146 Shares 1110 views

Mój mąż nie cierpi – co robić? Co jeśli mąż obraża?

„Nienawidzę mojego męża …” To zdanie jest często z ust kobiet, których życie rodzinne nie było tak skuteczne, jak chcesz. Co robić? Jak wpisać?

Problem w rodzinie

Jeśli ludzie żyją razem przez jakiś czas, to nie jest wiadomość, że w swoim obecnym życiu monotonia. Na pierwszy rzut oka – Wszystko dobrze, ale jeśli przyjrzeć się bliżej, to od razu widać, że to uczucie i namiętność nie ma. Wydawali się pozostawać gdzieś w poprzednim życiu.

Aby uniknąć takiej sytuacji, konieczne jest, aby okresowo zorganizować jakąś „Shake”. W rezultacie relacja będzie jak wcześniej, a może nawet lepiej.

W tej samej sprawie, gdy żaden z małżonków nie robi nic, uczucie stopniowo znikają, a na ich miejsce przychodzi obojętność. Ale nie mylić go z nienawiści.

Należy zwrócić uwagę na wszelkie zmiany

Jeśli rodzina jest jeszcze taka sytuacja się stało, kobieta postrzega ją znacznie bliższe i bardziej bolesne. Jak tylko żona zauważa żadnych zmian w stosunku do męża, często nadal udawać, że wszystko pozostaje tak jak poprzednio – jest pożądana i kochana. I tak może trwać przez pewien czas. Ale mąż jest coraz bardziej oddala się, a jego żona po prostu zamyka oczy i oszukują się, grając idealne małżeństwo.

Więc nie w każdym przypadku niemożliwe. A wszystko ze względu na fakt, że po pewnym okresie, ta gra nie nazywa się szczęśliwą rodzinę, a jego parodia. A kiedy w kompletnym bezruchu, pokora żony nie tylko nie wrócić uczucia męża z powrotem w tym trudnym okresie, ale wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej będzie to dystans.

Jeśli nie patrzeć na wszystko w „różowe okulary” i zwrócić uwagę na nawet niewielkie zmiany w stosunku do nich, a jednocześnie do analizy, jest to nie tylko możliwe, aby uratować swoją rodzinę, ale również w celu jej wzmocnienia. Po tym wszystkim, kiedy małżonek odchodzi, a jego druga połowa stara go nie zauważy, no dobra nie będzie. W pewnym momencie, to na pewno powiedzieć, że jej mąż nie cierpi jego żonę.

czynniki

Istnieje kilka czynników, które dają sygnały, że związek poszło pęknięcie.

Jeśli na początku małżeństwa żona zrobił wszystko razem, mój mąż zawsze słuchał opinii żoną, a potem zaczyna podejmować decyzje i rozwiązywać problemy, a nie, że nie rozmawia, nawet jej to powiedzieć. Jest to pierwszy znak, że jego opinie znaczenia.

Kobiety powinny zwrócić uwagę na czyim interesie męża na pierwszym miejscu. Jeśli tak jest, to w końcu zdać sobie sprawę, że niezawodność i wsparcie, które było na początku związku, to nie będzie.

Jeśli zaczniesz dokuczliwy i oskarżeń, a następnie następuje podrażnienia i urazy, to znak, że trzeba coś zmienić, inaczej szybko i nienawiść mogą pojawić się w relacji.

Jeśli mąż nie szanuje żonę, ale to nie znaczy, ale po prostu ciągle krytykuje ją, a jako kobieta i jako matka i jako właściciel, konieczne jest również, aby zwrócić uwagę.

Szczególne znaczenie może mieć taką sytuację, gdy para jest razem, nie mają wspólnych tematów rozmowy. I że się śmiać serdecznie nad najprostszym żart, i nic nie mówią.

Nie ma potrzeby, aby zignorować te chwile, kiedy mój mąż nie chce tylko dotknąć jego żonę. Jeśli czynnik ten jest ignorowany na początku, po pewnym czasie, gdy żona najbardziej przejawia najmniejszej pieszczoty, oprócz wrogości i gniewu odrzekła nic dostanie.

Również nie zaszkodzi zapytać, dlaczego mój ulubiony w domu bez pośpiechu? Wydaje się, wszystko jest zrobione dla wygody, ale to jeszcze lepiej po pracy musi spotkać się z przyjaciółmi, tym szybciej przyjdzie.

Zmiana w stosunku do męża do żony jest wyraźnie zauważalna, kiedy zaczyna chronić swoją przestrzeń osobistą. Pierwsza kobieta, patrząc w inną stronę, zawsze znaleźć jakiś pretekst, ale mało kto myśli o tym, co to wszystko może skończyć.

