569 Shares 3343 views

Jak schudnąć z pomocą sody i cytryny? Soda z cytryny: Opinie i wyników (zdjęcia)

Wiosna, plaża sezon, Sylwester … Powody, dla których musimy pilnie wyglądać najlepiej, zmieniać, ale odwieczny problem – nadwaga – szczątki. Nie zamocowany ulubione sukienki, bluzki nie podkreśla tego, co chcielibyśmy, ale o jeansy z nisko zawieszone zapomnieć … Środki ludowe są zawsze bardziej wiarygodne niż chemii, więc dzisiaj porozmawiajmy o tym, jak schudnąć z pomocą sody i cytryny. Czy zaufać popularnym środkiem do zmniejszenia masy ciała, jak skuteczne są?

Podstawy diety

Zanim omówimy, jak schudnąć z pomocą sody i cytryny, należy najpierw dowiedzieć się, jakie procesy biologiczne założył tą metodą. Co dzieje się z tkanki tłuszczowej i wartości energetycznej pożywienia spożywanego, jeśli te składniki działają na nim?

Forum – jest to niewątpliwie bardzo zdrowe owoce. W uzupełnieniu do ogólnego wzmocnienia organizmu, może pomóc rozpad tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie utratę dodatkowych kilogramów. Zawiera pektynę, która ma tę właściwość, aby otoczyć ścianę jelita, a co ważniejsze, normalizuje poziom cukru we krwi. kwas cytrynowy przyspiesza i normalizuje przemianę materii, co jest bardzo ważne w otyłości, a także zmniejsza uczucie głodu.

Gdy stosuje się zwiększoną produkcję cytrynowy soków żołądkowych i fermentacji ulega poprawie ze względu na kwas z enzymów. Witamina C wzmacnia układ odpornościowy i zmniejsza podatność na zakażenia. Dodatkowo, cytrusowe zawiera witaminy A, B, P, potasu, cynku, boru i miedzi.

Cytryna oczyszcza krążenie krwi i limfy, eliminuje toksyny z organizmu. Jest również pozytywny wpływ na metabolizm, co zmniejsza wagę. Tutaj wszystko jest jasne, ale skoro mówimy o tym, jak schudnąć z pomocą sody i cytryny, ale teraz porozmawiajmy o drugim składnikiem.

Komponent zasadowy diety, proponuje się wykorzystać, jak i niezależnych elementów do utraty masy ciała, i w połączeniu z kwasem (w tym przypadku – cytryna). Sama soda nie może wywołać rozszczepienie tłuszczu, jak również przeszkadzać w absorpcji tych, które właśnie zostały zużyte. To nieznacznie zmniejsza kwasowość w żołądku, ale to nie wpływa na wchłanianie i zużycie kalorii. W tym tandemie sody neutralizatora jest raczej negatywne skutki korzystanie z cytryny, a mianowicie działanie kwasu na szkliwo zębów i błony śluzowej żołądka.

Według dietetyków

Lekarze i specjaliści od odchudzania podkreślają korzyści z cytryną w walce z nadwagą. W tym bardzo negatywne nastawienie do wspólnej sieci receptur odchudzanie za pomocą tylko jednego sody. Brak efektu takie traktowanie nie może dać, ale zrobić poważne szkody dla układu pokarmowego – łatwo.

Sodę oczyszczoną i wapno można stosować łącznie jako użyteczne napoju. Aby stymulować odchudzania, zakończyć dzień z innej procedury. Mówimy o wannie z sody oczyszczonej. To pomaga wyeliminować nadmiar płynów z organizmu, wybielania skóry i zmiękczające. Przepis jest prosty: 1 paczka rozcieńczony węglan sodu w wodzie, umiarkowanie wysokiej temperaturze w łaźni przez 20 minut.

