503 Shares 7960 views

Czy noszemy je? Moda 2012 – Spodnie, Spodnie, Rajstopy

Spodnie zdecydowanie zdobyły główne pozycje w szafie kobiet.

Nie można już znaleźć przedstawiciela pięknej połowy ludzkości bez tego męskiego elementu garderoby.

Podłoga życia po prostu noszą spodnie, szorty, legginsy, szkolenia itp

W zimie iw sezonie demi tylko rzadkie romantyczne dziewczyny decydują się chodzić, bez dyskomfortu, w spódnicach i sukienkach, wybierając rajstopy, buty i odzieży na co dzień. Gdzie spodnie są prostsze, nie przejmuj się rajstopami, golonymi nogami itp.

MUSZĄ mieć spodnie z roku 2012, trendy i co nosić.

Rajstopy lub legginsy , pomimo podobieństwa z rajstopami, są również elementem odzieży wojskowej męskiej, szczelność nóg mężczyzn podkreśliła tułów i szerokie ramiona wojny, które miały zastraszać wroga.

Widzę straty i pamiętam moje 14 lat, jak im o nich marzyłem. Wydawało się, że ubieram się, ale z długą koszulką. Załóż mi palmy na mojej głowie. Wszystko czego nie mogę sobie wyobrazić!

W Europie i Ameryce są noszone rano i wieczorem, do pracy i hali sportowej, do klubu do restauracji, do domu. Ogólnie rzecz biorąc, wszędzie, latem wszystko to łączy się z klapkami i okularami reabanu o różnych odcieniach. Zimą, wysokie buty lub buty kostki i długi kurtka z blachą.

Ale jeśli chcesz, legginsy spodnie wyglądają bardzo stylowo

Jeśli skromność lub brak nałogu, nie pozwól, aby zdecydować się na zakup. Polecam kupić legginsy – dżinsy, które naśladują kolor, wyciąć (namalowane lub dostrojone kieszenie, przepaść, szwy) dobrze, lub dżinsy, które symulują rajstopy. I nosi t-shirty, koszulkę, sweter lub sweter, który obejmuje twój tyłek, schowany w łosie, co najmniej połowa. Można nosić po prostu, krótką sukienkę, tunika lub spódnicę i czuć się zupełnie komfortowo. Możesz podnieść nogi, pochylić się bez poczucia wstydu) – to są spodnie!


W przeciwieństwie do łosia, są szerokie i zrelaksowane spodnie spodni; Aladin lub Afgani.

Mogą być jak legginsy z dzianiny. W tak bardzo wygodne do robienia jogi, chodzić, podróżować. Spodnie Afganistanu są kochane przez bardzo cienkie dziewczynki i dziewczęta z formami. Cienkie harmonizują dobrze objętość ciała tworząc kształt biodra i korzystnie podkreślając wdzięczne kostki. Dziewczyny z formami, te, te formy, nie złe, przebrania. Dobrze jest zrównoważyć szczelność; Koszula z nadrukowanym lub górnym otworem żołądka.

Oprócz tych niezwykle modnych, ekstremalnych skrajności, które pozostają popularne od ponad roku, są one również rzeczywiste, podobnie jak klasyczne spodnie , o klasycznej szerokości, od materiałów klasycznych: dżinsy, bawełna, wełna, z syntetycznymi zanieczyszczeniami. Jedyną rzeczą, linia taliowa i zmarszczki z pasa na brzuchu w stylu spodni – banany 80-tych, ale bardzo umiarkowane, bardziej prawdopodobne, że klasycyści mężczyzny w latach 50-tych mogą być trochę zawyżona. Kolory są również klasyczne: czarne, niebieskie, ogre, białe na lato. Jeśli połączysz takie spodnie z klasycznymi, niskopochodnymi butami, takimi jak kurtka "Oxford", męska nakrycia głowy; Fedor, kapelusz melonowy, kapelusz – skarpetka.

Ale nie zapomnij dodać trochę kobiet akcesoria: koraliki gwintowane, broszka, bransoletki. Będziecie nieodparte jako Marlene Dietrich i Coco Chanel.