93 Shares 4487 views

Jak zwiększyć piersi? Opcje

Jakakolwiek forma dziewczyna ma, zawsze nie lubi czegoś, zawsze jest miejsce na samokrytykę. Ale jednym dużym problemem dla większości pań jest obecność niedostatecznie bujnych piersi. W rezultacie wiele osób ma logiczne pytania, jak zwiększyć piersi i czy można to zrobić w ogóle.


Wizualne oszustwo

Najprostszym i najmniej kosztownym sposobem na zwiększenie własnej piersi będzie zakup specjalnego biustonosza z wkładkami, dzięki którym piersi wzrośnie wizualnie o jeden lub dwa rozmiary. Jedyny, ale bardzo duży minus – działa tylko wtedy, gdy pani jest ubrana. Podczas rozbrajania, elegancki rozmiar trafi do stolika nocnego wraz z ulubionym push-upem.

Medycyna

Istnieje również medyczny sposób na zwiększenie piersi. Możesz wziąć specjalne pigułki lub używać kremów, dzięki czemu piersi powinna rosnąć do kilku rozmiarów. I można przejść w bardziej ryzykowny sposób: leżeć pod nożem chirurga plastycznego. Ale tutaj trzeba wziąć pod uwagę nie tylko ostateczny wynik, ale także skutki uboczne, jakie mają te procedury. Przez długi czas wszyscy wiedzą, że plastyczne operacje na klatce piersiowej nie są tak bezpieczne, jak nam się podobało. Co więcej, uderzenie w niewykwalifikowanego chirurga może spowodować wiele szkód w ciele. Tak, podobne sposoby zwiększenia piersi, lepiej jest natychmiast zapomnieć i poszukać innych sposobów na wyjście z sytuacji.

Działalność sportowa

Jak zwiększyć ćwiczenia w klatce piersiowej ? Warto pamiętać, że gruczoł sutkowy pozostaje w miejscu, tylko masa mięśniowa piersi rośnie, co daje jej objętość, a także elastyczność. W tym celu należy wybrać zestaw ćwiczeń w taki sposób, aby obciąŜenia były wykonalne i skuteczne. Jeśli weźmiesz hantle i inne sprzęt sportowy jako pomocnik, efekt będzie lepszy, a wynik będzie zauważalny w krótszym okresie.

Jedzenie

Czasami kobiety pytają o to, czy jest możliwe powiększenie piersi z jedzeniem. I ku zaskoczeniu wielu, odpowiedź będzie pozytywna. W tym celu należy uwzględnić następujące produkty w diecie:

  • Soja , w tym mleko sojowe, edamame, tofu;
  • Produkty białkowe: jaja, mięso, ryby, koktajle białkowe;
  • Warzywa i owoce: ogórki, pomidory, słodkie ziemniaki, buraki, czosnek, papaja, jabłka itp .;
  • Nasiona: nasiona sezamu, nasiona lnu;
  • Zioła: koniczyna czerwona, kozieradka, koper włoski, dzikiej yaminy.

Warto pamiętać, że większość tych produktów jest potrzebna nie tylko do powiększania piersi, ale są one użyteczne dla całego ciała, ponieważ reguluje jego pracę.

Masaż

Innym sposobem na zwiększenie piersi jest specjalne masaże. Aby uzyskać pomoc, możesz zwrócić się do specjalistów, którzy nie tylko mówią, ale także pokazują konkretne ruchy masażu w celu zwiększenia piersi. Kilka razy odwiedzając masażystę, możesz nauczyć się techniki, a następnie samodzielnie masaż w domu. Możesz również połączyć interesy z przyjemnością: poproś faceta lub męża o podobne masaże. Efekt tego będzie wspaniały, nie możesz wątpić!