815 Shares 7958 views

Gdzie w Moskwie łowić: opis

Dla niektórych ryb – tylko hobby, dla innych – część życia. I ostatni w Moskwie dużo. Ale wędkarstwo – nie jest łatwym procesem, często nieprzewidywalne. Zgryz ma wpływ wiele czynników. Ta rosnąca liczba rybaków, kłusowników. Jest również silnym wpływem środowiska i klimatu. Również ważnym faktem pokrywają wielu zapór zbiorników. Jednak ryba jest i zróżnicowane: zarówno małych i dużych. Ale gdzie iść na ryby na przedmieściach?

Moskwa rzeki

Rzeka Moskwa jest główną arteria wody w całym regionie. I w tym tkwi największy wybór gatunków ryb. Do Mozhaisk Zbiornika są dobre miejsca dla ryb wiosnę. Tarła zasadzie przejść płoć i IDE. W lecie jest dużo rybki, kleni, płoci i jelca. Jesienią okonie i szczupaki catch. Jeśli masz pytanie o tym, gdzie iść na ryby na przedmieściach, to jest możliwe, aby zejść ze zbiornika. Tam, oprócz wymienionych ryb można złowić i asp. Ale niedaleko Zakharkovo jest zamknięty obszar wlotowy, a nie ma już ryb.

Dobrze złapany na starorzecza. Na spinning lub Donk złowionych leszcz, okoń, szczupak i okoń. Czasami nawet średniej wielkości płocie. Ale w zimie do połowów nie jest zalecane ze względu na zmienność prądów głębinowych i dość silny.

Moskwa kanał

W Moskwie, gdzie pójść na ryby? Nie daleko iść, można po prostu iść na Moskwa kanał łączący dwa zbiorniki (Ivankovskoe i Ikshinskoe). Jest to ulubione miejsce wędkarzy. Ale za to zmienia się, a zatem musiały dostosować się różnych sposobów, aby złapać cały czas je zmienić.

Jest to najlepiej ugryźć idzie w górę Ivankovo zbiornika. Na drugim skrzydłem wykorzystywać długość pręta 9 do 3 metrów, w mniejszych miejscach – około 7 cm, ale muszą przynęty. Często można złapać okonia i szczupaka. „Pracy” Największym sukcesem cieszył się obszar w pobliżu w / d stacji. Dobry chwyt, a zaczepy duża ryba. Ale ze względu na szybkość przepływu i jej zmienności jest bardziej odpowiedni dla doświadczonych wędkarzy.

Wołga

W Moskwie Volga rejestruje tylko niewielką część – w Dubnej. Prawdopodobnie najbardziej popularnym miejscem dla wędkarzy – na dole zapory. Tam złapał średnie okonie, klenie i szczupaki. Dobrym miejscem do wędkowania jest obszar w pobliżu wsi. Ratmino. Gdzie Wołga i Dubna scalić. Shosha River – kolejne miejsce, które jest podobne do odwiedzenia rybaków. Ona ma mały oddział – i Lama Lob. Ale w obszarze Zavidovsky Reserve połowy są zabronione. Teren jest chroniony.

zbiorniki

Jeśli jesteś zainteresowany połowów w rejonie Moskwy, opisy Zbiornik pomogą ustalić Wybór lokalizacji. Takie zbiorniki, które są najbardziej pożądane, kilka z nich:

  • Sychevsky – zupełnie miniaturowe, często można złapać wystąpień do 5 kg. Istnieje również opłata za połów, ale łódź (nawet nadmuchiwane) nie do wynajęcia.
  • Uchinskoe – jeden z największych na przedmieściach. Położony na północ od stolicy. Złapany szczupak, leszcz, szczupak, okoń i płoć. Większość rybaków są przyciągane terytorium w pobliżu wsi Akulovskaya, Stepankovo i Uchi River. Istnieje również chronionym miejscu.
  • Ikshinskoe – ma mnóstwo ryb, typowe Wołgi: miętus, szczupak, karp, leszcz, itp najlepszych miejsc: Ermolinsky Bay, u zbiegu z rzeką … Koteshki i terytorium wsi Iwanowo do kanału w Moskwie.
  • Pyalovskoe – szeroki kanał dzieli się na dwie strefy. Pozostawił dwie zatoki – Aksakov i Yuriev, prawo jest St. Nicholas. Większość złowionych ryb w pobliżu miejscowości Aksakovo.
  • Pirogov – rybacy na ogół preferują lewy brzeg – w pobliżu wsi Chiverevo. Ale dobry zgryz, a po prawej stronie – w pobliżu wsi Povedkini. Również dobre miejsce blisko Pirogovo.

Gdzie w Moskwie łowić: najbardziej atrakcyjne jezioro

Biserovskoe jezioro, chociaż duże, ale płytkich – nie więcej niż 5 metrów. W nim znajdują okoń, płoć, karpia i karasia. Na lewym brzegu są gryzienie dobrze, ale słuszna – najlepsze miejsce do wędkowania. Podejście jest proste przynęta robak. W razie potrzeby, można wynająć łódź lub noc na podstawie „Biserova”, który znajduje się w pobliżu.

