492 Shares 5512 views

Gaza bandaż w celu ochrony przed przeziębieniem

Wiadomo, że niektóre bakterie i wirusy mogą rozprzestrzeniać się w małych kropelkach śliny w powietrzu w odległości do 7 metrów. Tak proste, jak bandaż gazowy, jeśli jest prawidłowo stosowany, będzie służyć jako wiarygodny barierę ochronną dla bakterii i wirusów.


Materiał stosowany do produkcji maski jest bardzo ważne. Syntetyczny materiał jest raczej słaba obrony czyni oddychanie trudniejsze i mogą powodować reakcje alergiczne. Jakość gaza maska wykonana z bawełnianej gazy medyczne, które normalnie oddychająca, pozwalając skórze oddychać, nie pocić. Im większa jest liczba warstw maski, znaczny stopień ochrony. Najbardziej odpowiednia ilość warstw będzie wynosiła 4 – 8.

Dodatkowe pozytywne cechą wielowarstwowe opatrunki z gazy z materiału naturalnego – jest wielokrotnego użytku. W celu przywrócenia właściwości ochronne jego prostirnut wystarczająco mydła i dobrze prasować.

Przy stosowaniu bandaża z gazy jest ochroną grypy, jak również innych chorób przenoszonych przez kropelki rozpylone w powietrzu. Jeśli jesteś chory, stosowane zabezpieczenie zmniejsza ryzyko przeniesienia chorób wirusowych innych.

Gaza bandaż można kupić w drogerii. Wyboru można dokonywać między 4 a 6-warstwowych bawełnianych wyrobów wielokrotnego użytku. Dla ułatwienia są bandaże ze sznurkami do ściągania i elastycznych pasm. Nie będą pocić osoba nie będzie trudności w oddychaniu, i ponownie ich użyć po prostu trzeba wyprasować gorącym żelazem.

Jeśli nie zdarzy się stanie gazą w aptece, to łatwo zrobić samemu. Produkcja bawełny gaza bandaż nie zajmie dużo czasu i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. wymaga to długo gazy segment 1 metra, szerokości 60 cm. Rozszerzanie gazy na stole, w warstwie środkowej na płasko wełna wielkości 20 x 20 cm, około 1 – 2 cm grubości. Wełna powinna być na tyle, że to nie przeszkadza w oddychaniu i jednocześnie pokryć usta i nos. Teraz gazy jest złożona z dwóch stron na całej jej długości, z warstwą osłonową bawełny. Końce gazę tnie się na 25 – 30 cm z każdej strony, aby uzyskać paski do wiązania. O sile otrzymanego bandaż jest konieczne do szycia nić wokół krawędzi pasków po obu stronach wełny. Domowej roboty sos jest gotowy. Co 3 – 4 godziny trzeba zmienić. Jest również możliwe, że producenci wziąć bandaż lekarza.

Opatrunek z gazy może być taki, aby całkowicie przykryć nos i usta. W tym przypadku, dolna część gęsto powinny obejmować podbródek i górnych rogach prostokątnego bandaż powinien niemal dotrzeć do uszu. Górne i dolne paski są związane z tyłu, przechodząc odpowiednio powyżej i poniżej uszu.

Czuć się swobodnie nosić bandaż w transporcie i we wszystkich miejscach publicznych, gdzie jest szansa, aby „złapać” infekcję. Po tym wszystkim, zapobieganie jest znacznie lepiej terminowe kontynuacji leczenia. Chroń swój czas z zimnego siebie i bliskich.