360 Shares 9175 views

Seria „Potrójne zabezpieczenie: aktorzy, role, strzelanie

Na międzynarodowym festiwalu w reżyserii Odessa Anatolij Mateshko został przedstawiony dramatyczną serię 16 serii „Triple Protection”, aktorów, którzy radzą sobie z ich ról.


Strzelaniny rozpoczęto ostatnią zimę. W centrum fabuły serialu stała się historia dziewczynki i trzech najlepszych przyjaciół. W jego sercu zaczyna domagać się tego, który jest uważany za wroga przyjaciół.

krótki opis

Jaka jest fabuła serialu „Triple Protection”? Aktorzy grał następującą historię: Boris, Vladimir i Tamara znajome od dzieciństwa. Dzielą wspólne zainteresowania, pracę i przyjaźń, ale także pamięć o Maxim – ich przyjaciela, który zmarł. Był mężem Tamara. Podczas operacji aresztować grupę przestępców, zginął. Wszystko wydaje się być jasne – sprawca został skazany, sprawa została zamknięta. Ale po półtora roku po śmierci żony Maxa na zagrożony. Najlepszy przyjaciel Boris realizuje to i zaczyna działać. Władimir, jego towarzysz nie podziela podejrzenia. Ale Borys nie zatrzyma się, a on chce odkryć tajemnicę śmierci przyjaciela. Ponadto, jest on napędzany przez długoletniej miłości do Tamara.

główna aktorka

Rola udał się do Tamara Maria Yefrosinina, który został wezwany do stawienia się w serii główny reżyser. Według niej, była bardzo zaskoczona, że zaproszenie i po rozmowie telefonicznej z ofertą, aby wziąć udział w filmie trochę napięte. Wcześniej nie miała normalną szkołę aktorską. Ale dyrektor liczył na jej doświadczenie w teatralnej i telewizyjnej serii. W ten sposób, Maria zgodził się i poszedł na casting.

Dostała najtrudniejszą scenę, w której Tamara dowiaduje się o śmierci męża. Podczas analizowania ten epizod z reżyserem, stwierdzono, że był w zbyt histeryczny seriali. Dlatego konieczne było zagrać wszystko naprawdę.

inne role

Aktorzy zostali również:

  • Artemij Jegorow, Vladimir odtwarzane. Aktor powiedział, że zrobił wszystko, co od niego zależało, by zadowolić publiczność ze swoją rolą.
  • Wiaczesław Dovzhenko.
  • Andrew Saminin.
  • Natalia Kalatay, który grał silna właściciel agencji ochrony.

Warto zauważyć, że przed strzelaniną Jegorow próbował znaleźć pracę jako woźny, działając edukacji wciąż nie ma. Reżyser nazwał swoje odkrycie. Efrosinina dla niego również był zainteresowany w dramatycznej roli.

Twórcy za kulisami

Scenariusz został napisany przez ukraińskiego pisarza Andrzeja Kokotyuhoy we współpracy z Anastasia Mateshko. Pomysł narodził się 6 lat temu. Ale wtedy pomysł miał inną nazwę, która zawiera pseudonim głównych bohaterów. Twórcy chcieli stworzyć detektywa, który byłby rozłożył na tle melodramatu, z dodatkiem trójkąta miłosnego. Projekt był zbyt śmiały, a twórcy są często zaleca się zmienić soczyste historię miłosną z tego powodu, że publiczność na takie nie jest gotowy. Ale rok później, jeszcze skrypt został zatwierdzony. W trakcie pisania opcje kanału dla rozwoju fabuły zostały zaproponowane. Więc nie było tematem maniaka, a bohaterowie stają się jaśniejsze dla widza.

W serii „ochrona” Triple aktorzy, pisarze i inni twórcy pracowali na chwałę. Warto zauważyć, że reżyser nie był sam. Pierwsza część została zastrzelona Anatolij Mateshko a potem rozpoczął pracę Anton Azarow. Twórcy mówią, że ten duet nie wpływa na integralność percepcji.

Azarow powiedział, że serial został nakręcony na Ukrainie, bez względu na rynek rosyjski. Po tym wszystkim, ogromna liczba projektów uprzednio stworzony dla rosyjskiej telewizji. Teraz sytuacja się zmienia. Reżyser lubi, i ma nadzieję, że ten trend będzie kontynuowany przez długi czas.

W tej chwili, po wszystkich prac w serialu „potrójnej ochrony”. Podmioty uznane za całkiem udany projekt, ale należy pamiętać, że głównym ocena jest do publiczności.