266 Shares 7185 views

Wrestling WWE. Historia i legendy

Zapasy w dzisiejszych czasach nazywane teatralną inscenizację walki w każdym meczu, który zwycięzca jest z góry ustalona z góry. Po zapasy zaczęła zdobywać popularność na całym świecie, zwłaszcza w USA, Meksyku i Japonii, stworzył wiele organizacji prowadzących zapasy show. Organizacje te były nazywane „promocja”, a największe i najbardziej popularne wśród nich był WWE – World Wrestling Entertainment ze Stanów Zjednoczonych.

Dzięki swojej bogatej historii WWE Wrestling doświadczył podczas swojego istnienia jako okres prosperity i czasach zapomnienie. Jeśli zanurzyć się w opowieści, możemy dowiedzieć się wielu interesujących faktów na temat tej popularnej mieszaniny walki i show.

Początki wrestlingu WWE odbywa się w styczniu tysiąc dziewięćset sześćdziesiątego trzeciego roku – to wtedy w Toronto odbyła się walka o tytuł w wersji NWA, która weszła razem heavyweights Tez Lou i Baddi Rodzhers. W tej walce, pokonał Lu proc, ale nie wszystkie, uznały jego zwycięstwo. Vins Makmahon Starszy Mondt i Raymond, który służył jako jednego z biur promotorami NWA, nie tylko nie uznają Teza nowym mistrzem, ale wycofał się z tej organizacji, utworzyliśmy Open World Wrestling Federation (WWWF) i ogłosiła Champion Baddi Rodzhersa.

W późnych latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku WWWF przemianowane World Wrestling Federation (WWF). Okres ten jest warunkiem koniecznym do początku złotej ery wrestlingu WWE. Powszechne popularność zapaśniczych mistrzów podjąć takie jak The Iron Sheik i Hulk Hogan, który później stał się znany aktor Hollywood.

W osiemdziesiąt piątego roku wrestlingu WWE nabiera nowego formatu jego show, zwanym WrestleMania. Z tego punktu wrestlingu jest coraz dalej niespotykaną do tej wystawie – sportowej rozrywki. W tym okresie, istnieje szereg zapaśników, którzy stali się ikony Strażacy w przyszłości. Wśród nich są The Ultimate Warrior, rendi Saveydzha Jake Roberts, Bret Hart, Shona Mayklza Marti Dzhannetti, Jerry Lawler, Harley Race Rick Rude, i wiele innych, ale główną gwiazdą federacji w tym czasie nadal jest Hulk Hogan.

W dziewięćdziesięciu trzeciego roku na całym świecie Wrestling Federation, ogromny skandal wybucha – Hulk Hogan opuścić federację z powodu stosowania nielegalnych sterydów. Z tego powodu, Vins Makmahon oficjalnie odmawia pracy jako prezydent WWF i Federacji kieruje jego żona, Linda. W tym czasie, The Undertaker, Diesel, Shon Mayklz i Bret Hart są głównymi gwiazdami WWF. Randy Savage i "prokolovshiysya" Hulk Hogan udać się do innego Wrestling Federation, WCW, gdzie organizuje się Scott Hall i Kevin Nash grupy o nazwie "New World Order". Między dwie federacje wrestlingu zaczyna silną konkurencję, zwany dziennikarzom „wojna w poniedziałki” – koncert «Monday Night RAW» i «Poniedziałek Nitro», zorganizowany przez tę federację, które walczyły o prawo, aby przejść na prime-time US narodowy telewizji niemal każdy poniedziałek. WWF Złota era kończy się po rozpadzie „Montreal” i pochodzi Attitude Era.

sąd w tym okresie, organizacja WWF traci nazywa Wildlife Fund Świata (World Wildlife Fund) i został przemianowany World Wrestling Entertainment (WWE). Zapasy WWE zasady stają się bardziej rygorystyczne, a same walki – bardziej dramatyczna. W rezultacie widz zaczyna współczuć takich wybitnych bojowników czasu, jak Stiv Ostin i Vins Makmahon. Ich pierwsza walka jeden na jednego, po raz pierwszy od dłuższego czasu wyprzedził oceniono Show WCW. Wkrótce WWE walki stają się tak popularne, że całkowicie przyćmić jego konkurenta i WCW był zmuszony oświadczyć się w stanie upadłości.

W naszych czasach, WWE wrestling stał się światowej klasy show i nadal przynoszą swoim właścicielom dużo pieniędzy. Nazwy takich wojowników jak CM Punk, Dzhon Sina, Tripl Eych i rock są znane daleko poza Stanami Zjednoczonymi, a walcząc z ich udziałem oglądają widzowie na całym świecie.