Różne sposoby zastosowania i cytryny soda

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak schudnąć. Sody i cytryny należy stosować codziennie, rano i wieczorem, podczas posiłków. Jeśli twoim celem – aby stracić kilka kilogramów i utrzymać wynik, trzeba będzie jednej cytryny dziennie. soki owocowe należy rozcieńczyć w dwóch szklankach wody i pić w kilku etapach. Następnie należy przepłukać jamę ustną roztworem sody. Jego wytwarzania Rozpuścić substancję 1 łyżeczka w szklance wody.

Jeśli planujesz stracić więcej i więcej kilogramów, trzeba uciec się do bardziej drastycznych metod. Tak więc, nawet sok z cytryny, wlewa do szklanki wody dziennie weźmie trzech takich części. Przed użyciem dodać do napoju trzeciej łyżeczki sody kaustycznej – zmiękczenie działanie kwasu na błony śluzowe. Można przejść dwutygodniowy kurs, po czym następuje przerwa.

zalecenia

Cytryny i sody pitnej – to znakomity sposób, aby przyspieszyć proces odchudzania. Ale polegać na nim nie warto. Na pewno trzeba dostosować swoją dietę. Wyciskane ciastka cytryna pop, jesteś rozczarowany znaleźć depozyty na biodrach, udach i pasie zamiast utraty wagi.

Słodycze i tłuste potrawy należy unikać, i zaleca się nie jeść po 18 godzinach. Reszta diety jest dość łagodny, nie wymaga poważnych ograniczeń. Można użyć dowolnego proponowanego przepisu: cytrynowy i soda staną się dobrymi przyjaciółmi na drodze do szczupłej figury.

I twoi pomocnicy będą warzywa i owoce, a także zielona herbata. Używanie go z cytryną i słodycze bez przynajmniej przestać przybierać na wadze. Należy zauważyć, że utrata masy ciała przy użyciu tej metody jest powolny, w ciągu miesiąca można stracić od 1 do 5 kg.

Regulacja diety, zastępując szkodliwe produkty są użyteczne, można dodać atletycznej ćwiczeń. Będzie ona skonsolidować osiągnięcia w dziedzinie odchudzania i zwiększają napięcie mięśni. Więc, zdrowie, radość i dobry humor, nie będzie po prostu zabrać.

Przeciwwskazania

Jak każdy inny, ta metoda ma swoje wady. Jeśli masz przewlekłą chorobę przewodu pokarmowego (zwłaszcza gdy towarzyszy wysokiej kwasowości), regularne stosowanie cytryny i sody do ciebie nie pasuje. Wrzód żołądka lub lepiej całkowicie zrezygnować z ich stosowania, gdyż może to sprowokować nasilenie.

Jeśli masz ból gardła, lub innych chorób zapalnych gardła i jamy ustnej, sok cytrynowy zintensyfikuje tylko podrażnienie. Roztwór sody, a wręcz przeciwnie, przyspiesza gojenie. Cytryny przelane wątrobę oczyszczający nieruchomości, ale jeśli masz zapalenie trzustki, to lepiej nie ryzykować. Nie nadaje się do tej metody i pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, ponieważ wyzwala zwiększone ciśnienie krwi.

Jak widać, nie wszystkie kolory odchudzanie sody z cytryny. Opinie na temat tej metody jest dość kontrowersyjna. Ale ci, którzy zachowują odpowiedniej diety, osiągają dobre wyniki. Dziewczyny mówią, że utrata masy ciała dzieje się stopniowo, przez 3-5 kg miesięcznie, a wyniki są przechowywane przez długi czas.

odkrycia

Przyjrzeliśmy się, jak schudnąć z sody i cytryny. Nic skomplikowanego, ale podobnie jak inne diety, metoda ta jest sprawdzianem naszej woli i wymaga konsekwencji w działaniach. Konieczne jest, aby połączyć odbiór i soda cytryna z rozsądną dietą, w każdym przypadku, nie tylko stara się żyć na wodzie z sokiem cytrusowym. I nie zapomnij, aby skonsultować się z lekarzem.