334 Shares 3602 views

Najlepsze cytaty o separacji. Słowa, które może otworzyć oczy na ból

Dla wielu cytatów o separacji – jest to rozpaczliwa próba wyrzucić cały ból, który zgromadzoną w ich serca. Gdyż w przeciwnym razie może to rozbić wewnętrzny świat człowieka, pozostawiając tylko pustki i rozpaczy. Jedynym problemem jest to, że w chwili słabości trudno jest znaleźć słowa, które można wyrazić wszystkie te uczucia, które czają się w sercu.

Dlatego jedynym prawdziwym rozwiązaniem jest poprosić o pomoc innych. Na przykład aby zacytować wielkich ludzi rozstanie. Po tym wszystkim, co za różnica kto powiedział słowa mądrości, najważniejsze, że oni naprawdę oddaje istotę tego, co się dzieje.

krzyk rozpaczy

Większość cytatów o separacji transmituje beznadziejność sytuacji. Tylko jak trudno przetrwać moment, kiedy znajomy świat jest podzielony na małe kawałki, jak puzzle dla dzieci. Niestety, te uczucia pokonał wielu wspaniałych ludzi, ponieważ istnieją tysiące smutnych zwrotów wypowiadanych przez nich.

Jako dowód przedstawiono niektóre z najbardziej jasnych i żywych przykładów z literatury klasycznej:

 • „Jak dla mnie, separacja jest gorsza niż śmierć śmierci. – To tylko maleńka chwila, ale ból straty jest w stanie żuć przez całe życie.” Nureddin Abdurrahman ibn Ahmad Dzhami.
 • „Noc jest krótki w przeddzień separacji Dawn tutaj świadkami smutny los. Cicho szepcząc do innego pożegnania, należy pamiętać, że nie ma odwrotu …” Bernard Werber.
 • „Pozbyć miłość, człowiek jest nie tylko jazdy od Boga, ale również kiwa do niego diabła.” Leonid Solovyev.
 • „Na końcu ścieżki ból rozstania jest wprost proporcjonalna do siły doświadczył miłości. I piękne wspomnienia, tym trudniej jest wytrzymać ból, który przychodzi po nich.” Mey Uest.
 • „Trudno opisać pustkę, która pozostała w sercu po wycofaniu miłości. Ale jeszcze trudniej żyć z myślą, że to na zawsze.” Edward Schultz.

Jeśli kogoś kochasz, pozwól …

Puścić bliskiej osoby jest trudne. Ale czasami to musi być zrobione, bo miłość nie może być. To trudny wybór, który może być dokonana jedynie prawdziwie silną osobą, zdolną do przekraczania siebie. Dlatego też, jeśli kochasz, puścić i zobaczyć co się dzieje. Po tym wszystkim, kto wie, może to nie jest koniec, ale po prostu inny los testu.

Niektóre cytaty o separacji może pomóc zrozumieć w ten sposób:

 • „Separacja jest zabijanie małą atrakcją, ale wzbudza silną pasję, jak podmuch wiatru gasi płomień świecy, ale pompuje ciepło płomieni.” Fransua De La Rochefoucauld.
 • „Żegnaj – nie zawsze jest to koniec, czasami jest to po prostu kolejny krok w moim życiu.” Erich Mariya Uwaga.
 • „Czasami los rzuca się ludzi tylko ze względu na fakt, że oni sobie sprawę, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem.” Paulo Coelho.
 • „Mędrcy mówią, że separacja może pokazać tylko to, co było tam osobą z tobą. To jest tylko na odległość, będzie on uwolnić swoje prawdziwe oblicze.” Abdurrahman Jami.
 • „Udało mi się przetrwać dwa dni bez ciebie, tak, niedźwiedź i więcej.” Bernard Shaw.

Pożegnanie z przyjaciółmi

Jednak nie tylko rozstanie z mężczyzną lub kobietą może przynieść gorycz straty. Nie mniej bolesne jest rozstanie z bliskimi przyjaciółmi. Na przykład, jeśli chcesz, aby przejść do różnych miast, a nawet krajów. Mimo że istnieją bardziej tragiczne momenty, które dodatkowo boli serce i duszę.

Chodzi o te doświadczenia opowiadać następujące cytaty o separacji:

 • „Nie ma na świecie nic piękniejszego niż czas spędzony z przyjaciółmi, ale także najgorsza męka -.. Rozstanie z nimi” Abu Abdallah Ja'far Rudaki.
 • „Przyjaźń – to nie jest takie słabe światło, aby wyjść z pierwszym powiewem separacji.” Iogann Kristof Fridrih Shiller.

Niezidentyfikowane cytaty o rozstaniu

Niestety, nie wszystkie cytaty mają ich autorów. Po tym wszystkim, piaski czasu, aby szybko wymazać pamięć o tym, kto powiedział to czy tamto słowo. Jednak to nie oznacza, że z tego powodu, ich znaczenie i piękno utraciły moc. Na dowód tego, przyjrzyjmy się najbardziej barwnych wypowiedzi, które straciły swoje korzenie:

 • Muszę się pożegnać, nie patrząc wstecz. Włączyć się – pamiętam. Pamiętaj – pokrycie smutek. Przykryć smutek – chcę wrócić. Wrócić – i wszystko będzie znowu powtarzać.
 • Na pożegnanie, najgorszą rzeczą jest to, że miłość nie umarła, a wraz ze został on zagubiony kawałek jego duszy.
 • Nie ma lepszego lekarstwa na nienawiść niż separacji.
 • Gdyby ludzie wiedzieli o jego przyszłości, nigdy nie będzie szczęśliwy rozstanie z ich przeszłości.
 • Nawet jasny płomień miłości w swoich pamiętnikach daje zimne.