401 Shares 8015 views

Urządzenie dachu. Zgodnie z metalu toczenie

Toczenie na metalowych prętów leży prostopadle do krokwi. Z reguły, płyty przybite do krokwi za pomocą gwoździ, których długość jest dwukrotnie większa od grubości drewna. listwy dachowe mogą przenosić ciężar równomiernie i innych obciążeń konstrukcji. W jego nieobecności, konstrukcja będzie skuteczne tylko w połowie.


Skrzynia pod pokryciem metalowym zazwyczaj ciało stałe. Jest położony z luki w centymetrze wiązki. Stałe osłona pod metalu nadaje bezazbestowy lub cementu azbestowego płaskiej łupek, i miękką płytkę. W tym przypadku jest konieczne ustalenie, na przecięciach promieni (grzbiet, doliny żeber), a także okap okapu.

Skrzynia pod metalowej konstrukcji jest elementem koniecznym. Krokwie stała stabilnie i posiada rozdzielczość 0,6 metra. Płyty muszą być traktowane z antyseptycznym. Jeśli to konieczne, stosowanie i antyseptyczne bar. Ponadto, eksperci zalecają stosowanie i folię anty-kondensatu.

Jeśli ze względu na wykonanie izolacji jest (na przykład, w gołębniku) wymagany folii i zapobiegania wnikaniu wilgoci i dmuchanie izolacyjnego. W przypadku braku brzegi folii i płatwi pod metalu będzie wystarczająco wentylowane swobodnie.

Film musi być ułożona na wierzchu wiązary dachowe dolne poziome paski. W tym przypadku należy sprawdzić, czy pokrywają się z piętnastu centymetrów. Ewentualnie folia typu stretch. Dopuszcza się do wyginania dwóch centymetrów. Laid-film zamocowana wzdłuż krokwi belka spada. Podczas tego drewna ma grubość mniejszą niż trzy cm, a szerokość przekroju poprzecznego jest szerokość krokwi. Po zakończeniu układania folii układa się pod metalową listwą. Jeżeli konstrukcja filmu nie jest przewidziane, płyty są układane bezpośrednio na krokwiach.

Deski poziome listwy powinno być wszystko antyseptyczne. Ich przekrój – od 2,5-3 cm na metr, a połowę. Dla układu i budowy może być stosowany dowolny dyuymovka, ale wszystkie płyty powinny mieć jednakową grubość. Dobrze wybrany płyta zapewni gładką powierzchnię dachu. Należy pamiętać, że najniższa z nich powinna mieć grubość, która jest pół centymetra większe niż grubość innych płyt. Pasek zakończenia musi być zawsze wyższy niż w pozostałej części konstrukcji.

Na obu końcach pasków grzbietowych eksperci zalecają, aby ustalić dwie deski dodatkowo. W tym przypadku, płyta grzbiet będzie bezpiecznie wzmocnione.

Pierwsza płyta jest zamocowana w dolnej części krokwi w dwóch miejscach za pomocą wkrętów lub gwoździ. Deski muszą przejść przy nachyleniu metalu fali. Tak zamontować arkusze okładek nie będzie trudne. Co do zasady, toczenie krok – 35-40 cm, ale lepiej jest dowiedzieć się wcześniej fale przesunąć materiał.

Prawidłowo zbierane i umeblowane paka kontrobreshetka pozwoli znacznie ograniczyć przenikanie hałasu, który występuje podczas deszczu lub innych zjawisk atmosferycznych.