432 Shares 8187 views

Panic Button dla domów i mieszkań

Niestety, zbrodnia zawsze. A dzisiaj, to nie odejdzie. Życie jest teraz, że nie możemy wykluczyć mieszkań włamania. Dlatego należy dbać o ich bezpieczeństwo, ich rodzinami i ich własności z góry. Skutecznym sposobem ochrony jest przycisk alarmowy. Jego instalacja będzie czuć nie tylko bezpieczniejsze, ale również wiedzieć, że pierwszy jest sygnał będzie pochodzić szybki zespół reagowania.

Co to jest przycisk paniki?

Pod ta nazwa odnosi się do elementów systemu alarmowego, którego celem jest przekazanie sygnału alarmowego od sceny do panelu zdalnego sterowania. Zgodnie z otrzymanym sygnale pozostawia szybką reakcję.

Jak działa przycisk alarmowy?

Istnieją różne postacie przycisku napadowego. Może to być ręka, noga lub nawet zdalnie. Do użytku domowego najlepiej nadaje dłoni lub stóp opcji. Zazwyczaj są one montowane obok drzwi, dzięki czemu można zadzwonić po otwarciu drzwi zadaniowej, gdy ktoś próbuje się włamać. Zdalne same opcje są stosowane w biurach, gdzie bardziej biurka są wydawane pracownikom wymiaru czasu pracy. Ale zasada działania we wszystkich z nich o tym samym. Po mechaniczny wpływ na przycisk otwiera (czasami odwrotnie, zamknij) obwód elektryczny, następnie centrala wysyła sygnał do zdalnego monitorowania.

Korzyści przycisk paniki

  1. Wywołanie prędkości. Jeśli zadzwonisz na policję przez telefon, należy najpierw podnieść słuchawkę i wybrać numer, a następnie poinformować operatora, co się stało i nazwał adres, gdzie wszystko się dzieje. To zajmuje dużo czasu, zwłaszcza, pod warunkiem, że konto może iść tylko na sekundę. Przycisk alarmowy pozwala również na uporządkowanie znacznie szybciej.
  2. Łatwy w użyciu. Godność ta jest ściśle związana z poprzednią. W celu uruchomienia grupy zadaniowej, wymagane jest tylko nacisnąć przycisk i nie trzeba albo wybrać numer lub zgłosić incydent i szczegóły.
  3. Szybka reakcja. Gdy sygnał do centralnego urządzenia sterującego do miejsca, z którego została otrzymana, natychmiast wysłał strój.
  4. Stały monitoring. Panel sterowania i przycisk są ciągle w pracy, czas czuwania – dzień i noc.
  5. Łatwa obsługa. Przycisk nie przeszkadzać i nie przyciąga uwagi. Nie ma potrzeby jego weryfikacji i konfiguracji, jak to następuje przez personel obsługi.

Ile przycisk paniki?

Cena tego narzędzia bezpieczeństwa jest obliczana z uwzględnieniem kosztów zarówno samego sprzętu i konserwacji. Podstawowy zestaw urządzeń zawiera przycisk alarmowy, panel sterowania i materiałów eksploatacyjnych. Jego koszt waha się znacznie w zależności od producenta i zaczyna się od sumy 7000 rubli. Ale to tylko sprzęt. Co miesiąc trzeba zapłacić miesięczną opłatę za usługę, która obejmuje monitorowanie systemu, odpowiadając na sygnał, wsparcie techniczne i serwis. Jego wartość waha się od 5000 rubli.