326 Shares 4816 views

Historia Adalin Bowmana w filmie "The Age of Adaline". Adalin Bowman: biografia

„Świat zmienił się od ubiegłego wieku. Adalin – nie ". To zdanie może mieć dowolną wartość, jeśli nie wiemy, co mówimy o filmie. „Wiek Adaline”, został wydany w kinach rok temu (w 2015 roku) i zmontowany całkowicie różne opinie oraz opinie krytyków filmowych. Z jednej strony, to rolka filmu jest bardzo nudne, bez większych upiększeń, które są tak lubi reżyserów hollywoodzkich. Podczas oglądania filmu wydaje się, że ma się zdarzyć coś ciekawego, niesamowite, niesamowite. Ale nic się nie dzieje.

Z drugiej strony, Adalin Bowman (główny bohater) każe nam myśleć o istocie bytu. Nie powierzchownie, nie wystarczy, aby ocenić swoje życie i głęboko, z dbałością o każdy moment, każda sekunda … I zrozumieć, że wieczność – jest torturą.

O filmie "The Age of Adaline"

Tematem wiecznej młodości podniesiony w filmie z zadziwiającą regularnością. Ale jeśli wszystkie inne zwolniony Film skupia się na jak to było w porządku, że „The Age of Adaline” pokazuje odwrotną stronę medalu. A ona, niestety, jest ponura.

Lee Toland Krieger, reżyser filmów, dokładnie zbliżył się pytanie o jego utworzeniu. Ale, niestety, nie wszyscy ludzie mogą być tak głęboko w istotę scenariusza, aby zrozumieć i zaakceptować fakt, że stara się przekazać ludziom. Krieger nawet ośmiela się sugerować, że fizycy będą mogli wynaleźć ustawę o którym ludzie mogą zyskać nieśmiertelność w 2030 roku. Dopiero teraz powinno? Obraz „The Age of Adaline” najbardziej kolorowe odpowiedzi na to pytanie.

Historia Adalin Bowman: pierwsze 29 lat życia

Pierwszy w styczniu 1908 roku dokładnie o 00:01, światło wydaje się bardzo zwyczajne dziecko, dziewczynkę. Jedyną rzeczą, która może zauważyć, jest fakt, że stała się pierwszą osobą, urodzony w tym roku. Wtedy nawet Przypuszczam nikt nie mógł, że jej los – tak długo jak wieczność …

W połowie czerwca 1928 Adalin z matką iść do mostu, który wkrótce został ukończony i otwarty. Przez los od głowy dziewczyna wiatr szarpie kapelusz, który łapie miły młody człowiek. Już we wrześniu, staje się mężem Adalin Bowman, a 4 lata później urodziła córkę, która była para połączeń po babci matek – Flem. W lutym 1937 Adalin mąż umiera. Dokładnie po 10 miesiącach od zdarzenia, 17 grudnia 1937, jest coś, co zmieniło całe życie dziewczyny.

Umowa z losem

Adalin udał się do jej pięcioletniej córeczki, kiedy zaczęły spadać do tej rzadkiej śniegu terenu. Z powodu deszczu dziewczyna stracił kontrolę, poleciał jej samochód z urwiska i zakończył swój ruch w lodowatych wodach jeziora. W tym momencie głos nad człowiekiem opisuje, co dzieje się w ciele młodej kobiety. Krótko mówiąc, ze względu na lodowata woda zaczyna zmniejszać się temperatury ciała Adalin. Gdy spadnie do 30 stopni, serce przestaje bić. W przeciwnym wypadku, lekarze ustalili czas zgonu. Ale to co się dzieje, że wymyka się wyjaśnienie: samochód zostanie uderzony przez piorun. Ten potężny „ray” miał wpływ na Adalin Bowman, a raczej na jej sercu jak defibrylator. Wyładowanie było tak silne, że dziewczyna przyszła do życia. Dosłownie powrócił z martwych, przeżył śmierć kliniczną.

Przekleństwo życia wiecznego

Córka rośnie – Adalin zestarzeje. Na początku 40-letnia kobieta, która nawet w 30, nie wygląda, śmiali się go wyłączyć, gdy jej przyjaciół zapytał, jak udało jej się tak dobrze, aby zachować ich wygląd. Francuski krem, jedzenie w porządku – kobieta próbuje znaleźć wymówkę. Punktem zwrotnym staje się rutynowa kontrola dokumentów podczas Adalin naruszonych przepisów ruchu drogowego. Policjant prosi dziewczynę, aby zadzwonić na komisariat z aktu urodzenia, a potem odda jej prawo jazdy.

function gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage(‘ru’, ‘pl’, function () {});} Ona rozumie, że aby zatrzymać się tutaj, w tym mieście, gdzie był znany przez wielu, staje się niebezpieczne. Podejrzenia się spełniło – pewnej nocy, kiedy wracał do domu z pracy, przy wejściu do niej czeka na przedstawicieli służb specjalnych. Następnie Adalin Bowman niewytłumaczalny sposób udało się wydostać z samochodu, do którego został on zapakowany i został doprowadzony do lądowisku. Wąsko uciekł niekończących się eksperymentów, że żegna się z jego córką i opuszcza miasto. Od tamtej pory tylko trzy były na liście swoich stałych okolicy: pies, córka niewidomego pianisty, który nie mógł sobie nawet wyobrazić, jak to wygląda na młodą dziewczynę.

„Trzeba się zatrzymać”

Poniżej 78 lat ponadczasowa dziewczyna zmusiła każdą dekadę do zmiany miejsca zamieszkania, pracy, imię i nazwisko. Niezmieniony pozostaje tylko wiek – zawsze jest 29. Nie wiadomo, w jaki sposób o wiele bardziej biegła, jeśli nie „niespodziewaną miłość”, która pojawiła się nagle, gdy nie oczekiwano. Ale Adalin czekał. Po tym wszystkim, którzy nie chcą do życia z najbliższymi. A ona zawsze miała biec.

Podczas obchodów początku 2015 roku, kiedy to młoda piękność ma zamiar zostać spełniony 107 lat, poznała oczy z miłym facetem. W takich przypadkach mówimy, że poleciał iskra między nimi. Dziewczyna w tym czasie był już przygotowuje się do przejścia, a nawet nabyte nowe dokumenty. Ale 83-letnia córka, która wyglądała bardziej jak jej babcia, już zaczynają mówić: „Stop!” Adalin sama o tym myśleć, ale jednocześnie wiedział, że nie może tego zrobić. nie będzie w stanie zatrzymać. Adalin Bowman biografia który wyciągnął już do wieku, bardzo zmęczony nieograniczone, ale nie rozumiem, jak można naprawić sytuację.

Być może zrobi to samo jak zawsze: przeniósł się do innego miasta z nowych dokumentów. Ale ona zdecydowała się pójść z Ellis, chłopakiem, z rodzicami. Kto mógł wiedzieć, że jest ojcem jej kochanka, William, – „old lady” ex-chłopak uroczy Na początku powiedziała, że Adalin – matkę. Starszy człowiek uwierzył, choć nie przestał zaskakiwać podobieństwo. Jego rola była odgrywana przez bliznę na dłoni z głębokich cięć, których kobieta otrzymanych z Williamem odpoczynku. A on obszyte brzegi rany. Jak mówią – zaprzeczyć, że nie ma sensu. Adalin pokazał słabość, wszystkie powiedział William, ale potem zdałem sobie sprawę, że trzeba uciekać. Mężczyzna miał tylko kilka razy, aby je powtórzyć: „Nie rób tego, przestać uciekać, trzeba zatrzymać”

odwrotny efekt

Następnie film o Adalin Bowman wyjaśnia jak wszystko zaczęło się układać. Ellis pozostawione w samochodzie, niemniej jednak rozumieć, że więcej nie może kontynuować. Decydując się na powrót zaczęła odwijać samochód zderzył się z innym samochodem i stoczyła się z urwiska. W tym czasie nie był staw, samochody do góry nogami kilkakrotnie Adalin przeleciał przez okno i zamarł. Jego temperatura ciała spadła do 30 ° C. Zrobiła 2 oddechów na minutę, a następnie jej serce przestało bić.

Zaczął padać śnieg. Jak więc 78 lat temu. Ellis, jeździł po Adalin i który widział odwrócone samochodu, podbiegła do kobiety zaczęły robić sztuczne oddychanie, masaż serca, ale bezskutecznie. Adalin ponownie doświadczyli śmierci klinicznej, z którego wycofała sanitariuszy z defibrylatorem, których wydzielina była w przybliżeniu taka sama moc jak błyskawica. Gdy dziewczynka została wypisana ze szpitala, przechodząc do lustra, odkryła jej siwe włosy, a ja zrozumiałem, że teraz jej pragnienie się zestarzeć i umrzeć z ukochaną osobą w końcu się spełniło. Ona powiedział Ellis, a teraz będą żyć bez tajemnic lat, które miały im los.

Wiele osób uważa, że Adalin Bowman – prawdziwa historia, prawdziwa osoba. Ale to nie jest przypadek. Chociaż, kto wie, może to być prawdą w dowolnym miejscu na świecie, patrząc na ich schronienia młody 107-letniej piękności …