730 Shares 7202 views

Jak pomścić męża kochanki, i czy to zrobić?

Mówi się, że nikt nie jest odporny na zmiany. Ona dogania piękne i brzydkie, chorych i zdrowych, bogatych i biednych, jak i młodych i starych. Nawet książęta i księżniczki nie są odporni na zdradzie. Zazwyczaj, gdy „osoba poszkodowana” dowiaduje się o takie nieprzyjemne (co najmniej) fakt, że jej pierwszy pragnienie – aby go pomścić. Tak się składa, że zmienia zwykłego człowieka, a cierpienie – jego żonę. A ona, oczywiście, chce zrobić wszystko, aby dręczyć kochanka żony, tak jak ona. Aby to zrobić, należy wyrównać całą strategię „Jak się zemścić kochanką jej męża. "

zimne danie

W przypływie uczuć Naruszenie oszukani żona zaczyna wymyślać najbardziej sprytnie opracowane plany zemsty, bez myślenia o przyczyn wydarzeń, które doprowadziły do jej rodziny ołtarzu zniszczenia. Ale zanim zastanowić się, jak zemścić się na męża kochanki, byłoby zignorować pasję i analizować sytuację. Po tym wszystkim, wina jest zawsze dwa – w związku nie jest wyłączną winą. Być może, kiedy będą analizowane i rozumieć motywy niewierności męża, znika konieczność zemsty.

Jak pomścić męża kochanki

Niestety, kobiety są zbyt emocjonalne, w przeciwieństwie do mężczyzn, a rzadko kierują się zdrowym rozsądkiem. Zostali przytłoczony emocjami i myślami przez całą dobę, jak zemścić się na męża kochanki. Wynalazł najbardziej krwiożerczych sposoby, przedstawiających mściciela dręczy jej rywalem w najbardziej jaskrawe kolory. Oczywiście, prawie wszystkie kobiety na zdjęciach nie są problemem. Nie będziemy uwzględniać osławionego przypadków z użyciem kwasu siarkowego, wynajęcie hitman, i tak dalej. Zwykle oszukał żonę na ten temat można tylko fantazjować. W praktyce, jego możliwości, jak zemścić się na byłej kochanki męża, Limited słowne (i in absentia) zagrożeń, ten sam rodzaj klątwy, dobrze, albo łagodne starcia z wyciągana włosy i połamanymi paznokciami.

Najlepszym miejscem

Z wielką chęcią, można wymyślić wiele sposobów , jak zemścić się na byłym kochankiem, leczyć ich zranioną dumę. zależą one wyłącznie od możliwości oszukani żony i jej adekwatności. Sytuacje są różne: kochanka może być jej niewolnikiem pracy (jeżeli można oddalić), może być przyjacielem (jeśli można ją usunąć ze swojego życia), może to być sąsiad (dobrze, to jest możliwe, a „serce do Dyskusja serca”). Istnieje kilka żon, którzy uciekli do magów i czarowników i poprosił o pomoc w celu przywrócenia uszkodzeniu temptresses zagranicznych mężów lub, co gorsza, złamać wszystkie swoje życie. Jak można sobie wyobrazić, wszystkie plany zemsty ukierunkowane na spowodowanie szkody dla rywala bok, nie mogąc Poczuj prawdziwy satysfakcję zdradził żonę. Najlepszą zemstą męża kochanki byłoby przyzwoitym zachowaniem żony, jej mądrości i wyrozumiałości w stosunku do uczestników trójkąta miłosnego. Aby to zrobić, oczywiście, pod presją emocji, jest to trudne, ale możliwe. Udane, piękne, samowystarczalny, modne i żywy kochanek żony – jest to najlepsze miejsce dla kochanki! Po tym wszystkim, kobieta nie jest coś, że mąż nie opuścić, ona sama też może ktoś obrócić głowę.