816 Shares 1897 views

Głównym „Berlin” przepis sałatki i jego warianty

Sałatka „Berliner” jest klasyfikowany jako różne potrawy. Obejmuje on zarówno elementy roślinne i mięso. Składniki są świeże i konserwy. Produktów mięsnych jest dobrze dostosowane, gotowane lub wędzone kiełbasy (ale odmiany niepewnie), szynki. Nawet gotowane mięso, w tym języku. Do napełniania pochodzi gotowych majonez lub specjalny nadzienie. A teraz więcej o receptur. Należy zauważyć, że istnieje wiele odmian tej potrawy, a każdy z nich jest bardzo smaczne, na własną rękę.

„Berlin” klasyczny

Podstawowy przepis sałatka „Berlin” wymaga następujących składników:

  • Kapusta świeżego – widelec połowę (lub więcej, w zależności od pożądanej liczby przekąski);
  • Kiełbasy – 350-400 m;
  • Ogórki – 2-3 kawałki;
  • świeże cebula wiązki i parę rozgałęzień kopru;
  • Kilka sezamowy lub orzeszki ziemne.

Jeżeli nie ma ostatniego elementu, „Berlin” sałatka przepis pozwala wziąć zwykłe orzechy włoskie, które powinny być drobno posiekane nożem. Gotowe posiłki, jak następuje: kapusta i kiełbasa trzeba ciąć na mniejsze paski. Ogórki – małe plasterki. Posiekane świeże zioła. Wszystkie zmiany w misce, dodać sól, posypać pieprzem. Wypełnić swoją ulubioną markę majonezu. Jeśli chcesz przekąskę dowcipny, „Berlin” sałatka przepis radzi, aby dodać trochę musztardy. Niech potrawie trochę naparu, i podawać. To może być samo-rozruszniki i oprócz warzyw i prowiant makaronu.

Sałatka z wędzonych produktów

Kilka innych będą traktować Cię jeśli używasz zamiast gotowane wędzone lub szynki. Dają żywności swój charakterystyczny, ostry smak. Świeże ogórki w tym przypadku zastąpić go solone lub marynowane. Ale kapusta jest to absolutnie konieczne. Najważniejsze, że została posochnee. Do Salaterka nie uderzyć suchawy, sałatka przepis „Berlin” zaleca cięcia kapusta lekko deptać, szlifować z odrobiną soli. Następnie należy postępować jak w poprzedniej wersji.

Sałatka „Berlin” z zielonych pomidorów

Po opisaniu podstawowe metody przygotowania sałatki, zwracają się do swoich gatunków. Zacznijmy tutaj z tym, korzenny, którego główne elementy – zielone pomidory i mięso. Jako dodatkowe składniki odpowiednie są cebula – cebula lub pióra (belek), cytryna liści. Tak, mięso, gotować do miękkości w osolonej wodzie z przyprawami. Odpowiedni język wołowina, filet z kurczaka. Jeśli wieprzowina jest chude, bez tłuszczu. A jeśli wołowiny – nie sztywnych, 400-500 gramów.

Teraz o tym, jak przygotować tę sałatkę „Berlin” (przepis). Mięsa z cienkich pasków lub sześcianów. Następnie poświęć kilka pomidorów – 3-4 sztuk. Wyciąć małe plasterki. Posiekać cebulę. Wszystko wymieszać, podsolite. Do napełniania zrobić sos: kilka łyżek oleju roślinnego, wymieszać z sokiem pomidorowym lub ketchupem, gotować, chłodnym i pieprzem. Dla bardziej pikantne smaku można zgnieść 2-3 ząbki czosnku. Przekąski tak, że jest lepiej i nie musisz mi wierzyć! Przed podaniem posypać sałaty, Udekorować plasterkami cytryny.

Sałatka z serem i pieprzem

Zrób sałatkę „Berlin” (przepis z załączonym zdjęciu) może być z serem i jajkami. Aby to zrobić, pokroić w kostkę około 300-350 gramów szynki (nie tłuste sztuk bagażu), ser rusztem (około 100 g), 2-3 posiekać jajka na twardo. Pocięte na paski 1 duże paprykę i ogórka. Wszystko wymieszać, posypać koperkiem nasion. Prisolit i doprawiamy majonezem. Można smak trochę soku z cytryny (do smaku).

Sałatka z ziemniaków

Wiele źródeł kulinarne w „Berlin” sałatki zaleca się dodawać, między innymi, i gotowane ziemniaki. A jeśli to pierwszy przepis możemy odnieść się do dań wiosennych, to – do sałatek typu zimowego. Aby uczynić go, wziąć kilka marynowane lub kiszony ogórek, 50-70 g selera korzeniowego i pietruszki, 4 ziemniaki i buraki 2 tych samych słodko-kwaśny świeżych jabłek. Dobrze umyte warzywa i korzenie gotować, obrać, pokroić w kostkę. Posiekać ogórki i jabłka. Wymieszać podsolite. Zrób sos majonezu i musztardy czy majonezu i pomidorów.