624 Shares 4186 views

Jak przetrwać rozłąkę z ukochaną jednego bezbolesne?

Jeśli będziemy zdradzać, obrazić, albo nawet więcej, wyrzucanie kogoś bliskiego, przeżywamy ból nie do zniesienia. Wydaje się, że życie zostało zatrzymane, nic dobrego w przyszłości. Serce wydaje pękną, a nie tyle niechęć lub frustracji, lecz z niemożności naprawić wszystko albo wrócić. Każda osoba musi mieć przynajmniej raz w sen życia było cofnąć czas. „Jak przetrwać oddzielenie! Och, jak ja chce się wracać … „- mówimy, ale nic nie może się zmienić. Tak, jak przetrwać rozłąkę z najbliższymi, nie odbywa się w ten nonsens?


Przebaczyć i puścić

Jest to pierwszy krok na drodze do przywrócenia utraconej równowagi psychicznej. Cierpiących ludzi nie zauważy, ale tym bardziej boli sobie wspomnienia z przeszłości lub pojedynku z byłym kochankiem, tym bardziej, że nie będzie w stanie odzyskać. Człowiek, który stał się obcy, należy po prostu pozwolić jej odejść. Psychologowie radzą, aby zmienić tę sytuację, na przykład pojechać na wakacje lub przenieść się do innego miasta. Im mniej spotkania – im szybciej rozpocznie się nowy, pełen życia.

W ostateczności, gdy wszystko idzie źle i nic nie może odwracać uwagi od ponurych myśli, warto poprosić o pomoc. Psycholog nie może, jak nasi rodacy, w przeciwieństwie do Europejczyków, zawód nadal powoduje nieufność, a także ich rodziny i przyjaciół. Ból nie musi się ukrywać i udawać, że nie istnieje. Wręcz przeciwnie, jeśli chcesz płakać – płakać, chcę płakać – płakać, ale tuż obok kogoś, kto chce słuchać i komfortu. Nasi przyjaciele zawsze doskonale wiedzą, jak przetrwać oddzielenie i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Przecinanie – to świetny sposób na rozpoczęcie nowego życia

Od dawna planuje uczyć się w Skydive lub haftować krzyż? Chcieli nauczyć się chińskiego lub nauczyć się prowadzić samochód? Jest to najlepsza terapia przetrwać zerwać z ulubioną osobą. Można to zrobić aktywnych sportów, użyteczne i męczące, która nie pozwoli na długi czas użalać się nad sobą lub pamiętać o przeszłości. Można nauczyć się nowych umiejętności – pójść na kursy komputerowe, szkolenia języka obcego, lub szkole nauki jazdy. Jak przetrwać oddzielenie lepsze i bardziej interesujące? Wielką pomoc przetrwać oddzielenie jest najbardziej zwykła ludzka komunikacja – pamiętaj, aby spotkać się z przyjaciółmi, chodzić do gości, wszystko, co chcesz, ale nie sam. Wystarczy tylko na chwilę zostać sam ze swoimi myślami – Praca kilkudniowe wejdą do niczego, ból się skończy i łzy znowu chcą żal dla siebie, co nie można pozwolić, aby nie dać się wciągnąć w ich żalu i nie pozostanie tam na zawsze.

Wszystko głupi!

Niebezpieczeństwo oddzielenia jest fakt, że nie wszyscy ludzie są jednakowo mocno jego doświadczenie. Niektórzy przez całe życie złudzeń z płcią przeciwną, inni zaczynają cierpieć z powodu ogromnej liczby różnych systemów, które nie pozwalają im być szczęśliwy w przyszłości. Ale o wiele bardziej niebezpieczna, gdy cierpi ludzi powoli zabija się z alkoholu lub narkotyków, a czasem nie chce żyć, popełniając najgorszy grzech – samobójstwo. Jeśli krytyczny moment nikt pomogą takich ludzi, konsekwencje mogą być najsmutniejsze. Aby nie doprowadzić się do takiej sytuacji, należy pamiętać, że żaden ból nie będzie trwał wiecznie. Jak przetrwać oddzielenie? Bardzo proste – wystarczy żyć. Pamięć ludzka jest niezwykle miłosierny – po chwili wspomnienia zostaną pokryte lekkim zapomnienia, i więcej – zostaną zapomniane, i nie będzie już wydawać tak bolesne. W tym przypadku bardzo pomocne dla nowych spotkań. Kto wie, może przypadkowy znajomy, z którymi spotkał się na kursach językowych lub na wakacje, to będą dokładnie „przystojny książę”, którego pojawienie się spodziewać wielu lat.