347 Shares 5340 views

wynajem Courier

Witam, jestem z ciebie znowu – Artem Koroteev, asystent w świecie biznesu. Dziś to nie jest zwykły papier, a specjalna publikacja, aby pomóc początkującym pracownikom. Konkretnie, zbadamy zalety kuriera pracy i jak tak niskim stanie dokonać więcej niż 1000 dolarów miesięcznie.

Tak, jak zawsze, aby rozpocząć w celu określenia, które kurier pracy istnieje i jaka jest różnica. Pierwszy typ – usługa kurierska. Zarobki są stosunkowo niewielkie – od piętnastu do dwudziestu pięciu tysięcy. Dostarczyć niezbędnych głównie litery miasta i jego okolic, czasami wysyłania sklepów internetowych. Głównym problemem jest to, że ze względu na dużą rutynowych prac związanych z pracownikami często powierzchowne – i może shortchange pensję i nie ma problemu. Drugi typ Courier pracy – Courier to osobisty sklep internetowy lub firma, nawiasem mówiąc, najlepiej opłacani. Właściciele firm, którzy zatrudniają własnych pracowników w swoich ludzi zwykle docenić ich za dobrą pracę płacić dużo pieniędzy, w tym przypadku od 200 do 500 rubli za przelot, który jest miesiącem osoba z 30 000 – 40 000 rub. Wady to sezonowość – nie jest w sezonie, tak, że prawie nie ma zamówień, a jeśli część wynagrodzenia – że to jest prawie tam. Trzeci rodzaj pracy kuriera – to kurier-sprzedawca. Na początku elementu kurierskiej dnia roboczego po otrzymaniu wystawionej, które muszą być sprzedawane do wszelkich osób, za pomocą wszelkich środków. Praca wymaga dużo stresu i chętni, aby uczynić dużo pieniędzy, okazuje się na 1-2% ludzi, ale warto, bo jeśli się powiedzie, pensja będzie więcej niż 50 000r.

W ogóle, my cię zrozumieć, jaki rodzaj pracy będzie musiał to zrobić, jeśli zdecydujesz się zostać kurierem. Teraz musimy przeanalizować konkretną sytuację i główne czynniki, które wpływają na rozwój kariery i wzrost płac. Pomimo faktu, że obowiązki bywają różne, ale zasadniczo tych samych zasad.

Pierwszym jest to, że każdy pracownik lub kandydat trzeba pamiętać – to nigdy nie będzie za późno na własnej winy, ale lepiej późno nigdy. Pracownicy HR przede wszystkim zwrócić uwagę na to. Spóźnienie jest uważany za zaniedbania wykonywania swoich obowiązków, że człowiek nie jest lepszy niż nic poważnego ładowania. Jeśli systematycznego opóźnienia – rury ofertę.

Drugi element Chcę wspomnieć o schludny wygląd. Kurier musi być ogolony, włosy powinny być umyte ubrania czyste i neispachkannaya, pot i inne zapachy pachną nie powinno być. Podam osobisty przykład życia – w świadczeniu usług ANS Ekspresowy kurier Wynajem w zasadzie dzień i firmy – zawsze służą tylko najlepszych kurierów.

Trzeci element – kurier uprzejmości i pewna ekspozycji. Ten punkt jest szczególnie ważny dla promocji drabinie kariery, ponieważ następny krok – jest stanowisko kierownika i komunikacji z klientami.

Na czwartym miejscu mamy jest szybkość pracy, jej jakość i wydajność dodatkowych zleceń, dla których nie zostanie wypłacona. Po pierwsze, ta pozycja może być zaskoczony, ale w przyszłości będzie to daje bardzo dużą powrotu – jeśli wygra głowę, w pracy można osiągnąć prawie wszystko!

A piąty najważniejszym czynnikiem, który kilka osób zwrócić uwagę – jest pozyskać ich bezpośrednich przełożonych i insynuować się do ich zaufania. Co najważniejsze, wiedzieć, kiedy przestać, a następnie nie proslyvote bardzo dobrym człowiekiem, a ty bądź ramie, albo po prostu się wypalił.

Cóż, moja obserwacja można podsumować w jednym zdaniu: jeśli chcesz zarobić dużo – nie spóźnij się, być uprzejmy, pomoc przełożonych i uczynić je swoim znajomym! Zgadzam się – prosty przepis na sukces!