718 Shares 1806 views

Urządzenie ocena bimber: projektowania, specyfikacje, opinie

Dzięki wielu filmach Moonshine zdaniem wielu – zamontowany na alembic „serpentyn”. Jednak czasy się zmieniają, technologia nie stoi w miejscu, a urządzenie zostało znacząco zmienione. Dziś można znaleźć bimbru sklep dla wszystkich smaków z szerokiej gamy produktów w różnej cenie. Wybierz najlepszy zespół, który będzie w pełni zgodne ze wszystkimi wymaganiami, to jest wystarczająco trudne, ale możliwe.

Jak wybrać bimbru?

Proponowane jednostki na rynku można podzielić na dwie główne kategorie: frakcjonujących i gorzelników.

Moonshine, są one również gorzelników, mają długą historię. Zasada działania jest prosta cieczy zawierającej alkohol ogrzewa się do temperatury wrzenia w alkoholu, a następnie chłodzi się par. Dla jakości naparu pożądane utrzymanie określonej temperatury z powodu jej wibracji do napoju może wejść oleje fuzlowego że może zepsuć swój smak i kolor.

Ogromną rolę odgrywa filtrowania i oczyszczania. Destylator jest zwykle stosowany w przypadkach, gdy jest to konieczne, aby przekazać smak surowca, który został wykorzystany do przygotowania domowego wyrobu piwa.

frakcjonujące publiczne stają się dostępne dopiero niedawno. Stanowią analogowego urządzenia laboratoryjne w celu uzyskania alkoholu. Zasadniczo, te urządzenia są produkowane w Rosji.

Z kolumny destylacyjnej występuje kilka etapów reformingu parowego w cieczy i z powrotem, w wyniku alkohol – frakcja lekka – znajduje się na górze i jest wyprowadzany. Procent zawartości w gotowym napoju jest zazwyczaj nie mniej niż 90%.

Wydalenia Moonshine Distiller przez kilka razy, aby osiągnąć taki wynik nie będzie działać. Wiele kolumn pracować w dwóch podstawowych trybach – destylacji i rektyfikacji. Jest to bardzo wygodne, ponieważ technologia wytwarzania różnych napojów różne.

Jadąc do bimbru sklepu i wybierając konkretną jednostkę, trzeba najpierw budować na tym, co napoje zostaną przygotowane: czystego alkoholu lub alkoholu utrzymując klasyczny smak i zapach surowców. W każdym razie, najlepszym rozwiązaniem jest zakup kolumny destylacyjnej.

Wybór wciąż

Do destylacji małych objętościach pranie – 20 litrów – dostatecznie kompaktowych pojemnikach, na przykład, w szybkowarów 7-12 litrów. Mogą być hermetycznie zamknięte, są one ogrzewane gazem, w piecu indukcyjnym, znamienny tym atrakcyjnego wyglądu. W dolnej części tych urządzeń jest wykonana ze stopu innych metali i posiada właściwości antyadhezyjne.

Jeśli objętość destylacji prania przekracza 30 litrów, to jest pożądane, do nabycia alembic 12 litrów. Najbardziej popularne są słoiki i puszki z aluminium lub stali nierdzewnej. Pojemność zbiornika 50 litrów i powyżej są nieruchome i mają specjalne luki do oczyszczania.

Stills wykonane z cienkiego metalu, grzech kij zacieru, który może mieć wpływ na smak końcowego napoju. Dzięki temu można obsługiwać, jeśli kupić maszynę z szerokiej wypełniających otwory. Ponadto, można zwiększyć wydajność poprzez zainstalowanie małego bloku energetycznego na dużą alembiku.

Wymóg obowiązkowy jest obecność zaworu nadmiarowego ciśnienia awaryjnego. Bez tej części, bimber przekształca się w bardzo niebezpiecznej instrumentu.

Czego używać do ogrzewania?

Jeżeli pojemność jest mała bimber, to najlepiej używać pieca indukcyjnego. Wyróżnia się wysoką sprawnością i może utrzymać pewien poziom mocy.

kuchenka gazowa ma także pewne zalety – szybko nagrzewa jednostka utrzymuje żądany tryb, ale gdy jest używany w celu zwiększenia wymogów bezpieczeństwa.

Objętość napoju

Wybór gdzie kupić bimber i jaki rodzaj modelu, nie powinniśmy zapominać o wielkości produkowanych przez alkohol. Na przykład, jeśli zbyt wiele nie jest to konieczne, można użyć małych jednostek z 13 litrów, z którego można dostać się do zaledwie około trzech litrów destylatu. Jeśli wymagana kwota jest o wiele bardziej niż jest to niezbędne do podjęcia większych maszyn 35 lub więcej litrów.

