126 Shares 2336 views

Aktorzy "Kuprin. Pit". rosyjski serial

Ekranizacją dzieła literackiego – taka prosta sprawa. W tym uznanych aktorów „Kuprin. Pit ". Historia upadłej dziewczyny, na podstawie klasycznej powieści, znalazł się na wystawie.


Film

Tworząc serię to było robione na odważną decyzję, aby połączyć tylko trzy utwory Kuprin, w tym „The Pit”, „Garnet Bracelet” i „Duel”. Choć nazwy części i przedstawił historię, publiczność może zobaczyć bohaterów innych pism, mniejsze. Na przykład, niektórzy z bohaterów „pit” znanego z postaciami z „Garnet Bracelet”. Wspólna nić między częściami siebie, który działa Kuprin zegarków z zewnątrz i pisze opowiadania.

W ramach „The Pit” głównymi bohaterami są dziewczęta pracujące w tani i niesławnej burdelu. Każda z postaci ma swoją własną osobowość i historię. Ściany domu został stworzony przez prawdziwego małym świecie z własnymi prawami. A na czele to wszystko było okrutne i ciężkie matrona, ale kochająca matka Anna Markovna.

Kuprin podświetlone ostatnich dniach mieszkańcy Dołu. Ich wzloty i upadki, zwykle sposobem na życie. Według fabuły serii Sam pisarz często patrzył w burdelu, zawsze siedział przy tym samym stoliku w rogu i obserwował go w świat, czasami gra rolę spowiednika dla dziewczyn tam pracujących.

Genia

Żenia charakter – jedna z najbardziej kontrowersyjnych i ciekawy jak mówienie aktorów „Kuprin. Pit ". Seryjny Eugene jak książka, to samo odważny, śmiały i trudny. Tej roli była oferowana Svetlane Hodchenkovoy.

Jack jest jednym z idoli dla osadzonych dołów, ale jednocześnie boi się ich za odwagę, aby powiedzieć, co myśli. Rzadko mówi nikomu z serca i woli trzymać swoje uczucia głęboko wewnątrz siebie. Tylko raz okazało się być prawdą, w oczekiwaniu rychłego końca. Spośród wszystkich ludzi wokół niej Genia pokazał współczucie wyjątkiem Kuprin, którzy traktowali ją jako osobę, a nie jako towar. W obliczu drugiej osoby, patrząc na nią, Genia zmienił niektóre z ich postawy. Niemniej jednak pozostaje ten sam śmiały i posiniaczone urody.

W ciągu ostatnich miesięcy w burdelu Eugene upadł ze zwykłego pracownika na asystenta Anna Markovna. Ale korzyści z życia nie można było kupić.

Swietłana Hodchenkova często pojawia się w filmowych adaptacji dzieł literackich, podczas gry silny i zdecydowany bohaterki. Jej talent jest obchodzony na Zachodzie, co spowodowało zwiększenie Fame w Hollywood, Svetlana.

Jego pierwszą rolą Hodchenkova otrzymał w „Bless the Woman” serii. Z tego samego filmu, ona otrzymała pierwszą nagrodę w życiu kina. Od tamtej pory, sukces aktorka prawie nie opuszczał na ekranach telewidzów. Ponadto, Swietłana miała czas, aby spróbować się w modelowaniu karierze.

Kuprin

Jeśli w opowiadaniu „The Pit” dla bohaterek z oglądania cichy i tajemniczy Płatonow, serię Zastępuje się Kuprin. I ta rola została przeznaczona do gry Michaela Porechenkova. Kuprin stał się ogniwem pomiędzy tymi różnymi postaciami. Udało mu się przejść do dołu i mówić do młodych kobiet, pracował tam, odwiedź Vera Nikolayevna Shein i poznać historię miłości z jej jaja, spotkać wielu innych ludzi, których historia doprowadziły do jego dzieł.

Aby zagrać postać, która mieszkała w innej epoce, aktor musiał bardzo ciężko pracować. W historii, często musiała jeździć. Specjalnie na ten brał lekcje jazdy konnej. Przed tym Porechenkova kiedykolwiek konno tylko w trakcie szkolenia w Instytucie Teatralnym.

Michael Porechenkov zasłynął grając rolę silnych i odważnych mężczyzn, aby chronić rodzinę i kraj. Zaczął swoją karierę na scenie, ale wkrótce potem pojawił się na ekranie. Prawdziwy znany z roli w serialu „National Security Agent”. Seria ta wywołała sensację na rosyjskiej telewizji. To obserwował mężczyzn i kobiet podziwiali bohatera. O życiu samego wojskowego Mihail Porechenkov znał bardzo dobrze. Raz był w wojskowo-polityczny budynku szkolnego. Ale ja nie kończy, bo to wielokrotnie naruszył dyscyplinę. Jednak uzyskane użyteczną wiedzę.

Od czasów uczestnictwa w serii „Narodowy Security Agent” filmach znacznie wzbogacone. Co do zasady, Michaił Porieczenkow nadal grać bohaterów. Czasami uratował ludzi drodzy do niego z bronią w ręku, a czasem, jak w serialu „Doktor TYRSA” z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności. Bo to było tak zaskakujące, aby zobaczyć go jako pisarza.

