303 Shares 9276 views

Zaletą leasingu przed kredytu, czy jest

Leasing to rodzaj działalności finansowej. On ma swoje mocne i słabe strony. W kategoriach ekonomicznych, łączy w sobie elementy kredytu, leasingu, inwestycji, a zbudowany na rozróżnieniu między własności i własności (użytkowania) obiektu. Jakie są korzyści z leasingu? Aby to zrozumieć, trzeba zbadać swoje mocne i słabe strony. Niektóre zalety tego rodzaju działalności są oczywiste, a innym razem dość kontrowersyjne. Na przykład, do jednego z uczestników (właściciel) może być korzystniejsze niż w przypadku drugiej jednostki (najemcy).

Co dobrego jest leasing?

Spójrzmy na głównych zalet:

 • To pozwala rozwinąć swoją działalność.
 • Daje to możliwość uzyskania dodatkowego dochodu bez zwracania uwagi dostępnego kapitału obrotowego.
 • Użyteczne dla rozwijających się firm.

Można powiedzieć Główną zaletą leasingu – kwota oszczędności niż pożyczki i zakupu na własny koszt.

Możliwości oferowane przez pojazd inwestycji:

 • Modernizacja całej produkcji, bez zwracania uwagi na dużą Finansów z obiegu. Finansowania leasingobiorca może osiągnąć 90% całkowitych kosztów.
 • Wszystkie płatności za nim kosztować, a tym samym zmniejszenie potrącenia do zapłaty podatku dochodowego. Jest to również zaletą leasingu w porównaniu z kredytów bankowych.
 • Wartość ewidencyjna nabytych nieruchomości spada bardzo szybko. Pomaga on w użyciu w specjalnej cenie amortyzacji. Kiedy kończy się umowa, obiekt składa się własnością leasingobiorcy. Wtedy nie ma potrzeby dalszego deprecjonować, zakup umieścić na wadze nowego właściciela wykupu wartości (rezydualnej). Innymi słowy, jest to możliwe do odpisania kilka razy szybciej niż starego sprzętu i zakup nowego sprzętu.
 • Kolejną zaletą leasingu – od płatności do zwrotu VAT w kwocie, która jest uważana za całkowitą kwotę, która jest więcej niż konwencjonalny zakupu.
 • Elastyczne godziny. Można użyć bardziej zindywidualizowane podejście do harmonogramu spłat. Uwzględnić sezonowość, okresy dostosowawcze, sprzęt wyjściową i tak dalej.
 • Rozsądną cenę. Stosowania długotrwałych więzi gospodarczych, firmy leasingowe mogą nabywać aktywa w rozsądnych cenach. Pomaga to obniżyć koszty transakcji, zmniejsza koszty.
 • Szeroki zakres usług w transakcji (rejestracja stanu, koordynacja dostaw, ubezpieczenia, transport, instalacja i uruchomienie sprzętu).
 • Ochrona przed oszustwami. Wszystkie badane, stosunek umowny jest dobrze przemyślane.

wniosek

Należy zauważyć, że system punktowy – jest dobrym narzędziem, aby przyciągnąć niezbędne fundusze. Ale tu jest wsparcie małego biznesu Leasing – najlepszą opcję. Ktoś, być może z tego i nie będzie akceptować. Ale wiele zobaczyć zalety leasingu przed kredytu w zakresie projektowania:

 • Dla niego też wymaga pakiet dokumentów, ale proces ten jest znacznie szybszy, może obsługiwać dość szybko.
 • Współpraca z firmami leasingowymi, co do zasady, jest łatwiejsze i bardziej wydajne niż praca z bankami. Wszystkie niuanse umowy dokonuje się niemal natychmiast, ponieważ elastycznego systemu decyzyjnego.

Rozważaliśmy nie wszystkie korzyści płynące z leasingu finansowego, ale tylko najważniejsze z nich. Każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie. Pamiętaj: umiejętne wykorzystanie tych narzędzi pomaga wiele firm rozwijać i zwiększać swoje zyski.