedź – zastosowania do usługi przygotowywania dokumentów do kredytu i po dokonaniu zakupu dokumentów do kredytu. Ale zanim spojrzymy na działania takich usług i korzyści płynących ze współpracy z nimi, niech odpowie sobie na jedno pytanie. Punkt sporny to, czy jesteśmy gotowi finansowo pożyczyć serwisowania. Uzyskać kredyt zamawiając pakiet dokumentów z danymi, które są odporne na banki nie jest problemem, ale jeśli kredytobiorcy na czas iw pełnym makijażu miesięcznych płatności na kredyt i czy będzie w stanie pożyczkę w „pułapkę zadłużenia”.

Jeśli jesteśmy odpowiedzialni za siebie na powyższe pytania, to wszystko w porządku, można bezpiecznie przejść do etapu przygotowania dokumentu.

Istotą służby przygotowawczej dokument przedstawia się następująco: kredytobiorca idzie do firmy, która produkuje i świadectwa dochodu i dokumentów potwierdzających jego karierę. Pakiet ten może obejmować, w zależności od potrzeb klienta, ale raczej z wymaganiami banku, dokumenty takie jak świadectwa dochodowego 2-PIT, rachunku zysków i strat na firmowym pracodawcy, informacje o formie dochodów banku, umowy o pracę, kopię rekord zatrudnienia, poświadczone przez pracodawcę, odpis postanowienia o zatrudnieniu.

Jak widać, kupić pakiet dokumentów do kredytu nie jest takie trudne. Można kupić certyfikat o 2-PIT i bezpiecznie pozostawić go do banku. Przeszkodą zwykle staje się numer telefonu podany w dokumentach. Jak pokazuje praktyka, większość stanowi tzw „potwierdzenia telefonicznego” z dokumentów, jednak eksperci niezależne źródło analityczne nie zaleca się korzystania z tej usługi. Jak można sobie wyobrazić, firmy te po prostu nie może obejmować wszystkie regiony rosyjskich numerach telefonicznych. Z reguły sugerują nieistniejącego telefonu podczas rozmowy, które w najlepszym razie, nikt nie odpowiedział. To zmniejsza szanse na uzyskanie kredytu prawie „zero”. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie to potwierdzenie ze swojej strony, innymi słowy, masz swoje własne karty SIM z numerem miasta i przekazał go do swojego przyjaciela z prośbą o potwierdzenie, jeśli nazwać to twoja praca w firmie, która jest wymieniona w dokumentach jako pracodawcy. Punkt ten należy omówić usługi w fazie negocjacji parametru zlecenia.

Jeden z największych usług docs4you.ru (podmiot prawny LLC „Mezhregionservis”) podjął tę praktykę jako podstawa.

Jeśli chodzi o ceny, można przeprowadzić własne badania rynku za najlepszą cenę, jednak patrząc na dziesiątki stron, można mieć pewność, że ceny tych usług są o tym samym w ogóle. Jednak warto zauważyć, że większość witryn należących do tego samego właściciela, tak, że będzie zmuszony ją zamówić, a to bardzo ogranicza się jako klient przy wyborze usługodawcy. Niestety, część z danego terenu jest nie więcej niż oszukańczych pułapek. Po pierwsze te strony internetowe zbierają dane osobowe w celu odsprzedaży, a po drugie, po zapłacie swoich usług, które są najczęściej już nie uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, rzeczywiście jak i zamówione usługi.

Na tle badań istnieje kilka dostawcy jakości i prawnych dokumentów do uzyskania kredytu lub zatrudnienia. Jednym z nich jest usługa, znajduje się w Internecie pod adresem http://docs4you.ru/

O dobra obsługa może być oceniana przez pozytywnych opinii, które w odniesieniu do tej spółki wystarczy.

W każdym przypadku, niezależnie od tego, jakie usługi masz nie wybrano jako producent dokumentów do kredytu, życzymy udanej współpracy i pomyślnego zatwierdzenia pożyczki.

A co najważniejsze – nie płacisz z góry bez służby. Obecnie, po prostu tracą pieniądze z naiwności czy braku świadomości. Jeśli są oferowane rozpocząć pracę dopiero po otrzymaniu zaliczki – śmiało odmówić, najprawdopodobniej, to oszuści.

Rozważmy niezawodnego systemu płatności jako przykład docs4you.ru usług

Ta firma oferuje zapłacić za ich usługi po przedstawieniu dokumentów i zapewnić Państwu fotoreportaż. W rzeczywistości, można uzyskać obraz wykończone dokumenty, sprawdzić dane określone w nich, a dopiero potem dokonać płatności. Jest to optymalny sposób współpracy, co wyklucza oszustwa przez producenta i zwiększa szansę na kredyt.

Powodzenia!