98 Shares 1654 views

11 sygnały ostrzegawcze, które nie powinny być ignorowane w relacji

Czasami sytuacja jest taka, że fakt, że twój związek jest skazany, jest oczywiste naraz. Na przykład, jeśli twój partner nie szanuje was otwarcie, czy jest to wciągająca. W tym przypadku, co do zasady, jest tylko jedno wyjście – do wyjścia. Jednak zdarza się, że część wydaje się, jeśli masz miłosną idyllę, a następnie – po raz kolejny – i nagle rozpraszają, zastanawiając się, w którym momencie coś poszło nie tak.

Dość często brakuje nam na alarm, myląc je słodkimi nieporozumień. Na przykład, jeśli są bardzo ważne, aby pozostać w kontakcie, a twój partner nigdy nie powróci połączeń telefonicznych. I podczas próby poważnie wyjaśnić swoje stanowisko, że przekształca się w żart. I to może być ładne, ale tylko raz lub dwa razy. Wtedy staje się poważnym problemem, wielki zatruwa swój związek, który ostatecznie prowadzi do pękania.

Aby nie doszło takich problemów, dzielenie tajemnic. Oto lista 11 rzeczy, które warto zwrócić uwagę na związek.

1. Twój partner nigdy nie patrzeć na innych

Nie ma nic nienormalne jest, aby zwrócić uwagę na piękne i stylowo ubranych ludzi. Wszyscy jesteśmy ludźmi z naturalnymi reakcjami, ale jeśli zauważysz, że twój partner nieustannie patrząc na innych, widząc zainteresowanie ich długie spojrzenie, a często przychodzi na zewnętrznych stronach na portalach społecznościowych – jest alarmujący dzwonek. Być może nie są przyciągane go, a on był na drodze do zmiany lub szuka nowej pasji. Jednakże, nie pozwól paranoję w tym. Mężczyźni często patrzeć na piękne kobiety, tak długo, jak nie było w zwyczaju.

2. Twój partner myśli, że jesteś idealny

Cóż, po pierwsze kilka razy to całkiem ładny. Jest to oznaką silnej miłości, które po prostu mają tendencję do idealizowania partnera. Jednak każdy z nas ma swoje wady, a to jest niemożliwe do wykonania wynalezionego nienaganną obraz. W rezultacie, jeśli twój kochanek przez długi czas nie chciał dostrzegać minusy, które na pewno Cię pewnego dnia postanawia opuścić, ponieważ nie spełniają swoich poglądów.

3. Twój partner często prowadzi do szczegółów

Wydaje się również, że jest późno w szóstym spotkaniu z rzędu, nie oddzwoni do szewskiej pasji, to jest wielka sprawa? Nie zamykaj oczu na to? Możliwe. Ale tylko wtedy, gdy to naprawdę nie przeszkadza. Jeśli jesteś niezadowolony z tego zachowania należy nadal dyskutować i dochodzić do porozumienia, w przeciwnym razie po zapłaceniu podrażnienie osiągnie swój punkt kulminacyjny i chcesz zostawić sobie.

4. Czy nadal nie są zaznajomieni z rodziną

Jeśli celownik krótki czas, nie ma problemu: każdy potrzebuje trochę czasu, aby dowiedzieć się, czy to osoba, która. Z rodzicami tylko przedstawić najbardziej bliskie i ważne. Jeśli jesteś w związku, przez długi czas, fakt ten nie może być ignorowane. Oczywiście, może twój chłopak nie komunikować się z bliskimi, z jakiegokolwiek powodu, ale jeśli to wszystko jest w porządku, warto zastanowić się, dlaczego on nie chce tego spotkania.

5. Czy często przewracają oczami

Ten gest jest wyrazem szacunku i zmęczenie od partnera. Ponadto, badania wykazały, że pary, w których co najmniej jeden wspólnik jest często przewrócił oczami, prędzej czy później rozeszły. Zwrócić uwagę na ten punkt.

6. Twój partner stale przypomina dawny

Powiedział przy okazji opowieść kilka razy przez cały czas – to jest normalne, że jest integralną częścią życia swojej ukochanej i czy chcesz, czy nie, ale to było. Jednakże, jeśli twój partner jest stale wspomniano w rozmowach ex-girlfriend mogą Cię i porównać swoje zachowanie, ale jeśli nie mają na swoją korzyść, to naprawdę źle.

7. Nigdy nie wspomina cię w sieciach społecznościowych

Ktoś, kto lubi postawić swoje życie na wystawie, są współfinansowane się publikowania zdjęć i deklaracja dotykania miłości. Inni zachowują się bardziej skromnie i wolą milczeć. Jednak, gdy jesteś w związku, przez długi czas, to jest niemożliwe, aby milczeć o niej stale. Przynajmniej jeden obraz wspólnego wypoczynku z pewnością będzie w „Instagrame”. Jeśli partner stara się ukryć fakt swojego życia masz, to niepokojący znak dlaczego chce wszyscy myśleli, że nie są parą?

8. Państwo mają różne poglądy na temat finansów

Twój partner spędza dużo pieniędzy na wycieczki do restauracji i kupowanie rzeczy, które nie są tak ważne, a ty jesteś człowiekiem praktycznym? Na początku związku, będzie trudno zauważyć te różnice, ale jeśli twoje poglądy różnią się, i po prostu nie można osiągnąć kompromis, może być katastrofalne dla pary.

9. partner nie szanują swoją przestrzeń osobistą

Tak, budzisz się i iść spać razem, zjeść lub wziąć prysznic, ale nie możemy zapominać, że każdy człowiek potrzebuje własnej przestrzeni. Jeśli po prostu nie mogę się zmusić, żeby wrócić do domu, bo chcesz zrobić sobie przerwę od swojego kochanka, jest to pewny znak, że był „udusił” relacji. Spróbuj nauczyć się spędzić trochę czasu osobno. To jest bardzo ważne.

10. argumentować ponieważ każdy drobiazg

Istnieją ważne momenty, w których istnieje bronić swojego punktu widzenia, ale jeśli zaczniesz sprzeczać nawet wyborze gdzie zjeść obiad dzisiaj, że to zły znak. Jest możliwe, że twój partner nie ma zaufania do smaku lub po prostu kocha dyskutować nad drobiazgami. Dla każdej relacji jest bardzo szkodliwe. Słuchaj siebie i iść na ustępstwa.

11. Ty i 24/7

Odnosi się częściowo do kroku 9. Na początku, kiedy jesteś zakochany, oczywiście, chcą widzieć siebie tak często, jak to możliwe, aby trzymać się razem cały czas. Ale w miarę upływu czasu, efekt hormonów zmniejsza się, a potrzeba bycia razem w każdy drugi utracone. Spróbuj często brać udział w różnych wydarzeniach i widząc przyjaciół lub rodziny oddzielnie. Tylko nie spieszyć się skrajności: propozycje na spędzenie trochę czasu od siebie, zbyt, dobiegła końca, co do zasady, nie jest bardzo dobry.