Brak seksu, pomimo prawdopodobnych wymówek, przede wszystkim, musi zachęcać kobietę coś zmienić, inaczej wynik może być katastrofalne.

Często można usłyszeć od kobiet: „Mój mąż nie cierpi i obelgi, nie myśląc o tym, jak bardzo cię boli.” Ale niewiele osób uważa, że może to przez swoje działania sprowokować mężczyznę do takiego stosunku.

Problem z byłego małżonka

Nawet jeśli małżeństwo zepsuje, w wielu przypadkach u mężczyzn nie jest tylko zły uczucie, ale niesmak. Podczas targów seks mówi: „Ex-mąż mnie nienawidzi, a ja nie rozumiem, dlaczego to, co ja zrobiłem?”

W takich sytuacjach, wiele wyjaśnień. Po tym wszystkim, każda rodzina i indywidualne relacje.

Możemy rozważyć tę opcję, gdy rodzina pierwsza pełna harmonia i zrozumienie, ale to zajmuje trochę czasu, a jego żona, czując do winy, a biorąc pod uwagę, że ona ma rację, ciągle niezadowolony z czegoś, nie wyraża bardzo ładne rzeczy lub popełniania aktów niewybaczalne , Mąż bierze wszystko spokojnie i bez skandali wokół próbuje znaleźć logiczne uzasadnienie. Ale przez długi czas, więc nie może być. Wewnątrz tej negatywności gromadzone i kumulowane, iw rezultacie, patrzy na żonę, a nie miłością i uwielbieniem oczy i pełne nienawiści.

A nawet po rozwodzie, żona powiedziała, że jest niewinny „ofiara”, którzy próbowali tak ciężko. Ale jak wynika z jej byłym mężem przychodzi płynie tylko nienawiść.

inna kobieta

Przypadki i sytuacje, w których małżonek robi wszystko, co możliwe i niemożliwe, więc to było miłe i przytulne dla męża, ale po jakimś czasie on przyzwyczaja się do niego i wyobraża sobie, że tak wszędzie. On zaczyna się zmieniać, najpierw potajemnie, a następnie otwarcie, i przychodzi pewien moment, kiedy opuszcza rodzinę.

Kobieta, taka oddany i taki opiekuńczy, choć ból moralnego przyniósł ją puścić z czystej duszy i życzy mu tylko szczęście, ale wie, że nawet gdyby zapytał z powrotem, aż z powrotem nie będzie.

Dla człowieka, który mieszka ze swoją nową pasją krótkim czasie zacznie się zrozumienie tego, co skarb w postaci byłej żony stracił. Ale uważa, że konieczne jest, aby wybić go z powrotem do drzwi – ona chętnie przyjmuję je z powrotem.

Ale kiedy żona byłego małżonka odmawia tego, najpierw zaskoczony takim obrotem, a następnie trafia na nią zły. Ponieważ nie można moralnie zaakceptować fakt.

Kobieta z jej strony nie może zrozumieć, że agresja i nienawiść, że czuje byłego wiernych. Jak i puścić, a zło nie chciał, ale odmówił powrotu … i puzzle na pytanie: „Dlaczego ex-mąż mnie nienawidzi?”

Odpowiedź jest bardzo prosta w tej sytuacji. Nie cierpię swoją byłą żonę i siebie, ze świadomością, że nie wszyscy i nie zawsze jest w stanie go przebaczyć, a ludzka cierpliwość nie jest nieograniczona.

Kiedy życie rodziny przychodzi punkt krytyczny, i czuje niechęć do męża i niechęć do niej, ona od razu w panikę, zadaje to samo pytanie o to, co dalej robić i co robić w tej chwili.

analizujemy sytuację

Aby wybrać kolejne taktyki postępowania i nie pogorszyć sytuację w pierwszej kolejności konieczne jest przeanalizowanie, z powodu tego, co może się zdarzyć.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to ukochany była inna kobieta. Ale co to jest, jeśli wydaje się, że mój mąż nienawidzi żony. Gdy mężczyzna nie zamierza opuścić rodzinę, często zmienia swoje kochanki, ale jego połowa nie jest tak łatwo ją zauważyć. Nawet jeśli to się stało, to jest jedna odpowiedź – chciał jakąś odmianę.

Być może zmiana postawy po pojawieniu się dziecka, ponieważ w zasadzie, matka jest prawie w całości koncentruje się na dziecku. Mąż w tym czasie odczuwa poczucie oburzenia i niechęci na fakt, że nie otrzymał tyle samo uwagi. Potem zaczyna rysować swoją agresję.

Dobrze i wyraźnie analizując obecną sytuację, kobieta musi zrobić dla siebie wnioski i określić, czy chce dalej żyć z tą osobą. Czy najlepszym rozwiązaniem byłby rozwód, po którym nie od razu, ale stopniowo będzie znaleźć nie tylko ciszy i spokoju, ale także pewność siebie, czego brakowało w życiu rodzinnym.

