189 Shares 4473 views

Jakie są kulturyści na starość?

Niestety, wiek nie oszczędza nikogo. Może być długa walka ze starości, odłożyć swoje przybycie, ale wynik jest nadal nikt nie pozostanie na zawsze młody. Różni ludzie starzenie pojawia się w różny sposób, ale szczególną uwagę należy zwrócić na starzejących kulturystów. Fakt, że są one bardzo przekształcić swoje ciała poprzez ćwiczenia, i, oczywiście, nie może to mieć wpływ, jak będą wyglądać, kiedy były najlepsze lata wprost. Kulturyści w podeszłym wieku istnieje kilka poważnych problemów, które są po prostu nieuniknione. Dlatego przed rozpoczęciem karierę jako kulturysta, konieczne jest do zapoznania się z co czeka na ciebie, kiedy ta kariera dobiega końca.

problemy ze stawami

Najczęstszym problemem przez kulturystów w starości – pogorszenie stawów. Fakt, że każda osoba całe życie realizuje poważne obciążenie stawów, nawet w najzwyklejszym spacer. Im częściej mamy zginać ramiona i nogi, tym większa waga załadowano nas na nich, stawy zużywają się szybciej. Większość osób z problemami stawowymi rozpocząć po upływie 60 lat. Ktoś w jego życiu nie odczuwa najmniejszej trudności w tej kwestii, jak ktoś z chodzeniem rozpocznie się po 50 latach. Jak dla kulturystów, są one problem dotyczy znacznie wcześniej. Byli kulturyści często zaczynają odczuwać problemy ze stawami po 40 lat, a niektóre mają zakończyć karierę już jako 30, ponieważ w procesie szkolenia, gdy masa zbudować i utrzymać mięśni, stawów załadowany sportowców czasami więcej niż zwykłych ludzi. Konsekwencją tego jest szybsze zużywanie się stawów. Niestety, ten po prostu nie można uniknąć, możemy mieć tylko nadzieję, że połączenia będą obowiązywać tak długo, jak to możliwe.

Obciążenie na plecach

Innym źródłem problemów dla kulturystów jest ich wirowania. Odpowiada on za dużym obciążeniem, więc nie cierpią nie może. W procesie szkolenia sportowca nie można po prostu zgrać moje plecy, ale jeśli nie szczęście, w wyniku intensywnego treningu może być przepuklina. Kulturyści często cierpią na starość wszystkich możliwych chorób związanych z plecami. Jeśli ograniczyć ćwiczenia związane z obciążeniem na plecach, to znaczy na przykład przysiady z większym ciężarem, można zmniejszyć prawdopodobieństwo awarii tyłu lub przepukliny w młodości, jak również poważne konsekwencje w starości.

otyłość

Bez względu na to, jak to było dziwne, ale kulturyści często w podeszłym wieku cierpi na otyłość. Wynika to z faktu, że w ostatnich latach rekrutacji mięśni oni przyzwyczaić się do faktu, że potrzebują one ściśle i stale karmione. Na starość zatrzymują się kulturystykę, ale przyzwyczajenie pozostaje i kulturystów nadal jeść, co powoduje nadwagę, a nawet otyłość. Ale nawet jeśli zawodnik trzyma się diety, mięśnie nie utrzymują się na zawsze. Z biegiem czasu tracą swój wygląd, stają się nieatrakcyjne. Nawet znani kulturyści, takich jak Arnold Schwarzenegger, nie staramy się pokazać ich mięśnie tracą kształt, działając w filmach lub pokazując się publicznie.