364 Shares 6730 views

Pieczeń z jajkiem całego mięsa i rozdrobniona

Pieczeń z jajkiem – pyszne przekąski, że będzie odwoływać się do swoich gości, jeśli jesteś w stanie go dobrze gotować. Sposoby wytwarzania tych rolek ma kilka, a najlepiej z nich zostaną opisane poniżej.

przepis pieczeń z jajkiem i serem

Niezbędne składniki do naczynia:

– mięso (wieprzowina i mieszaniny kurczaka) 1 kg

– ser twardy – 200 gramów,

– cebula – 2 duże cebule

– zioła (pietruszka, koper, por)

– mieszaniny białego i czarnego pieprzu

– majeranek,

– olej roślinny,

– soli.

Dokładnie przemyć mięsa pod bieżącą wodą, tnie się na plastry i rozdrabnianie. Posiekane cebule, parzyć ją, podać wodę do drenażu, umieścić w farszu. Mielone do smaku solą, pieprzem, dodać 1 kg mięsa 1 łyżka majeranku i wszystko dokładnie wymieszać.

Biały nieświeży chleb bez skorupy (200 g) przeprowadzono w stan zawiesiny w mleku i rozdrabnianie, a następnie zmieszanie go z mięsa. Mielone mocno ubij ręcznie.

Ugotować na twardo jaja kurze 4.

Nasmarować blasze o grubości warstwy masła rozprzestrzeniania na nim i folią. Na jej warstwa środkowa spread farszu. Wytnij masło i umieścić go na górze. Ddalee posypać wszystko z grubą warstwą zieleni i serem. Jaja posiekanej na siebie i rozprzestrzeniania się nadzienie na folii za pomocą obracać się wszystkie zwoje.

Piec ogrzano do 200 ° C. Przed umieszczeniem go na patelni, wlać trochę wody. Pieczeń z jajkiem będzie gotowa w 15 minut.

Rolka może być przygotowany nie tylko z mięsa. Doskonały wykonania jest następujący przepis.

Pieczeń z piersi kurczaka jajko

Skład potraw należą:

– kurczak – 1 kg (około 2 duże piersi)

– Słodka papryka: jeden kawałek czerwony i żółty,

– Leek,

– Cebula,

– odmiany sera – 250 gramów,

– 2 jaja kurze,

– soli,

– papryka.

piersi kurczaka oddzielone od kości, cięte wzdłuż płaskich płyt 2 cm szerokości i odpychają młotka. Nie używać metalowych młotków odbicia mięsa, ponieważ mogą oderwać mięso. Wykończone płytki pieprz, sól i sumują się suwak.

Przygotować nadzienie na pieczeń z jajkiem. gotować jajka i umieścić je w zimnej wodzie. Po ich schłodzenia, oczyścić je z muszli i pokroić w drobną kostkę.

Na pergamin do pieczenia i rozprowadzić warstw mięsa stela do niego. wołowina wielkość zbiornika wynosi 20 cm długości i 15 cm szerokości. Krawędzie mięsa powinna być walcowany przez umieszczenie elementu do elementu.

Na górze pierwszej warstwy mięsa rozkładają jajka, następnie zielona cebula, prisalivaem je i pokryć grubą warstwą tartego sera durum. Warstwy powinny być również oznaczone tak, aby były widoczne po upieczeniu i cięcie.

Następnie, zwracamy szczelne rolkę wiąże gruby gwint i całkowicie owinąć folię, uprzednio smarowane dużą warstwę oleju roślinnego.

Rozgrzanym piekarniku 200 stopni przez 30 minut umieścić pieczenie rolki.

Po tym jak zwój jest gotowy, aby wyjąć z folii, oczyszczone z nici i tnie się na kawałki o grubości nie większej niż 4 cm. Podawać to pieczeń z jaj może być gorący lub zimny.

mięso rolki z jaj wewnątrz, wykonane z piersi kurczaka to nie tylko piękne i smaczne przekąski, ale rodzajem dekoracji stołu.

Należy zauważyć, że taka rolka może być doskonale uzupełnione beszamelem.

Aby przygotować sos trzeba wlać mleko w garnku i podgrzać, ale nie gotować. Następnie, w oddzielnej patelni roztopić masło na średnim ogniu. Dodać do mąki masło i mieszaj, aż bez grudek. Wlać mleko do patelni, energicznie mieszając. Następny doprowadzić sos do wrzenia i wyłączyć go zaraz po zgęstnieje. Pieprz, sól. Po wyłączeniu sos kosztować obniżyć kawałek masła, aby nie tworzyć film. Podawać z jajkiem pieczeń powinny być z beszamelem, który dla jej przyjemny smak kremowo wyruszył smak kurczaka i warzyw.