Warunki, w których prowadzona jest destylacja

Tutaj warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki jeszcze ciepła. Jeśli użyć zwykłej kuchenka gazowa, wtedy nie ma problemu.

Czy zastosowana elektryczna lub indukcyjna, można napotkać pewne trudności, ponieważ w tym przypadku alembic powinno być idealnie gładkie dno. Specjalnie dla takich płyt można kupić bimber, którego konstrukcja jest doskonale nadają się do nich. Ich dno jest w kontakcie z elementami grzejnymi, które przyspiesza i zwiększa procesu destylacji.

Moonshine lepiej – z lub bez pary bęben go?

bęben parowy zaprojektowany, aby wyeliminować większość olejów fuzlowego, które mogą dostać się do naparu podczas destylacji. Obecność tego urządzenia znacznie poprawia fizyczne i smakowe właściwości gotowego wyrobu.

Z pomocą pary nawyki bębnowe mogą dać pewien smak. Aby to zrobić, leżał w specjalnym pojemniku, na przykład, skórki z cytryny lub pomarańczy. Do tej pory najbardziej popularne urządzenia są wliczone w rankingu urządzeń bimbru, dostępny z jednym lub dwoma bębna parowego.

Czy termometr jest potrzebny?

Oczywiście, to urządzenie musi być obowiązkowe. Mieszaninę składającą się z wody i alkoholu wrze w średniej temperaturze wrzenia obu substancji. Wiedząc o tym, wielu ludzi zrobić własną kontrolę temperatury stół, którego kontrola pozwala stworzyć idealny napój na wylocie.

Ocena aparatura bimber

Najlepsze i wysokiej jakości maszyny do produkcji napojów alkoholowych można kupić tylko od sprawdzonych i dobrych producentów. Gdzie kupić bimber? Dziś taki sprzęt jest sprzedawany zarówno w sklepach, albo przez samych producentów. Aby zakupić Wystarczy skontaktować się z firmami i porządku jak modelach. Nie zapominaj, że przy zakupie trzeba sprawdzić opakowania – maszyny powinny mieć wszystkie niezbędne szczegóły. bimber ocena może dostarczyć informacji o tym, co jest, a co modele najlepszych producentów.

Na liście najbardziej popularne wśród konsumentów jednostek obejmuje:

 1. „Finlandia” bimber.
 2. Niemiecka jednostka „Niemcy”.
 3. bimber wykonany na Tajwanie, w Japonii „”
 4. „Dobry gorączka” bimber produkcja krajowa.
 5. Mini-gorzelnia "Lyuksstal".

Moonshine „Finlandia”

Ocena najlepszą bimbru otwiera jednostkę fińskiej produkcji o tej samej nazwie. Pomimo braku atrakcyjnego wyglądu, posiada dobrą strukturę: grube ściany niezawodne urządzenie z żywności stali zawiera szeroki otwór, ułatwia proces przemywania wciąż łączenia rur szerokości, długości i serpentyn składany bęben parowy. Moonshine „Finlandia” nie wymaga dodatkowego wyposażenia w rurach lub elementów łączących.

Szczególne braki w urządzeniu nie jest dostępna. Ten niedrogi kupić bimber jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces – to odnosi się do średniej kategorii cenowej, ale jest całkowicie warta inwestycji swoich funduszy na zakup. Minimalny koszt 10 tysięcy rubli. Wśród jego zalet, zwłaszcza przeznaczonych do tych, którzy już cieszył się bimber marki i był zadowolony, to:

 • Gruba stal – rzędu 2 mm.
 • Wysoka jakość spoin.
 • Kompletny pakiet wraz z małymi prezenty z zakupu.
 • Rozległe rurociągi.
 • Urządzenie do fermentacji.
 • Składany bęben parowy z odpływem.
 • Szeroka szyjka martwych.
 • Długa gwarancja – 7 lat pracy.

niemiecki bimber

Niemieckie jednostki do produkcji alkoholu stosuje się do średniej półki cenowej – od 10 do 12 tysięcy rubli. Jednym z najbardziej popularnych jest bimber „Niemcy”, który ma bardzo bogaty zestaw. Obejmuje on nie tylko standardowe węże, książka zwojami i alkoholometr ale prętów alkoholu, drożdży i wody do uszczelnienia tworzą zacieru. Jeśli chodzi o praktykę, to jest mądry producent ruch, który pozwala, aby zakończyć z bimbru, zdolne do wykonywania funkcji dwóch urządzeń: urządzenie do fermentacji i aparatury destylacyjnej.

