722 Shares 7609 views

Alexander Kozlov: Biografia i kariera w sporcie piłki nożnej

Alexander Kozlov – rosyjski piłkarz, grający na pozycji środkowej do przodu w klubie kazachskiej „Okzhetpes” z Kokshetau. Od jego osiągnięcia sportowe są srebro w mistrzostwach Rosji w „Spartakus” w sezonie 2011/2012.

Alexander Kozlov: odtwarzacz Biografia

Urodził się 19 marca 1993 w Moskwie, Rosja. Od dzieciństwa lubił piłkę nożną, absolwentka specjalistycznej sportowej młodzieży szkolnej rezerwy olimpijskiej „Spartakus”. W wieku 15 lat zaczął występować w zespole rezerwowym moskiewskiego „Spartaka”. Wśród kolegów facet różniły dobrą technikę i szybkość błyskawicy. Trener często eksperymentował z odtwarzaczem pozycji odtwarzania. Zatem Alexander Kozlov może grać prawo- i skrzydłowy i może nastąpić podnapadayuschego. W 2008 roku turniej piłki nożnej o mistrzostwo Rosji wśród młodzieży, aż do roku 1992, rok urodzenia, Alexander pokazał swoje najlepsze strony, za którą otrzymał nagrodę „Audience Choice Award”. W przyszłym roku turniej w 1993 roku w Ałma-Ata (Kazachstan) Aleksandr Kozlov stał się najbardziej produktywnym graczem mistrzostw: gracz udało się zdobyć 14 bramek w 4 meczach. W następstwie tych wydarzeń, piłkarz rosnące zainteresowanie ze strony agentów, menedżerów i klubów. Kilka miesięcy po występach w Ałmaty, Aleksander podpisał umowę z agentem, który później zniechęca graczowi karierę w Moskwie „Spartaka”. Fakt ten wyjaśnia, że gracz na koniec 2009 roku prawie nie prowadziła szkolenia z „czerwono-białym” zespołu.

biografia Sport Aleksandra Kozłowa

W kwietniu 2010 roku piłkarz zadebiutował w głównej części gry z poleceniem „Spartak Nalczyk”. W tym meczu, został zastąpiony przez Jano w 85. minucie meczu i spędził czas pozostały na polu (mecz zakończył się remisem 0: 0). W tym samym sezonie miał konflikt związany z niekompetencji sądowej w stosunku do gry, aw szczególności samego Aleksandru Kozlovu. W meczu 10. rundy przeciwko „Alania” napastnik została sprowadzona w polu karnym, za co otrzymał ostrzeżenie w postaci żółtej kartki. Główny sędzia uznał, że ten fragment gry było nic poważnego i że udaje się do Kozłowa. Łączny wynik dla odpowiednika 5: 2 na korzyść „Alania”. trener „zespół ludowy” Walerij Karpin niepochlebny mówił przed sędziego głowy, wierząc, że ten mecz został zakupiony.

Urazy, wynajem w „Chimki”

W czerwcu 2010 roku Alexander Kozlov jest rannych – mikronadryv mięsień uda. Piłkarz musiał odstawić szkolenia na dwa tygodnie. Odtwarzacz szybko odzyskane i kontynuował trening, ale w październiku otrzymał inny poważnie ranny w meczu z „Rostov”. Prędkość gracz włamali się do linii pola karnego, gdzie jego surowy sposób zablokowany przez obrońcę. W rezultacie, „Spartakus” zarabia karę w przegranym 0: 1, a realizuje go (mecz zakończył się remisem z wyniku 1: 1) i Aleksandra Kozłowa ponieść na noszach z pola.

4 listopada Alexander zagrał po raz pierwszy w Lidze Mistrzów, w meczu przeciwko Chelsea Londyn „”.

Razem obraz playing football dopasować kadrę trenerską, ale ze względu na jego młodości i doświadczenia, gracz nie spełnia wymagań w pełni. W rezultacie, w sierpniu 2012 roku, kierownictwo „czerwone i białe” postanawia dać graczowi w „Chimki”, aby zwiększyć czynsz praktyki meczu.

W 2014 roku powrócił do składu „Spartakusa”, ale z powodu poważnego urazu (kolano) na zgrupowaniu lato brakowało przez cały sezon 2014/2015.

Przejście do dolnej podziału i przeniesienia do klubu kazaskiego „Okzhetpes”

Niewykorzystany lat piłka nożna odegrała decydującą rolę w karierze sportowej Aleksandra. Gracz stracił miejsce nie tylko u podstawy, ale również w rezerwie. W czerwcu 2016 Kozlov podpisał dwuletni kontrakt z klubem z drugiej ligi „Tosno”. Po zagraniu tylko kilka gier tu Aleksandr Kozlov kilka miesięcy później przeniósł się do Woroneż „Torch”.

W styczniu 2017 roku podpisał roczny kontrakt z klubem kazachskiej „Okzhetpes” z Kokshetau.