Trostenskoe jezioro nawet mniejszy niż Biserovskoe. Głębokość wynosi zaledwie 2,5 metra. Na dole – yl dvuhmetrovy. W Trostenskoe jeziora są płoć, szczupak, karp i inne ryby, preferując stojącej wody. Najlepszym ukąszenie jest w miejscu, gdzie rzeka wpada do Trosno lub na początku p. Ozerna.

W Moskwie, gdzie pójść na ryby? Bear Lake – Świetnie. Mają kilka stawów – małe (głębokość 14 m) i duże (do 6 m). Są połączone przez małe kanały. Rybołówstwo jest możliwe z brzegu iz łodzi. Głównym ryb – karaś, lin, szczupak i okoń. Połowy i karp.

Długie, Round Lake łączna przepływ. Rybacy wolą wioskę Ozeretskoe, który jest 3 km. Tutaj można złapać miętus, szczupak, okoń, karp, leszcz i płoć. Warto również odwiedzić wioski rybaków i Agafoniha Myshetskoye.

Senezh – sztuczne jezioro znajduje się u zbiegu rzek Masih i siostra. Staw jest małe, porośnięte bardzo szybko. Idealne miejsca do wędkowania – z nasypu lub zapory. Haczyk może być oprócz szczupaki, batalion, karasia, płoci i innych ryb nawet węgorza.

Gdzie w Moskwie, aby przejść na łodzi rybackiej? Poletskikh jezioro słynie z wielkiego karpia, mniejszych ryb występują szczupaki, leszcze i okonie. Od brzegu połowów nie działa, ponieważ są one dość lepka. Tutaj konieczne jest, aby wziąć łódź. Wędkowanie na jeziorze Poletskikh potrzebują pozwolenia, ale cena do małej przyjemności. Na brzegu znajduje się centrum rekreacji i wynajem łodzi.

wieś torfowiska Polubarskoe. Wraz z rozwojem torfu pozostawały małą kamieniołomu wypełniony wodą. Są płytkie – do dwóch metrów. Zasadniczo złapali karpie i okonie i szczupaki – mniej. Zaleca się łowić z łodzi od brzegu trudnym podejściu.

Shatura Jeziora składać grupy zbiorników: Jezioro święty, czarne i białe Muromskoye. Połączonych kanałami. Gdy połów rozpoczyna się w maju? Na przedmieściach, gdzie jechać: najgłębsze i słabo zarośnięte jezioro jest uważane za święte. Tutaj można złapać okoń, okoń, leszcz, płoć i szczupak. Zakaz jest, ale ze względu na ciepłe wody ryby tarło wcześniej, ponieważ połowy są dozwolone w połowie maja. Na brzegu można dopłynąć do wynajęcia.

rzeka

Gdzie można łowić ryby w regionie moskiewskim, jeśli jest zainteresowany w rzece? Miejsca takie set. Na przykład, rzeka Pakhra słynie z połowów okoni, płoci i szczupaka. Czasami chodzi poprzek i lin. Na dole złapany kleń, klenie i IDE. Najlepsze miejsca do wędkowania – tama w pobliżu wsi i Novlenskoye Shaganino.

Severka obfituje okoń, płoć, batalionów i kiełbia. Ale dobry połów jest problematyczne, konieczne jest, aby wiedzieć, staw. Miejscowi rybacy złapać najczęściej sieci lub prętów elektrycznych. łódź można wypożyczyć na plaży.

Sherna rzeka płynie w pobliżu Gorky autostradzie. Ryby potrzebują na prawym brzegu – up z platyny. Poniżej – świetne na dziobanie problematyczne.

Oka blisko Yegoryevsky autostradzie. Oto najlepsze miejsca na zakrętach. Na brzegu można wynająć łódź lub łódź. Dobrym miejscem do wędkowania, od zbiegu Ugra. Wiele okoni i kleni.

Rzeka Istra – lewy dopływ rzeki. Moskwa. Tutaj można złapać płoć i leszcz, okoń białą i leszcze. Tuż poniżej zbiornika Istria – pstrąg, jaź, kleń i czopem zawiasowym. Czasem chodzi w całej klenie i leszcze.

Spearfishing

Podwodne połowy mogą być praktykowane na przedmieściach, a nie tylko za granicą. Szczególnie w okresie letnim. Istnieje wiele pięknych miejsc. Więc gdzie się udać do podwodnego połowu na przedmieściach? Na przykład, do wsi Protivin na Protva. Dobry rybołówstwo jest możliwe na Lame, s. Czarne, w Severka. W dzielnicy Domodiedowo cieszy się wielkim powodzeniem s. Rozhayka i Żukowski – Bykovka. W tych miejscach, dużo nie tylko ryby, ale również roślinność i sprężyn.