Obudowa urządzenia z żywności stali o bardzo dopuszczalnej grubości dna, które nie palą napoju. Mimo to, nadal trzeba monitorować temperaturę. Dno zbiornika ma mały kran z odpływem, który pozwala pozbyć się przyczyn. Moonshine „Niemcy” jest niemal całkowicie zdemontować. Przemyć wewnątrz urządzenia może być ze względu na szeroką szyjką.

Moonshine „Japonia”

Na początku ubiegłego roku, a nowe jednostki modelowe dla produkcji alkoholu na rynkach krajowych – bimbru „Japan”, odnoszące się do wyższej kategorii cenowej.

pracownicy sumienny Tajwańska fabryka świetną robotę tworząc urządzenie 3 w 1: fermentacji naczynie, bimber i urządzenie do tworzenia pienisty napój. Proszę może sprzęt, który obejmuje nie tylko zawory, węże i książkę z recepturami, ale także syfon wraz z zestawem objętościowego szkła.

Skonfigurowany bimber „Japonia” żywność wysokiej jakości stali i innym nietypowym wyglądzie. To zasługuje na najwyższe oceny jednostki: jak jej znakomity wygląd i wysoka jakość i poziom leczenia wódki.

Fabryka Tajwan, sądząc po licznych opinii zadowolonych klientów starali, tworząc naprawdę wysokiej jakości i wszechstronny bimbru. Tani, żeby go kupić, niestety, to nie będzie działać: odnosi się to do wysokiej kategorii cenowej, minimalne koszt waha się od 15-20 tysięcy rubli.

„Dobry gorączka”: domowy bimber

Rosyjski producent – firma „Dobry gorączka” – produkuje wysokiej jakości sprzęt do produkcji domowych napojów alkoholowych. Jej produkty zdobyły dużą popularność ze względu na swoją prostotę, wysokiej jakości napojów i niezawodności.

Moonshine „Good ciepła” jest łatwy w obsłudze, jakość i brak uszkodzeń w długim okresie eksploatacji, łatwość czyszczenia. Rama jest wykonana z spożywczego gatunku stali według norm europejskich, nie różni się zwiększoną wytrzymałość, a także odporność na kwasy i zasady, w ten sposób zapewniając zachowanie naturalnego smaku i smak surowych materiałów.

Urządzenie lodówce wykorzystuje standardową cewkę z pięciu tur, przez które zapewniły wysoką jakość napojów. W odróżnieniu od większości innych producentów, bimbru „Good ciepła” pochodzi bezpośrednio z czujnikami temperatury metaliczny. Są bezpieczne w użyciu, wysoka dokładność i długą żywotność, nie może być narażony na działanie wysokich temperatur. Ponadto, jednostki te są wykorzystywane Uszczelka spożywczym silikonu. Taki materiał wytrzymuje ogrzewanie do 300 ° C, podczas gdy dla zaparzania wystarczająco wrzenia 100 ° C

Moonshine „Good gorączka” ma wbudowany parowy bęben specjalną konstrukcję, która pozwala szybko i łatwo usunąć produkt z oleju fuzlowego uzyskując najwyższą jakość i smak napoju.

podsumować

Każdy z wytworzonych i wyżej wymienionych jednostek ma swoje wady i zalety, co czyni go jednym z najlepszych. Do tej pory istnieje tak wiele marek i modeli urządzeń, z których każdy ma prawo nosić tytuł „Najlepszego bimbru” (kolumny do rektyfikacji lub destylacji). Ale każdy z kupujących wybrać to, co jest najbardziej odpowiedni dla niego w wydajności i ceny.

Szeroka gama maszyn obejmuje różne instrumenty, które są wykorzystywane do jednej i tej samej – tworzenie wysokiej jakości napojów alkoholowych. Ocena bimber pozwala wybrać idealny sprzęt, z którym proces tworzenia bimbru zamieni się w sztuce. Tworzenie alkoholu naprawdę smaczne i pachnące tylko jeśli masz niezawodne, bezpieczne i wysokiej jakości instrumentu.

Napoje, domowe, niż podobne, ale zakupione w sklepach, stosownie do ich właściwości smakowych wiele razy.