Odtwarzanie wielu ról w filmie i teatrze, Michael Porechenkov postanowił spróbować się w roli reżysera. Zrobił film „D-Day”, który grał z córką Barbarą. Michael grał byłego majora w powietrzu, odeszli ze służby dla dobra spokojne życie na uboczu i wychowania córki. Ale sposób życia zakłócony kiedy Eugene porwana. Ojciec nie ma wyboru, aby zapisać tylko bliskiego.

Oprócz filmowy i teatralny, podczas gdy Michael prowadził programy telewizyjne rozpatrywane dubbingowane filmy zagraniczne, udział w filmie dokumentalnych, a nawet wyraził bohaterem gry komputerowej.

Lyuba

Dziewczyny spadła w Pit na różne sposoby. W tym i wbrew ich woli. Jednym z najbardziej tragicznych opowieści – los piękno żydowskiej Luba, który sprzedał własnego męża w burdelu. Wszelkie żonaty mężczyzna, który regularnie znaleźć nowych pracowników dla instytucji Anna Markovna. Większość z nich znalazł się na ulicach iw instytucjach łatwiej, ale nie były niewinne piękno, dla których najbardziej zapłacić. Luba nawet nie wie, dokąd idzie. Ale raz w burdelu, zdałem sobie sprawę, że wolność nie jest jej wydostać. Jednak dziewczyna przychodzi z pomocą studenta, przekonany, że konieczne jest, aby robić dobre uczynki. Chcąc zaoszczędzić nawet jedną duszę, najpierw wybiera Genię, ale ona nie chce odejść. Wtedy, jego wybór pada na biednych wychudzony i Luba.

Okrutnie oszukani kochał jedną dziewczynę odgrywaną przez Katerina Shpitsa. Aktorka otrzymała naukę i zaczął grać na scenie w swoim rodzinnym mieście Perm. Ale w 2005 roku postanowił spróbować swoich sił w Moskwie. Zagrała wiele ról w filmach, w tym filmowej adaptacji już pojawiły.

Katerina Shpitsa nie tylko aktywnie usunięte i działa, ale również próbuje swoich sił w rozmaitych projektach telewizyjnych. Na przykład, pojawił się na wystawie „Ice Age”.

Mąż Wiery

W serii „Kuprin. Pit »przeplata się kilka historii, wśród nich«Garnet Bracelet». Aktor Anatolij Bieły ciągnęło do filmowej adaptacji opowiadania. Grał męża Vera Shein, który był beznadziejnie zakochany w żółtek.

Anatolij Bieły urodził się i wychował na Ukrainie, ale potem przeniósł się do Kujbyszewie (później przemianowany Samara), aby wejść do Instytutu Lotnictwa. Jednak znacznie więcej wykłady z nauk ścisłych przyciągnęła jego występy w teatrze młodzieżowym i gra na gitarze. Anatolij Bieły zdecydował się opuścić szkołę i wprowadź teatru. Przeniósł się do Moskwy.

Anatolij aktywnie działa w teatrze iw filmach. Ponadto, często zajmuje i dubbing filmów zagranicznych.

żółtka

Kolejna tragiczna historia w serialu z telegrafista jaja, który zakochał się w młodej damy z zamożnej i szlacheckiej rodziny. Z biegiem lat, zauważył życia wiary i od czasu do czasu napisałem jej listy. Vera żonaty i zapomniał pomyśleć o swoich fanów, kiedy dał piękno Urodzinowe najdroższe rzeczy dla niego – bransoletka granat.

Żółtko w serii grana przez aktora Maxim Averin. Jego pierwszą rolą grał nawet w czasach, gdy był małym chłopcem. On pojawił się w epizodzie filmu „Przygody hrabiego Nevzorov.”

Majątek narodowy sława i miłość Maximus za rolę w serialu „Głuszec”. Od tego czasu zagrał wiele odmiennych pod względem charakteru i rodzaju pracy znaków. Ponadto Maxim Averin aktywnie wspiera teatr i objeżdżać kraj.

Emma Edwardovna

Moc Pit należał Anne Markovne. Ale żeby zaprowadzić porządek burdel pomógł jej okrutny i rozgoryczony gospodyni Emma Edwardovna. I to grał Popow.

Czczony Artysta Rosji Nelly Popova pierwszy wszedł na scenę w 1998 roku. Od tamtej pamiętał i kochany przez fanów teatru i kina. Ostatnio często pojawia się ona w serialu niż filmu fabularnego.

Vera Shein

To przyciąga uwagę widzów i Vera Shein, przedmiotem bolesnej miłości żółtka. Romantyczny i wykształcona kobieta była grana przez aktorkę Irinoy Leonovoy.

W życiu aktorki znacznie szczęśliwsze niż jej charakteru, torturowanie wyrzuty sumienia. Irina Leonova powodzeniem występowała w filmach i jednocześnie kochający i opiekuńczy matka siedmiorga dzieci.

Tamara

Niektórzy z więźniów z dołu nie widzieli dla siebie życie, ale do pracy w burdelu, i nie miał pojęcia. Jak powiedzieć „Kuprin aktorów. Pit”, a wśród nich Tamara grany przez Pauline Agureeva.

Aktorka uwielbiana przez wielu widzów swoich licznych talentów. Pauline nie tylko w filmach, ale także śpiewa ballady, interesuje się filozofią, ale także kochająca matka.

wielu aktorów brali udział w strzelaninie. „Kuprin. Pit” będą interesujące nie tylko dla fanów twórczości pisarza, ale także dla tych, którzy chcą cieszyć się dobrym dramatyczny obraz.