492 Shares 4161 views

Jewgienij Otstavnov: biografia komiks

Jewgienij Otstavnov rozpoczął karierę w telewizji z gry w KVN. Następnie brał udział w wielu projektach komiksowych.

młodzież

Eugeniusz urodził się w 1983 roku w Moskwie. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia w Moskiewskim Państwowym Instytucie Inżynierii Radiowej, Elektroniki i Automatyki. Wycofał się natychmiast zainteresował się i zaczął grać zespół KVN Uniwersytetu „wyjątek od reguły”. Jednak cum początkujący komik nie dostać – piąty rok Otstavnova wydalony. Jednak Jewgienij Otstavnov nie pogrążyć się w rozpaczy, i zaczął szukać innych sposobów na sukces. Optymizm i nie tylko pomógł go z martwych końcach życia i poczucia humoru przekształca nawet najbardziej smutne dni.

telewizja

W 2007 roku na kanale TNT wyemitowany show „Śmiech bez zasad”. Program był racing początkujący komików, którzy walczyli o nagrodę. Otstavnov Evgeny wziął także udział w nim. Zainteresowanie publiczności i jury zwrócił nie tylko dowcipne spektakle, ale również fakt, że pojawiła się na scenie w stroju niedźwiedzia polarnego. Poza tym, on zmienił swoje prawdziwe imię do pseudonimem Miś Mashechkin. Główną cechą jego występów był wyluzowany styl. Eugene nie czytać z arkusza, tak jak kolega mówił do publiczności, jakby ze starymi przyjaciółmi. Improwizowane etapy konkursu, on także uczestniczył z sukcesem. Żarty jak oddychanie – jest wyrazem najlepiej charakteryzuje Otstavnova.

Zwycięzca Jewgienij Otstavnov nie, ale dotarł do finału. To pozwoliło mu uczestniczyć w sąsiednim projektu „zabijaniu League”. Nie komika po pewnym czasie pojawił się przed publicznością bez tajemniczej kolorze. Okazało się, że włożył go, stracił argument i przyszedł na casting. Nawet rodzice nie byli świadomi, że ich syn ukrywa się pod postacią tajemniczej bestii. Odtajnienia ich wyglądu, przystojny komika z szoku czerwonymi włosami i uśmiech zakaźne zyskała jeszcze więcej fanów. Jewgienij Otstavnov i często stał się gościem show „zabity w nocy”, gdzie razem z innymi omawiając najnowsze wiadomości w komiksie sposób. Co ciekawe, prezenter programu był dawny kolega i stary przyjaciel Eugene, Paweł Winogradow. Otstavnova udało się spróbować swoich sił jako mistrz w noworocznym numerze „ligi zabójcy”. Niestety, w 2009 roku, wszystkie trzy projekty zostały zdjęty z anteny. Regularne widzowie show próbowała dotrzeć do zarządzania kanałem, ale to nie działa, a „Zabijanie League” został zatopiony w zapomnienie.

Dodatkowo pojawiają się na ekranie

Udział w trzech zabawnych programów na TNT wniosła Evgeny popularność i pierwszych sędziów jego humoru i oryginalnych monologów. Co więcej, udało mu się tam znaleźć prawdziwych przyjaciół blisko siebie w duchu, jak Puszkina i Constantin Anton Borysowa. Wraz z Borisovym Evgeny nawet wtedy grał w duecie.

Po udało się stać przynajmniej trochę znany, Otstavnov Evgeny został zaproszony do roli zwykłego Stepanova w XV sezonu „żołnierzy”, serialu który rozpoczął się w 2008 roku na kanale telewizyjnym „Ren-TV”. W historii Stepanov próbuje znaleźć pracę w Moskwie, prowadzi strony firmowe, opierając się na doświadczeniach z gry w KVN. Po komisarza zabiera go do serwisu. Jewgienij Otstavnov, którego biografia jest bardzo podobna do biografii bohatera wciela sposób seryjny z przyjemnością. Nowy kreatywny wyzwaniem było dla nich pomyślnie. W jednej serii emerytowanych wystąpił z wiodącymi „Śmiech bez zasad” Vladimir Turchinsky.

W 2011 roku, na kanale „Ren-TV” został uruchomiony komedię projektu „Bunker News”. Jest wśród wszystkich uczestników „uboyki” i zaprosił Eugene. Był w stanie po raz kolejny zachwyci publiczność musujących monologów. W tym samym roku nowy projekt TNT „Komedia bojowa. Turniej” emeryturze konkurowały ze rezydenta „Comedy Club” i innych komików w zespole „The arystokratów.”

obecny

W tej chwili, emerytowany zaangażowane w przeprowadzanie różnego rodzaju imprezy, wesela i inne uroczystości, a także pisanie scenariusza. W odniesieniu do osobistej strony życia, Jewgienij Otstavnov z żoną nigdy nie pojawił. Jego towarzysz nie jest znana. Być może wciąż jest kawalerem. Sieci społecznościowe Eugene też ledwie korzysta. Możemy tylko czekać na to, aby powrócić do telewizora, a to sprawia, że jego wiernych miłośników humoru. Być może znowu zepsuć widzom komik stand-up monologi w show wstać, stworzył swój oficera „zabójca liga” Ruslan White, lub „otwarty mikrofon”.