170 Shares 5355 views

Jak na drutach kamizelki szydełka: schemat i opis

Kamizelka można nazwać jednym z najbardziej popularnych rodzajów odzieży. Jest noszony na ciepło lub piękna, może być przeprowadzona w ścisłej stylu biurowym lub zawierać jasne szalone wzory i ornamenty. Wiedza o ogólnych prawach dziewiarskiej odzieży potrzebne, aby dostać naprawdę wysokiej jakości szydełka kamizelkę. Schematy i opis jak to konieczne, ale nie jest to konieczne, ponieważ może on być połączony nawet z minimum informacji.

Rodzaje kamizelki i ich funkcje

Oczywistym wspólny wątek połączenie wszystkich rodzajów kurtek, jest brak rękawów. Dziś jednak wiele modeli ubrań i ich odmiany są tak wielkie, że czasami poboczy skasowane. Dlatego należy odróżnić od kamizelki Cardigan, tunik i innych przedmiotów.

Zgodnie z ogólną zasadą, szydełka kamizelka (i dziewiarskich opis programu można pobrać z różnych źródeł) umieszczonego na wierzchu innych ubrań. Na przykład, w bluzkę, sukienkę, sukienkę lub tunikę. W klasycznym wykonaniu, dochodzi do linii talii, ale może być nieco dłuższa.

Kamizelki są ciągłe (bez mocowania) i dwoma półkami. Te ostatnie często są pozostawione bez guziki, zamki lub pasów. Są one szeroko otwarte, tak aby działał jako półka draperii.

Najprostszym kamizelka szydełka: schemat i opis

Nie ma nic łatwiejszego niż produkt składający się z dwóch kawałków kształcie prostokąta. Metoda ta może być wykonana jako ciepłe kamizelki z przędzy wełnianej lub angorovoy i oszczędność ażurową produktu.

W każdym przypadku, należy go usunąć z góry niezbędnych pomiarów sprawiają, że wzór, a także współpracownik i mierzą próbki kontrolnej. Środki te zapewniają odpowiednią planowaną wielkość szydełka kamizelki. Schematy i opis najprostszych wzorów odpowiednich do dziania takie elementy przedstawione poniżej.

Ten wzór jest bardzo prosty do wykonania, pozwala na szybki wzrost ostrza i zobaczyć efekt swojej pracy. Ponadto, jeżeli jest stosowany na drutach szyję i armholes nie będzie stanowić trudności. W rzeczywistości, kamizelka może składać się z dwóch prostokątów, ale obecność pach i szyi uczyni go bardziej wygodne w noszeniu. I ten schemat pokazuje wzór z podłużnymi pasami. Jest idealny dla tych, którzy chcą optycznie wydłużają sylwetkę i nadać mu harmonię.

Kiedy pola są gotowe, należy je szyć na bokach i ramionach, i przeprowadzenia rurociągów wszystkie otwarte krawędzie.

Kamizelka z półkami

Poniższy model jest nieco bardziej skomplikowany w produkcji. Zapewnia ona z dwóch części wcześniej. Do wytworzenia prawidłowego wzoru, to najlepiej szukać informacji we wszystkich dostępnych źródeł: tradycyjnych czasopism, magazynów, książek, stron internetowych. Konieczne jest ażurowe szydełka kamizelki (schemat może być dowolny) mają prawo dopasowanie i być funkcjonalny. W przeciwnym razie czas, materiał i wysiłek nie przyniesie żadnej przyjemności.

Takie kurtki może również składać się z elementów o kształcie kwadratowym lub wybrzuszenia szyi i pachy. kamizelka szydełka (dla początkujących schemat jest lepiej wybrać prostsze) często dzianiny kilka wzorów. Na przykład, jak w następnym zdjęciu.

W tym przypadku dno jest związana z wzorem ażurowym i górnych częściach – stosunkowo prosty ornamentem. W tym modelu, można użyć następującego wzoru.

Jego osobliwością jest to, że wszystkie kwiaty są dziane równolegle z siecią bez przerywania wątku. Pierwsza seria stanowi dolną krawędź płatka, a drugi – górną. Sami płatki tworzą wspaniałe kolumny. W razie potrzeby, mogą być bardziej obszerny dodając liczbę kolumn.

Jak obliczyć pasy dla przycisków

Jeśli jest to konieczne, aby zapewnić paski kamizelka półka dla przycisków, ich szerokość powinna być brana pod uwagę przy obliczaniu części przed. Najlepszą metodą taśm produkcyjnych jest gotowy do nakładania ich w internecie. Często jednak wykwalifikowani pracownicy wolą szyć półki kreskowych podłączone oddzielnie.

Dziurki powinny być wykonywane w procesie dziania części pasków. Odległość między nimi jest obliczana w następujący sposób:

  • Podzielić długość taśmy od liczby przycisków.
  • Otrzymaną wielkość w centymetrach (A) jest najmniejsza odległość pomiędzy dwoma przyciskami.
  • Pierwsza pętla powinno odbywać się w pewnej odległości od krawędzi, co jest równe A / 2. W tym samym odległość ta powinna wynosić od ostatniej pętli do końcowej płyty.

Że ma pięć pełnych szczeliny (a) i dwie części (A / 2).

wyrafinowane kamizelki

Ten rodzaj kamizelki drutach panom z doświadczeniem, bo tu nie ma żadnych ostatecznych zaleceń.

obserwować jedynie ogólne zasady wzorców budowlanych. Zdjęcie kamizelka żeński hak. Schematy przodzie i tylne części są połączone.

Fragment, który jest podstawą do półek dziewiarskich.

Takie wyroby mogą być zbudowane z fragmentów wykonanych w backoff sztuki lub irlandzki koronki, ciepłej lub dekoracyjny wzór.