680 Shares 6508 views

rodzaje seksu

Artykuły o seksie nie wystarczy, ponieważ jest to jeden z niewielu tematów, które Cię interesują absolutnie każdego. Po tym wszystkim, seks – jest integralną częścią życia każdego człowieka (nie licząc tych, którzy dali się celibatu). Spróbujmy krótko i jest dostępna, jeśli nie brać pod uwagę wszystkie rodzaje seksu, przynajmniej niektóre z nich.

Oczywiście, najczęściej jest seks dopochwowy, w którym penis jest wkładany do pochwy. W tej pozycji, w której akt seksualny, to nie ma znaczenia.

Drugi na liście jest seks oralny, sugerując pieszczoty narządów płciowych warg i języka partnera. Rodzaje seksu oralnego – Cios (kobieta pieści dick mężczyzn) oraz cunnilingus (Mężczyzna przyjemność kobiecie).

Jeśli nie masz partnera seksualnego, mają poparcie masturbacji, to samozadowolenie. Rodzaj masturbacji można nazwać frottazh. W tym przypadku, genitalia ocierają wszelkiego rodzaju powierzchni i przedmiotów martwych, w tym zabawek erotycznych.

Dalej rodzaje seksu analnego jak i mechanicznych. Pierwszym z nich jest wprowadzenie penisa do odbytu, a druga obejmuje, oprócz narządów płciowych, korzystanie z różnych przedmiotów i urządzeń (często nie są przeznaczone do gier seksualnych), aby osiągnąć maksymalną satysfakcję. Fani ekstremalnych płci niezwykle podekscytowany nietypowych miejscach kochać się zagrożenie dla życia lub okoliczności, w których adrenalina jest zamiar wybuchnąć. Bez tego nie będą mogli doświadczyć pełnej satysfakcji.

Istnieją również nietradycyjne rodzaje seksu wypaczone. Należą do nich homoseksualizm (związków osób tej samej płci), pedofilię (pociąg seksualny do dzieci), bestialstwa (seks ze zwierzętami), fisting (wprowadzenie do pochwy lub odbytu ciał obcych powiększenie) BDSM (BDSM), seks grupowy (zawiera trzy i więcej uczestników współżycia), nekrofilia (przyciąganie do zwłok), partenofiliya (passion dla dziewic) intsestofiliya (pożądanie do krewnych, członków rodziny), stare kobiety (przyciągane do osób w podeszłym wieku). Oczywiście, w rzeczywistości tych gatunków seks znacznie więcej, ich setki, a listy nie wszystko jest możliwe.

Warto zwrócić uwagę na rodzaje seksu, które są uważane za niezwykłe i nawet zabawne. Na przykład, trihofilichesky seks gdy jeden z partnerów ma przyjemność tarcie genitalia drugiego włosy. Nie mniej ekstrawagancki i nosa seks, gdy człowiek porusza jego penisa wzdłuż skrzydełka nosa swojego partnera. Intrafemolyarny – pozwala człowiekowi być zadowolony, gdy jego penis jest wciśnięty pomiędzy kobiecych ud. Uszny płeć jako amator, jak w tym przypadku, członek partnera wiodącego do ucha. Jeśli chcesz różnorodność, można wypróbować następujące rodzaje seksu: piersi (penis ociera między piersiami kobiet), glyutealny (tłokowych ruch użytkownika pomiędzy partnera pośladki, ale bez wprowadzenia odbytu), interpedalny lub intrabialny (ciało delikatnie ścisnął między nogami kobiety lub między jego cielęta) poplitealny (człon znajduje się w wgłębieniu podkolanowego).

Z pewnością będzie to coś wnieść do swojej relacji jeszcze więcej pozytywnych emocji i wrażeń.