519 Shares 8321 views

Anna Tumanov, „Aleksander” i inne historie

Anna Tumanov – nowoczesny rosyjski pisarz, którego książki jeszcze nie cieszył się wielkim sukcesem. Jednak ci, którzy są zaznajomieni z twórczością pisarza, jej prace są bardzo lubi, i czekamy na nowe historie o znanych bohaterów.


Na pracy Anna

O swoich pracach mówi Anna lekko. Dla jej piśmie – tylko hobby, lubi pisać różne historie, wymyślać nowe historie. Jednakże, w celu osiągnięcia zysku z jego działalności, autor „Alexandra”, Tumanov, nawet nie licząc. Dlatego ich kreatywność Anna widzi jako ulubiona rzecz, ale nie aktywności zawodowej.

Sam, jako autor „Alexandra”, Tumanova Anna opisuje swoją sztukę jako sposób na ucieczkę od zgiełku, zajmując piśmie „nieskomplikowane historie.” Jego książka nazywa bajek.

Mówiąc o pracy pisarza, należy stwierdzić, że najbardziej znana praca została opublikowana Tumanova „Alexander” w „drugim obiegu” – znany magazyn internetowy, który grał w wielu współczesnych pisarzy bardzo ważną rolę. Mając to magazyn zaczął pisać kariera wielu kreatywnych ludzi, których dziś nie jest ostatnim w nowoczesnej działalności literackiej.

Ich prace, a także książka „Alexander” Tumanov pisze w gatunku romansu. Piękne historie, czytając, że czytelnik czuje – że jest dziełem Anny. Sama pisarka, autorka „Alexandra” Tumanov mówi o swoich historiach, że picie herbaty podczas czytania jej książki, a następnie dodać cukier w napoju nie jest konieczne – wszystkie produkty i tak wypełnione słodkim syropie. Moment ten definiuje kreatywność początkujący pisarz.

Anna Tumanov, "Alexander"

Główny bohater przeżywa bardzo trudny okres w moim życiu – utrata pracy, wiele niezapłaconych rachunków, dług. Jak radzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spadły na głowę młodej dziewczyny? Główny bohater postanawia zmienić swoje życie. Zaczęła szukać nowej pracy, ona pomyślnie. Po przeprowadzce do małego domku w lesie, gdzie w rzeczywistości muszą pracować głównego bohatera, nie ma pojęcia, co ją czeka. Jest możliwe, że nowa praca przyniesie jej nie tylko dochody, ale także poważnych zmian w życiu osobistym? Być może to właśnie dzięki tej pracy, bohaterka w końcu spotkał jego los twarzą w twarz?

Historia Tumanova „Alexander” stał się najbardziej znanym z dzieł pisarza.

„Dama z jednym Panem”

Książka należy do „Aktaniyskomu” cyklu. Główny bohater – bardzo samotnym człowiekiem. W jego posiadaniu jest trzy ogromny zamek. Mieszczący się dość wysoką pozycję na dworze, bohater jest ciągle zastanawia się, czy jest on zadowolony. Ale los złoczyńca zamienia jego życie do góry nogami, nie myśląc o tym, co naprawdę chce zmęczony zwykłym człowiekiem.

„Historia małżeństwa”

Historia kobiet i mężczyzn, którzy przeżyli wojnę, upadek wielkiego imperium i ogromny, bardzo kochający siebie. Ale los nie pozwala bohaterowie, aby być razem. Czy to możliwe, aby iść przed losem i całkowicie zmienić swoje życie? Jest to i spróbować zrobić głównych bohaterów. Cóż, zobaczmy, czy uda im się pokonać wszystkie okoliczności, które przez wiele lat były oddzielone kochanków.