A co, gdy kobieta mówi, że jej mąż mnie nienawidzi, ale ja nadal go kocham i nie chcę stracić? Można spróbować zrobić coś na temat sytuacji, stosując do niego trochę wysiłku i cierpliwości.

Na przykład, jeżeli współmałżonek pracuje, a rodzina nie jest tak dużo czasu, jak byśmy chcieli, i to jest powodem niezadowolenia żony, choć on sam ma dobrą pensję, korzystne jest dla niego żona została w domu i zwrócić większą uwagę na niego niż karierze. Następnie, jeśli chcesz zapisać małżeństwa w jeden sposób – jest odmówić pracy.

Zawsze być na szczycie!

mężatki często popełniają ten sam błąd – oni zatrzymać zegarka (który nie miał czasu, aby umyć włosy, a potem nie mają czasu, aby przejść do manicure), a to z kolei popycha męża. Ponieważ ożenił się zawsze dobrze uczestniczył płeć piękną. Aby uniknąć takiej sytuacji, należy zawsze pamiętać, a do tego, że mąż mógł nie tylko podziwiać, ale także dumny, aby wykazać, że jest to kobieta, gdy ktoś patrzy w jej kierunku.

Musisz stale rozwijać duchowo i intelektualnie, aby zawsze być nie tylko piękny obraz z mężem, ale również ciekawy rozmówcą.

Musimy postarać się zrobić tak, że mąż spędzał wolny czas często blisko, a to nie jest pragnienie, aby przejść gdzieś, na przykład, z przyjaciółmi na piwo.

Należy zawsze znaleźć wiele powodów do chwalenia męża, by powiedzieć mu delikatny dobre słowo.

Bardzo często w życiu rodzinnym jest to, że jeden z partnerów nie jest w stanie wyrazić swoje myśli poprawnie. Następnie para jest bardzo trudne do wynegocjowania ze sobą i wyjaśnione. Jeśli taka wada występuje u kobiet, konieczne jest, aby wyrazić swoje myśli bardziej konstruktywnie z mężem sobie sprawę, co się dzieje i że chce powiedzieć żonie, a nie wracać do myśli, że następnym razem coś niewypowiedziane.

Często odnosi się obrażony specjalistów małżonkiem i deklaruje: „Nienawidzę mojego męża” Psychologia – nauka jest cienka. I specjaliści w tej dziedzinie zgodził się na fakcie, że w takich przypadkach najważniejsze – to obiektywnie analizować relacje rodzinne i zobaczyć przyszłe perspektywy dla ich kontynuacji.

wzajemna nienawiść

Co jeśli mój mąż i nienawidzę siebie? Problemem tutaj nie jest to, że czujesz się trochę stępione lub miał zwyczaj. Od samego początku życia małżeńskiego para nie ma tego emocjonalnej zażyłości, która kryje się za miłością. A kiedy ostatni bit przechodzi w tle, jak tylko jest brak zrozumienia. W tym przypadku, nawet najbardziej nieistotne drobiazgi doprowadzić do tego, że małżonkowie są rosnące niezadowolenie i wyobcowanie, że każdego dnia coraz bardziej nagromadzone. W efekcie znika wszystko, zjednoczona para.

Kiedy kobieta mówi do swoich przyjaciół i krewnych: „Mój mąż nie cierpi” Polecony ludzie dają różnorodne. Większość uważa, że konieczne jest, aby mówić otwarcie o swoich bliskich. Ale aby to zrobić bardzo ostrożnie, tak aby nie chciał omawiać swoje uczucia, ale próba nie zamieni się w kolejny skandal. Aby to zrobić, trzeba być wyrażona racjonalnie i spokojnie. Pożądane jest, aby osiągnąć ten (prawdopodobnie zły) połączenia. Wtedy będzie jasne do wyniku, żona w końcu zrozumieć, czy istnieje jeszcze szansa, aby uratować rodzinę. W przeciwnym razie, trzeba pogodzić się z rzeczywistością.

Wszyscy powinni być szczęśliwi!

Jeśli dziewczyna mówi: „Nienawidzę mojego męża”. Co mam zrobić? Teraz nadszedł czas, kiedy żona musi pamiętać, że ona jest kobietą i ma prawo do osobistego szczęścia. Bezsensowne rozmowy i zmarnowany moc ale kolejne rozczarowanie i frustrację, nic dobrego nie zrobi.

Jest to najlepiej niech małżonka, zamiast przylgnąć do niego i trzymać blisko. Po tym wszystkim, czuje, że musi się ze swoją żoną, i że ona, jak poprzednio, pragnienie, by nigdy nie wrócić. I sam, prędzej czy później będzie ona znaleźć kompletny spokój, być może będzie to miało chęć zbudowania nowych relacji.

