335 Shares 9600 views

Jak zmyć tan

Oczywiście, samo opalanie – jest to świetny wynalazek cheolovechestva. Jest niezbędna w przypadkach, gdy jest to konieczne po raz pierwszy dostać się na plażę lub do zakupu spektakularny tan przed uroczystą okazję, ale często zdarzają się sytuacje, kiedy pilna potrzeba, aby usunąć opaleniznę. To może zdarzyć się na dość oczywistych względów, ponieważ opalanie daje efekt krótkoterminowy, a po kilku dniach zacznie iść, i nierówna. Konieczne jest również, aby usunąć garbowania i prowadzi do niewłaściwego zastosowania, gdy albo środek stosowany jest nierównomiernie lub nie uwzględniono pewne cechy jego wykorzystania, na przykład, jeśli nie używać rękawic nie zmoknąć lub fałdy skóry. Niestety, nie każdy wie, jak zmyć Tan, sytuacja może być prawdziwym problemem – kolor nanosi się tylko niektórzy członkowie rodziny kotów, a on wygląda bardzo dziwne dla ludzi.

Więc jak można zmyć opaleniznę? Aby to zrobić, trzeba zrozumieć, jak to działa w zasadzie. Chodzi o to, że pod wpływem specjalnych substancji aktywnych wyższych zrogowaciałych komórek naskórka barwione ciemniejsze odcienie. Sama ta reakcja jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. kremy samoopalające dać skórze bardziej intensywne odcienie, a jeśli wziąć mleko lub balsam, opalanie jest mniej wyraźna, ale ze względu na fakt, że intensywność makismalnaya może zostać osiągnięty w ciągu kilku dni od zgłoszenia, tan będzie bardzo gładka. Istnieje również samoopalające żel – jest znacznie łatwiej ispolzovnii ze względu na fakt, że jest wchłaniany w ciągu kilku minut, ale aby wykorzystać go z tego samego powodu, być bardzo ostrożnym, ponieważ nie jest ważna dokładność oryginalnej aplikacji.

Jakiekolwiek środki samoopalające, sposoby , jak zmyć tan, kilka, a one są uniwersalne. To mechaniczne usuwanie komórek barwiono skóry i wpływ na pigment różnych substancji, a mianowicie alkoholi i kwasów. Brzmi groźnie, ale w rzeczywistości wszystko jest proste: alkohol rozpuszcza i zmiękcza komórki pigmentowe, co przyczynia się do ich szybkiego usuwania i kwasu, takiego jak kwas cytrynowy, są znane ze swoich właściwości wybielacz. Nie myśl, że musimy jakiś strasznych chemicznych, z tego doskonałego octu pracy, a nawet małe stężenie soku z cytryny. I oczywiście, nadtlenek wodoru, znany ze swoich właściwości wybielające pomaga szybko usunąć niechlujny rozwód, konieczne tylko uche6st że ich stężenie powinno być małe. Można łączyć składniki aktywne i jeśli używasz opalania regularnie zrobić balsam na parze cytryny wódki.

Przed zmyć opaleniznę, jest wysoce pożądane pary skórę. To jest najlepsza procedury kąpieli lub wannę z hydromasażem. Następnie można użyć twardej gąbki, najlepiej pochodzenia naturalnego, a można nawet myć. Należy to zrobić ostrożnie, tak aby nie uszkodzić skóry, ale raczej czas trwania i intensywność. Aby osiągnąć najlepszy efekt, który chcesz zastosować środek złuszczający. Może to być specjalne peelingi ciała i może być środkiem do twarzy – zauważył, że radzą sobie z tym zadaniem bardzo sprawnie. Oczywiście, taka procedura będzie kosztować bardzo drogie, ale są sytuacje, gdy jest to uzasadnione. Do tych celów są doskonałymi narzędziami do problemów skórnych, kwasu acetylosalicylowego, lub środki złuszczające ze składników wybielających. Najlepiej jest pozostawić na skórze przez kilka minut, a następnie spłukać myjki. Po takim oczyszczania można stosować sok cytrynowy roztwór nadtlenku lub roztworu alkoholowego, to jest możliwe, aby ponownie wziąć prysznic.

Wszystkie te metody, w jaki sposób zmyć Tan, całkiem efektivnost razem lub osobno, ale zintegrowane podejście pomoże rozwiązać problem znacznie szybciej.