900 Shares 1429 views

Jak uszyć spódnicę w stylu Boho.

styl boho – to nie tylko ubrania, ale cała filozofia życia, połączenie absurdalny koncepcji. może się wydawać na pierwszy rzut oka kłopotliwe, ponieważ nawarstwianie jest w modzie. Halki, mnóstwo falbanek i koronki, kamizelki futro i boa jeśli z pnia babci … opisać wdzięki boho I CAN w nieskończoność, bo dosłownie zachorował i teraz nie wyobrażam sobie życia bez tych wszystkich romantycznych, cute stroje.

Kiedy zdecydowałem się szyć spódnicę w tym stylu, pierwszą myślą było znaleźć coś odpowiedniego w czasopismach szycia. Weryfikujące góra literatury, ja zauważył z żalem, że nie jest tak łatwo znaleźć wzór. Więc postanowiłem uszyć spódnicę w stylu boho na podstawie zwykłego „Tatyanka”. Dla niej, musiałem kawałek tkaniny równą dwa boki (jeśli nie lubią nadmiernego przepychu, to będzie wystarczająco i pół). Od Boho jest przede wszystkim naturalne tkaniny, wybrałem bieliznę z dyskretnym wzorem kwiatowym.

Również w spódnicy szycia zajęło 10 m gumę kapelusz i 6m bawełnianej koronki i wąską taśmą aksamitną do wykończenia. Wszystko to bogactwo zostało wykorzystane do dekoracji.

Więc uszyć spódnicę w stylu Boho. Plany „Tatyanka” nie jest wymagane. Wystarczy wziąć prostokąt tkaniny wymagane szerokości. Oblicz to jest bardzo proste. Trzeba wziąć swoje pomiary obwodu bioder i pomnożyć ją na współczynnik 1,5 do 2,5 (im większa liczba, tym bardziej bujne fanaberie). Ponieważ planujemy zrobić długą spódnicę, zdjąć inną miarą. Do tego pomiaru taśmy Othmer odległości od linii pasa do kostki. Następnie przełożyć otrzymaną wartość na tkaninie i odciąć zbędne.

Z ujawniać naszych spódnice powyżej. Można przenieść na szyciu. Na początku sekcji pochmurny i przetwarza górny brzeg podwójnego rąbka. Dno spódnica ozdobiona plecionki i koronki, dlatego nie będzie podszywania.

Model nie wygląda zbyt skromny, możemy ozdobić go podwija, które znajdować się będą w kolejności losowej. Są one prowadzone w taki sposób. Na tkaninie r dwa płytkie fałdy, jedna nad drugą na, ich i zastrachivaem fastrygowanie.

Wzdłuż dolnej krawędzi kleistości i przyszyć szwem „zygzakowaty” koronki. Aby zamknąć niezbyt atrakcyjnym miejscem połączenia ponad nastrachivaem warkocz.
Pamiętaj, że możesz uszyć spódnicę boho wzór najbardziej podstawowe, ale bez bujnej wystrój w tym przypadku nie może zrobić.

W zakładkach addycyjne i koronki prążków na brzeg, to szyte na dwóch dolnych więcej pasków taśmy koronką. Po wszystkie fanaberie szyte, szyć szew boczny. Odpisy będą musiały zostać rozszerzony w przeciwnym kierunku i starannie wyprasowane parą.

Cóż, teraz nadszedł czas, aby przejść do projektowania na górnej krawędzi. Bomber tkanina jest bardzo prosta. Po pierwsze, guma kapelusz jest nawinięty na szpulkę, a rozluźnienie napięcia w górnej i dolnej nici oraz długości ściegu ustalonym na 3 mm. Otstrachivaem krawędź bez przerwy w spiralę. Odstęp między wierszami o centymetr. Nie martw się, że nie będzie zbyt gładka. Dla zespołów nikt zrobić z małych wad.

Aby ukończyć obraz nie zapomnij uszyć spódnicę dno, z cienkiej tkaniny. Można nawet wziąć gotowy kupon szycie oraz dodatkowo ozdobić swoje wstążki satynowe.

Jeśli dodatkowy wolumen do niczego zrobić „atrapę” halkę. W tym celu, hem falbanką w kontrastowych tkanin do niewłaściwej stronie. Uczyni to nie takie trudne. Jeśli tkanina jest cienka, można szyć falbanką wzdłuż taśmy linia pritachivaniya.

Gotowe do noszenia stroju z luźne bluzki mogą być w stylu „Carmen”, podkoszulki, swetry, a nawet poncza. Jednakże, jeśli nie te opcje nie podoba, to jest całkiem prosta i nadaje jednolity kolor T-shirt blisko cięcie montażu. Najważniejsze jest to, że cały pakiet jest jednolity i harmonijną całość. Dla stylu boho charakteryzuje się połączeniem drogich akcesoriów (skóra torebki, buty, biżuteria rocznik) i ręcznie produktów. Aby połączyć takie pozornie niekompatybilnych rzeczy w jednym zestawie, a nie patrzeć na to jak na szalonego miasta, trzeba mieć niezwykłe wyczucie mody.