Działka, które pomogą uczynić relację z mężem jest lepiej

Co jeśli mój mąż nie cierpi? Pomoc spisek. Jest to metoda rozwiązania problemu wielu kobiet zaufania. Do przeprowadzenia rytuału potrzebne własny pierścionek zaręczynowy i długą brzozowy drzazgę. Co robić dalej? Lucyny jest wprowadzony do pierścienia tak, że z obu stron miał taką samą odległość. Następnie opalanie brzegów i dymu czytać spisek, którego słowa są w następujący sposób:

„Nie palić, ogień, zginie

Moja obrączka,

Moja obrączka.

Pali, i palić, a ból

Serce sługi Bożego (imię i nazwisko),

Belo piersi, płuc i wątroby,

Że nie może żyć i oddychać,

Nie ma dnia, a nie moment, aby stało beze mnie

Jego żona, słudzy Boga (nazwą).

Jak pozbyć się mnie chce,

Więc chcę, żeby mnie przytulić.

Gori, latarka, przejdź dym.

Ja posyłam mego melancholię pal,

Go nie strzelać, nie jest znany.

Jak to jest napisane i wykonane.

Zamek jest zamknięty, wyłącznik zamyka.

Być moje słowa, dla wszystkich grup wiekowych

Nie usuwa, nie nie sklyaty kruszone,

Nie zginął lub odrzucane.

Blokada klawiatury, język.

Amen. Amen. Amen. "

Do gaszenia pożaru jest konieczne tylko wtedy, gdy palnik będzie spalić na obu stronach pierścienia. Po tym, pozostała świeca trzeba umieścić w kieszeni męża. Należy zachować ostrożność tak, że nie jest stracone. W takim przypadku należy powtórzyć rytuał.

kolejna działka

W uzupełnieniu do powyższej ceremonii, kiedy jej mąż nienawidzi jego żona, co robić w ogóle możliwe? Stworzyć wrażenie, że kobieta uważnie słuchając jego żony, a ona patrzy mu prosto w oczy i umysł wypowiada:

„Jak ja, sługa Boży (nazwę),

Nie chcę i nie mogę żyć bez rąk i nóg,

Więc nie żyć beze mnie (nazwa).

Od teraz i na wiek. Amen. "

Idź do kościoła

Kiedy mój mąż powiedział, że nienawidził, jego żonę, by nie poddać się w stan depresji, może trzeba się modlić. Że Pan dał jej siłę i cierpliwość, aby znosić to wszystko, i nie robić głupstw.

Czasami niektóre kochanki robić wszystko, że jej mąż nienawidził jego żonę. Są kombinuje, oszukać mężczyznę. W rezultacie, nie powstaje on takie uczucia do jego legalnej żony.

Są kobiety, które nie wierzą w różnego rodzaju zaklęć i rytuałów. Co należy zrobić z nimi? Po jej mąż zaczął nienawidzić, najlepiej udać się do kościoła i wyznać. Może ksiądz pomoże w odzyskaniu wiary w życiu i w siebie. Push to z faktu, że życie jest bezcenne, ale jest krótki i trzeba cieszyć się, cieszyć się na co dzień, a te problemy rodzinne – jest to test z Boga, który wysłał, wiedząc, że osoba, do radzenia sobie z nim.

uwolnienie

Jeśli kobieta mówi: „Mój mąż mnie nienawidzi, z tym żyć każdego dnia coraz trudniej”, możliwe jest, że najlepszym wyjściem z sytuacji – to niech idzie. Bo w końcu dwie osoby nie ucierpią sami i nikt nie będzie musiał cierpieć obok niego.

Jeśli kobieta skarży się na życiu i mówi: „Nienawidzę mojego męża, relacje rodzinne nikąd jak ja nadal …” Nie wolno zapominać, że konkretna odpowiedź na to pytanie nie jest. Decyzja, aby utrzymać rodzinę razem, lub, wręcz przeciwnie, nie powinniśmy nawet próbować, musi podjąć się para.

Nic dziwnego, że istnieje przysłowie „Od miłości do nienawiści jeden krok” i vice versa. Prawdopodobieństwo, że próbując ratować małżeństwo, żona jej kochanka będą mogli zainteresowania, na początku relacji, a może i więcej, jest bardzo wysoka. Wtedy życie małżeńskie będą kontynuowane jako stały poślubnej.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak radzić sobie kobietę, która czuje się wyobcowany męża. Rozwiązania tego problemu jest wiele. Trzeba wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie. Pamiętaj, że kobieta powinna być zawsze ulubionym!