735 Shares 4957 views

"Money League": opinie klientów

Nie wszystkie problemy finansowe mogą zostać rozwiązane przy pomocy banków. Na przykład, gdy trzeba pilnie pieniędzy. W takich przypadkach przyjść z pomocą organizacji pozabankowych, których chlubnym przykładem jest MFO „League of money.” Opinie o pracę są najbardziej kontrowersyjne. Ale o ile odpowiadają one rzeczywistości? Co w rzeczywistości jest „Money League”?

Krótki opis firmy

„Money League” – młody i obiecujący firmą świadczącą usługi mikrokredytów. Została założona w kwietniu 2014 roku. Jednocześnie, MFI został zarejestrowany i wydany pierwszy Microloan. Początkowo była to mała firma z ograniczonymi zdolnościami i mało personelu. Nieco później, „Money League” (recenzji o tej firmie można znaleźć poniżej) urósł do rangi prawdziwego sieci detalicznej.

Obecnie firma jest szeroko reprezentowana w 20 regionach Rosji. Ale ta, zgodnie z założycieli MIF, nie jest limit. Planowane jest otwarcie ponad 50 nowych biur do końca roku. Czy to możliwe, aby spełnić obietnicę, czy nie jest trudno powiedzieć. Ale na pewno jest oczywiste, że ambicje firmy są dosłownie przepełnione.

Jakie usługi są świadczone?

„Money League” (opinie organizacji pozostawione przez użytkowników, częściowo wpływają na renomę) świadczy usługi mikrokredytów dla osób fizycznych i prawnych. W tej chwili, MFI oferuje trzy z najbardziej popularnych programów:

 • pożyczka "Bronze";
 • „Srebro”;
 • "Gold".

Wszystkie trzy programy są cel konsumpcyjny mikropożyczki wystawione na kwotę 10 000 i 50 000, na okres nie dłuższy niż 52 tygodni. Takie pożyczki są wydawane w walucie krajowej. I wielkość stopy 150.80-201.76% rocznie lub 0,42% na dzień.

Opcje dla uzyskania Microloan

Jeśli jest zatwierdzonym wniosku „Money League” (opinie klientów potwierdzają to) oferuje następujące możliwości uzyskania pożyczek:

 • poprzez uznanie kwoty kredytu na rachunek bankowy dobro osoby;
 • poprzez uznanie kwoty kredytu do karty klienta;
 • Przekaz pieniężny za pośrednictwem banków partnerskich i terminalach innych organizacji.

Jednym słowem, można wybrać dowolny wygodny sposób.

Co mówią o nas klienci usługi?

Aby zrozumieć, w jaki sposób profesjonalnie prowadzony przedstawicieli firmy, wystarczy badać reakcje. O „Money League” jest często używany w pozytywny sposób. Na przykład, jeden klienci MIF śmiało powiedzieć, że w pełni zadowolony z jakości usług. Inne entuzjazmem powiedzieć, jak szybko udało im się uzyskać kredyt. Według nich, wszystkie formalności zajęło nie więcej niż 10-15 minut.

Niektórzy mówią o uprzejmy i pomocny menedżerów, którzy są zawsze w kontakcie. Tak często pomaga znaleźć odpowiedzi na palące problemy. Niektórzy mówią wygodę pracy z osobistym menadżerem. Ich zdaniem, jest to bardzo wygodne, że każdy klient ma zapewnione jego asystenta pożyczki. Oczywiście, istnieje również niezadowolony z obsługi ludzie w danym dziale brakuje uwagę. Ale to wcale nie zadowolić każdego. Ilu ludzi, tyle opinii.

Kto może uzyskać kredyt w „Money League”?

Uważa się, że MIF mogą dotyczyć każdego. Ale tak nie jest. Jak w przypadku każdej instytucji finansowej, LLC „Money League” (Opinie o spółkach tego typu są często związane z szeregiem nieporozumień) posiada własne zasady dla potencjalnych kredytobiorców. Wśród nich są następujące:

 • wieku między 18-75 lat;
 • obecność rosyjskiego obywatelstwa;
 • obecność stałej rejestracji miejsca zamieszkania;
 • stała rejestracja w obszarze, gdzie znajduje się oddział MIF;
 • obecność otwartego konta bankowego lub karty.

Ponadto, potencjalny kredytobiorca instytucja non-banking ma obowiązek być wiarygodny w firmie mikrofinansowania „Money League”. Opinie na temat tej firmy pozwalają myśleć o tym, jak poważne są dostosowane do oceny klientów. Według większości kredytobiorców, przedstawiciele MIF proszeni są o serię pytań, czasami nawet przetestować i dokonać wizualnej oceny potencjalnych klientów. Ostatecznie, to pozwala im zmniejszyć ryzyko nieuczciwych kredytobiorców spotkać.

warunki kredytowe, czy podoba im się kredytobiorców?

Wielu kredytobiorców, którzy są w stanie rozwiązać swoje problemy finansowe za pomocą „Money League”, podobnie jak warunki kredytu. Według nich, może on uzyskać kredyt na paszporcie. W tym przypadku stosuje się naprawdę dowolny wygodny sposób, na przykład, przyszedł do Wydziału MFI lub poprzez specjalny formularz na stronie ligadeneg.ru, zadzwoń na infolinię: 8 (800) 234-67-67.

