441 Shares 9570 views

Berdyansk plwocina: Cechy rekreacji

Berdyansk – jest to jeden z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych obywateli Ukrainy. Tutaj można się dobrze bawić i zróżnicowany czas. Ale aby zmaksymalizować zanurzyć się w atmosferę kurortu, wiele wybrać, aby pozostać na mierzei Berdyansk. Tu można zatrzymać się w jednym z domków, w pensjonacie lub w prywatnym domu. Ponadto każdy, kto zajmuje pokój w Berdyansk, mogą podróżować autobusem z kosą.

Opis plwocina

Obszar ten ośrodek znajduje się na Morzu Azowskim na północy. Berdiansk cypel oddziela morze i zatokę Berdyansk. Jego długość wynosi 23 km. Jej szerokość waha się w różnych miejscach od 2 km do 40 metrów. W tym obszarze znajdował się nieco ponad 70 organizacji rekreacyjnych. Ten ośrodek może być podzielona na trzy części: Dalekiego i Bliskiego Kurońskiej.

Jak się tam dostać?

Od Berdyansk pluć się regularnie iść autobusów wahadłowych. Z dworca autobusowego można dojechać numer trasy 15. Aby wyjść z żądanym rekreacji, ostrzega kierowcę z wyprzedzeniem. Terminus na warkocz z którym podróżować około 20 minut.

Gdzie się zatrzymać?

Niemal na całej długości ośrodku są ośrodki, motele i podstawy. Berdyansk pluć wydziałowych sanatoriów, chociaż niektóre z nich zostały zakupione przez osoby prywatne. Oni przywrócony, odnowiony w sezonie i odpocząć. Te obiekty rekreacyjne w ich dyspozycji są budynki z kamienia z kilku piętrach. Również w okolicach infrastruktura jest dobrze rozwinięta.

Na Bliskim Mierzei znajduje się kilka domów wakacyjnych, ale większość ich liczba wynosi Central. Ta część jest dość wąska, ale jego plaże są dobrze zagospodarowany. Również same budynki są wyposażone we wszystko co niezbędne. Po drugiej rożnie jakiś rekreacji, ale w zasadzie nie znajdują się domy mieszkańców.

Berdyansk plwocina – sektor prywatny dla turystów

Jak już wspomniano, Far Spit to mała wioska, gdzie ludzie żyją w sektorze prywatnym. Istnieje około 115 tysięcy mieszkańców, ale w gorącym sezonie liczba ta potroiła. Mimo to, nie zawsze jest możliwe, aby znaleźć i wynająć pokój lub mieszkanie. To miłe, że ceny są obliczane na zwiedzających z jakiegokolwiek dochodu.

Plaże na mierzei

Berdyansk plwocina usiany piaszczystych plaż z niewielką domieszką muszli. Tutaj jest to możliwe, aby zabawiać dzieci, jak określono w płytkiej wodzie. Jeśli chodzić od brzegu głębokość około 50 metrów woda będzie około półtora metra.

Na początku mierzei są plaże wyposażone szatnie i szopach. Nie można usiąść w kawiarni i letniej zabawy na przejażdżki. Te plaże zaczynają rekreacji, które mają swoje własne rozrywki, infrastruktury oraz prywatną piaszczystą wejście do morza. Ale są też domki letniskowe, gdzie plaża jest po drugiej stronie ulicy.

Jeśli święto odbywa się na Long Spit, przystanek autobusowy, aby dostać się do morza, jak to możliwe, przechodząc przez gaj oliwny. Posiada również własny obszar rozrywki i zatłoczone. Berdyansk pluć są bardzo gościnni, więc ci, którzy chcą znaleźć stosunkowo zaciszne miejsce, może udać się do samego końca. prawie nie ma ludzi, tak rzadko spotykane odpoczynku nudystów w godzinach porannych na końcu mierzei. Większość plaż są wypełnione ludzi w godzinach wieczornych.

braki

Trudność polega na tym, że droga do jazdy jest trudne, ponieważ obozowicze zostawić swoje samochody na torze. W ciągu dnia, znaleźć wolne miejsce do zaparkowania samochodu, prawie nierealny.

Reszta godność na mierzei

To przyciąga wielu Berdyansk pluć. Reszta jest odpowiednia dla osób w każdym wieku. Gdzie można odpocząć ludziom starszym w pełni, a także bawić młodych. Aby jeździć na przejażdżki, usiąść w kawiarni, obejrzeć film w kinie lub kupić rzeczy i jedzenie, nie koniecznie iść do Berdyansk. Na terenie mierzei ma wszystko, czego potrzeba na relaksujący wypoczynek.

klimat

Berdyansk plwocina charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem. Warunki atmosferyczne nie jest wystarczającym dowodem. Tak więc, w okresie letnim, który rozpoczyna się już po 20 dniach maja, nie jest gorąca i sucha pogoda. W zimie temperatura jest uważany za ciepłe i miękkie. W czerwcu, okres czasu słonecznego średnio o 320 godzin w lipcu, więcej takich chwil. – 355 godzin, aw ostatnim miesiącu latem. – 332 h Dzięki tych wskaźników, woda u wybrzeży nagrzewa się bardzo szybko i do 20 maja temperatura wzrasta do 20-22 o C lipca znak ten wzrasta do 26-28 ° C. Co ciekawe, liczba ta wzrasta do 30 w lagunach! Dane te są wyższe niż te rejestrowane w Jałcie Soczi Odessa.

dodatkowo

Na mierzei można przenieść na promach, które działają w różnych kierunkach. Stąd można dostać się do centrum / dworca kolejowego i dworca autobusowego, z którego można przejść do dowolnego miejsca. Z dworca autobusowego przejdź do podmiejskich i międzymiastowych autobusów. Dlatego też, jeśli chcesz, możesz odkrywać inne kurorty i miejscowości. Przed Berdiansk można dotrzeć nie tylko pociągiem lub autobusem, ale również na płaszczyźnie.