343 Shares 5409 views

Lek „tamoksyfen” w kulturystyce: Opowieść o zaletach i wadach

Lek „Tamoxifen” nie sprzedają w każdej aptece. Działa na organizm jest nie jako środki podobnego typu. Główną różnicą jest to, że nie jest uważany żadnych leków lub androgennych anabolicznych. Ale pomimo tego zastrzeżenie, zaleca się, aby korzystać ze wszystkich kulturystów aktywnie ćwiczyć. Lek „Tamoxifen” w kulturystyce nie odnosi się już do sterydów anabolicznych i hormonów. Istotne znaczenie ma również fakt, że ten lek jest anty-estrogen, którego bezpośrednim celem – traktowanie różnych form raka u kobiet. Jego elementy są w stanie zapobiec, aw niektórych przypadkach zatrzymanie wzrostu guzów nowotworowych. Zanim porozmawiamy o tym, dlaczego środki zastosowane „tamoksyfen” w kulturystyce, wymyślić historię swojego wyglądu.

Historia

Lek został odkryty w 1966 roku przez grupę brytyjskich naukowców. Początkowo planował użyć jako żeński antykoncepcyjnego. W 1971 roku rozpoczął studia na jego skuteczność walki z rakiem piersi, co tylko przyjdzie do skutku w 1998 roku. To właśnie w tym czasie, i zaczął aktywnie korzystać z „lek” tamoksyfen w kulturystyce, dawka jest obliczana indywidualnie dla każdego kulturysty.

zalety

Leki steroidowe w dużych ilościach, zawiera substancje zapachowe, podnosząc całkowitą ilość estrogenu. A jeśli hormony te gromadzą się w męskim ciele, które mogą objawiać się niekorzystne konsekwencje w postaci ginekomastii, tłuszczu i gromadzenia się płynu. Oczywiście, żaden z kulturystów nie chce go. Dlatego stal używana oznacza „tamoksyfen” w kulturystyce. Lek ten blokuje receptory estrogenowe i zapobiega rozłożone tych zjawisk. Ale musimy jasno zrozumieć, że nie zapobiega konwersji testosteronu do estrogenów, ale tylko „w stanie wojny” z nimi. Dlatego też nie ma gwarancji, że leki farmakologiczne, aby poradzić sobie z zadaniem. Dietetycy przepisać oznacza sportowców i kulturystów „Tamoxifen” tylko w połączeniu z przygotowaniem „Proviron” aktywnie spalać tłuszcz. Ponadto, „Tamoxifen” leku jest wymagane w sytuacji, gdy ciało gromadzą się nadmiaru płynu. W tym przypadku należy stosować razem ze sterydami. Podobnie powinien działać i gdy wykryje oznaki ginekomastii.

braki

Lek „Tamoxifen” stosowane w kulturystyce, ponieważ pomaga uszczelnić myshsch. Ale oprócz zalet, ma też wady. Sprawdzona negatywny wpływ na środki do ciała, a przed jej odbioru, należy skonsultować się z lekarzem. Lek „Tamoxifen” powoduje nudności (czasem wymioty), cholestaza, zapalenie wątroby, zawroty głowy, depresja i bóle głowy. Również może powodować u zawodowych sportowców zaćma, retinopatia i negatywnie wpływa na układ hormonalny i proces hematopoezy. U kobiet, lek szybko wzrasta ciężar i powodować krwawienie z pochwy i dla mężczyzn – impotencji i spadek libido. Istnieje wiele przypadków świąd, wysypka, gorączka i bóle kości. Jednak, mimo wszystko, lek „Tamoxifen” w kulturystyce, których cena nie jest zbyt wysoka (50 rubli), nadal w użyciu.