Niektóre kredytobiorców „Money League” (opinie są często towarzyszy szczegółowy opis sytuacji) jak indywidualnego podejścia. Według nich, wszystkie aplikacje są uważane za potencjalnych klientów w trybie indywidualnym. A po ich zatwierdzeniu przez kredytobiorcę czeka harmonogram pożyczki osobiste i szczególne warunki zaprojektowanych wyłącznie dla niego.

Jak trudno jest pracować w „Money League”: Opinie pracowników

W celu oceny jakości pracy, czasami nie wystarczy, aby studiować jedynie opinie użytkowników. Uważa się, że w tym przypadku obraz będzie kompletna. W związku z tym, nie ma właściwej oceny i narazić firmę „Money League”. Opinie pracowników w tej sytuacji, aby pomóc w rozwiązaniu tego dylematu i wyświetlania MIF w całej okazałości.

Na przykład byli pracownicy firmy często wskazywać na obecność ścisłej dyscypliny. Narzekają na bardzo krótkiej przerwie na lunch i rygorystycznych wymagań dotyczących palenia pracowników. Inne są niczym szybkiego rozwoju kariery i obecności indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Niektóre z nich są zadowoleni z warunków mikropożyczek, czyli krótkim czasie. Według nich, takich klientów jest łatwiejsze do kontroli, monitorowania i ewentualnych zaległości płatniczych. To, w jaki sposób znaleźć ludzi, którzy wcześniej pracowali lub nadal pracują w firmie „Money League”. Informacje zwrotne od pracowników, jak widać, są połączone z harmonogramem wewnętrznego, osobliwości reżimu pracy i inne momenty roboczych.

Niuanse płatność Microloan w MIF

Dokonać rozkładu płatności w Microloan nie jest trudne. Aby to zrobić, przejdź do sekcji „Pobierz” na stronie internetowej firmy, wybierz kartę i wypełnić odpowiedni formularz. Musi on zawierać następujące dane:

 • numer umowy pożyczki;
 • Pełna nazwa;
 • kwota.

Wtedy tylko wybrać metodę płatności „karta kredytowa” i dokonać płatności.

Jest to korzystne zastosowanie do „Money League”?

Według niektórzy klienci wziąć pożyczkę w „Money League” jest bardzo opłacalne, jeśli postępować zgodnie z planem i nie przegap terminu płatności. Według innych, stopa procentowa jest wysoka, ponieważ nieopłacalne, aby pożyczkę na długi czas. Jeszcze inni twierdzą coś przeciwnego. Według nich, w tempie spółki jest znacznie niższy niż w przypadku innych MIF.

Co o zaległych płatnościach?

Na podstawie przepisów MFI, w obecności późnego lub opóźnionej płatności kredytobiorca musi zapłacić karę. Jego wielkość jest zwykle zawarta w tekście umowy kredytu i do 20% w skali roku na wszystkich zwłokę lub nie wpłynęło na wszystkich ilościach. Jeżeli dłużnik nie chce zapłacić rachunki, a jego ofertę pożyczki transfery MIF dla osób trzecich w celu dalszego ładowania. Jednak, kredytobiorca ma prawo do zakazania wierzyciela stosuje się do osób trzecich, w tym przypadku, do przedstawicieli agencje inkasa. Aby to zrobić, musi napisać dodatkowe oświadczenie. To był jego personel „Money League” jest zwykle dołączone do akt osobowych kredytobiorcy. Warto zauważyć, że wszystkie te informacje są dostępne w umowie pożyczki. Jednak, jak pokazuje praktyka, większość obywateli, jeśli i czytać, bardzo ostrożnie. Jaka jest sytuacja naprawdę?

Co użytkownicy mówią o długu na kredyt?

Zwracając się do instytucji mikrofinansowania, wielu klientów zachowywać się bardzo efektownie. A wszystko dlatego, że MIF jest instytucją non-banking. Jednak opinia ta jest błędna, ponieważ po kilku nieodebranych płatności odsetek kredytobiorców i kar.

Gdy taka sama ilość niepłacenie osiągnie pewną granicę, przedstawiciele „Money League” po prostu skierować sprawę kolektorów dłużnika. A wraz z nimi, jak wiadomo, krótka rozmowa. Dlatego większość negatywnych uwag dotyczących MIF, związanych z pracą firm kolekcji. Na przykład, niektóre nie-płatników mówią nam, że kolektory zadzwonić i groził mu przez telefon. Inni donoszą kwoty długu, malowanie ścian w wejściu farby. Inni mówią o zepsute drzwi, które próbuje wprowadzić specjalny na wybijanie długu itp

To tylko jeden z nich nawet nie myśleć o tym, że trudności całe życie może być rozwiązany za pomocą środków pokojowych, na przykład przez mówienie im przedstawiciele MIF. Że mogą one zmienić termin płatności, aby zgodzić się na częściową spłatę kredytu, a nawet obniżyć stopy procentowe. Ale to wszystko jest prawdziwe kłopoty klienta, które jest łatwe do sprawdzenia i udowodnienia.