680 Shares 8762 views

Anton Zlatopolsky. Krótko o życiu

Anton Zlatopolsky … Z pewnością imię i nazwisko razy błysnęła na ekranach telewizyjnych. I to nie jest na próżno. W rzeczywistości, ten uroczy człowiek jest obecnie dyrektorem generalnym telewizyjnego „Rosja”. Jednak wszystko szczegółowo w niniejszym artykule.

Dzieciństwo, Study

Urodzony Zlatopolskiy Anton Andriejewicz 12 września 1966 roku w Moskwie. Od dzieciństwa był chłopcem celowy i łatwo osiągnąć to, co chciał. W szkole, Anton był dobrym uczniem. Szczególnie łatwo dał mu nauki ścisłe. Po szkole, Anton przyjeżdża na Wydziale Prawa Uniwersytetu Moskiewskiego. M. V. Lomonosova. Wydawałoby się powiązać swoje życie z orzecznictwem, to nigdy nie będzie brała udziału w filmie. Ale nie! Anton Fate wysłał go we właściwym kierunku.

Po studiach uczył w szkole absolwent Państwowej Moskiewskiej Akademii Prawa. To właśnie w tej szkole Anton Zlatopolsky obronił pracę i otrzymał stopień (doktorat w prawo).

kariera

Początkowo Anton został mianowany radcą prawnym w prywatnych stacji telewizyjnych TV „autorskim”, utworzonego w ZSRR (1989-1991 gg.). W 1991 roku został prezesem stowarzyszenia. W 1999 roku Anton Zlatopolsky postanowił zmienić pracę. Jego wybór padł na kanale telewizyjnym „RTR”. Od 2000 roku stanowisko Anton ciągle się zmienia. Wiązało się to z rebrandingu kanału i z ciągłymi zmianami w kursie prawa rosyjskiego. Miało to miejsce w 2002 roku, działając szef „RTR”. „Rosja” stał się dyrektor generalny telewizji w tym samym roku.

Od 2014 Zlatopolsky służył jako producent i redaktor naczelny kanału telewizyjnego „Cartoon”. Począwszy od OAO „Rostelecom” Zarządu.

Anton Zlatopolsky jest członkiem Społecznej Rady Federalnej Agencji na masowej komunikacji i druku, a także Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Został uhonorowany licznymi nagrodami. Wśród nich, Order of Honor, Order Przyjaźni, kolejność „Za Zasługi”, Nagroda Państwowa RF w dziedzinie sztuki i literatury.

Anton jest także koproducentem, producent i producent-opiekunem wielu znanych projektów telewizyjnych „Barboskiny”, „Luntik i jego przyjaciele”, „Stalingrad”, „Mistrz i Małgorzata”, „Taras Bulba”, etc …

Zlatopolsky nowych projektów należy się spodziewać „Załoga”, „Wojownik”, który ukaże się w 2015 roku, jak również animowany pod tytułem „Oorfene Deuce” (2016).

życie osobiste

Ile razy był żonaty Anton Zlatopolsky? Pierwsza żona – Daria Zlatopolsky (nazwisko panieńskie – Spiridonov). Praca dziewczynka i czołowy dziennikarz w jednej z rosyjskich kanałów telewizyjnych.

Daria urodziła mężowi dwóch uroczych dzieci. W wolnym czasie do rodziny lubią spędzać czas razem i udać się w podróż.

hobby

Anton Zlatopolsky uwielbia spędzać czas w towarzystwie swoich ulubionych książek. Również poważnie interesują się sportem. Niewiele osób wie, że Anton jest zaangażowany w miłości. Bardzo lubi odwiedzić muzea i wystawy. Z przyjemnością jedzie tam ze swoją ukochaną żoną.

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że ten człowiek osiągnął wszystko na własną rękę. Dlatego życzymy mu powodzenia w jego nowych projektów!