599 Shares 8263 views

Jak długo są dostawy i czy mogą być szybciej

Żaden lekarz, nawet najbardziej wykwalifikowani i doświadczeni, nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, ile ostatnich pokoleń. W każdym razie, wszystko jest inaczej, i nie koniecznie musi być szybki lub przedłużony pracy. Ale nadal istnieją pewne kroki, za pomocą którego można ustalić, ile ostatnia urodziła się w Twoim przypadku.

Więc skąd wiesz, że poszedł do pracy, ponieważ wiele kobiet zdarza ton treningowy. Jeśli ból w brzuchu lub dolnej części pleców występują w regularnych odstępach czasu, można zbierać rzeczy w szpitalu. Tak szybko, jak częstotliwość zostanie zmniejszona do 15-20 minut, należy udać się do lekarza. Ten okres może trwać dłużej niż godzinę (nie martw się, walka wciąż nie jest bardzo bolesne, a wiele kobiet w tym czasie spokojny czas, aby umieścić rzeczy w porządku w domu, wziąć prysznic, i tak dalej) i jest lepiej tolerowany przez dom. Ale natychmiast ostrzegł, że jeśli wody płodowe, wtedy nie ma sprawy wewnętrzne – udać się do szpitala. Dziecko bez wody w łonie matki mogą przebywać do 12 godzin.

Kolejnym etapem

Po wpisaniu w pierwszym okresie, to natychmiast pojawia się pytanie o ile ostatnim porodzie i jak długo czekać na dziecko. Najczęściej walczyć o więcej niż bolesne, ale całkiem znośny. Interwał jest zredukowana do 3-5 minut, a ujawnienie szyjki następuje 1-1,5 cm na godzinę. Ten etap może nadal powoli (5-6 godzin), a następnie będzie go szybciej.

W pierwszym etapie procesu narodzin jest uważane za normalne, jeśli kobieta przeżywa atak na 2-3 w 10 minucie.

Co dzieje się z dzieckiem

Jeśli podasz wszystko o porodzie, warto zauważyć, i to, co dzieje się z dzieckiem. W związku z walkami, dziecko stopniowo opada, dostosowując się do kanału rodnego i kostnego miednicy matki. Powolny ruch do ochrony dzieci przed urazami.

druga noga

Gdy szyjka jest wystarczającym ujawnieniu (10-11sm), a następnie rozpoczyna się drugi etap – po urodzeniu dziecka. Najczęściej kobiety zadał pytanie o to, ile ostatniego porodu i jak dużo dłużej tolerować ból podczas tego okresu. Ale istnieje bardzo niewiele. Kto może rozpocząć próby, i ważne jest, aby słuchać lekarza. Jeśli nie są dopuszczone do wysiłku, dlatego też należy znieść. Jak tylko położna umożliwia naciskać, należy dołożyć wszelkich starań, aby dziecko urodziło się wkrótce.

Drugi okres może trwać 30-60 minut, ale może to być inny czas. Wszystko zależy od wielkości dziecka, pozycja głowy, mamusie miednicy.

Kończy się drugi etap pierwszy krzyk dziecka. W większości przypadków dziecko stosuje się do piersi matki, więc uspokoił się i czuł się bezpieczny.

Ostatni wysiłek.

Teraz mama jest nadal urodzeniu łożyska. Jest to najkrótsza i bezbolesny okres, który trwa około 5-10 minut. Następnie odbywa macierzystych Podawany stymulowania skurczów macicy, i umieścić na lodzie żołądka. Wszystko to uniemożliwia ewentualne krwawienie.

W celu przygotowania do porodu i do pozbycia się lęku, warto odwiedzić szkołę dla matek. Będą powiedzieć nie tylko o rozwoju dziecka, ale także na zachowanie w chwili urodzenia i przyszłej opieki nad dzieckiem.