182 Shares 4763 views

Wiza do Czarnogóry dla Rosjan: niuanse projektowania

Wszelkie wyjazd za granicę – odpoczynek lub spotkanie robocze, zakup nieruchomości, lub z innego powodu – jest związany z słuchaczowi. Istnieje wiele krajów, do których wstęp dla Rosjan jest związane wyłącznie z projektem paszportu. A jeśli był na rękach? Chcę odpocząć … I tu zaczyna się bolesny wybór kraju, ośrodek, hotel …

Czarnogóra: przegląd

Czarnogóra – mały kraj na wybrzeżu Adriatyku. Można pływać od maja do października. Położenie miejscowości wypoczynkowych i wspaniałej przyrody – to najbardziej przyciąga turystów.

Wypoczynek tutaj zaoferowania dla każdego smaku i budżetu. Oprócz fanów czystego plaż, Czarnogóra jest odwiedzana przez fanów i ekstremalnej turystyki (rafting, wspinaczka górska). Program wycieczki jest bardzo bogaty. W Czarnogórze, wiele ciekawych miejsc, które stale przyciągają turystów i mieszkańców.

Reżim wizowy

Kontakt z państw strefy euro stworzyły wiele zamieszania. Czarnogóra nie zostały jeszcze ujęte w wykazie UE. Wiza do Czarnogóry dla Rosjan, podczas gdy w kraju do 30 dni, nie będą wydawane. Wpis tylko zagraniczny paszport. Jednakże, wymagana jest rejestracja po przekroczeniu granicy. W każdym mieście znajdują się centra infoturisticheskie, które dokonują rejestracji podróżnych. Należy to zrobić w ciągu jednego dnia po przyjeździe.

W przypadku pobytu w kraju przez okres dłuższy niż 30 dni wiza jest wymagana do Czarnogóry dla Rosjan. Procedura jest prosta. Prześwit odbywa się w Konsulacie Czarnogóry w Rosji. Adres w Moskwie: Str. Mosphilmovskaya, budynek 46 (biuro mieści się na 3 piętrze budynku mieszkalnego).

Jak uzyskać wizy do Czarnogóry dla Rosjan?

Jeśli termin podróży przekracza 30 dni, zaliczka powinna mieć zastosowanie do konsulatu i dostarczyć pakiet dokumentów.

dokumenty

paszport

Ważność ≥ 3 miesiące po zakończeniu podróży + kopia strony z danymi o Tobie (obrót)

kwestionariusz

Do uzupełnienia w łacińskimi literami

aplikacja

Wolny, ale zawsze trzeba podać cel wizyty, miejsce pobytu początku do końca podróży

Zaproszenie lub rezerwacja hotelu, dzierżawy

kopia

Czy potrzebuję wizy dla Czarnogóry dla obywateli innych krajów? Ukraińcy mogą przebywać na jej terytorium do 90 dni. inclusive bez wizy. Obywatele Białorusi w kraju przez okres do 30 dni, wiza nie zostanie wydana, ale razem z paszportami musi otrzymać bon turystyczny lub posiadać zaproszenie od osoby.

Wizyta bez wizy

Czarnogóra bez wizy jest dostępna do odwiedzenia obywateli Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, państwa członkowskie porozumienia Schengen. Dla tych, którzy są zaangażowani w działalność na terytorium, nie jest wymagana wiza do 90 dni pobytu. Jeśli czas musi być zwiększona, wówczas konieczne jest zastosowanie na komisariat.

Wiza do Czarnogóry dla Rosjan, którzy byli małżeństwem obywatelowi kraju, wydanych w konsulacie pod warunkiem, że dokument w sprawie ustanowienia rodziny. Czas wiza będzie przekraczać 90 dni. Również kredyty będą przyznawane na dłuższy okres w przypadku edukacji w czarnogórskich instytucji edukacyjnych. Wystarczy tylko przedstawić dowód rejestracji. Jeśli masz swój własny nieruchomości w kraju i rezydenta kadencji będzie również przekraczać 90 dni. Takie prawo, między innymi, pozwala uzyskać zezwolenie na wjazd i na (wizy Schengen) UE. Czarnogóra jest w bezpośrednim sąsiedztwie wielu krajach należących do Unii Europejskiej. Na przykład Włochy są możliwe do osiągnięcia przez 2 godziny.

Jak wydać wizę Schengen na terytorium Czarnogóry?

Rosjanie mogą ubiegać się o wizy Schengen w Czarnogórze, jeżeli:

  1. Posiada pozwolenie na pobyt.
  2. Mam krewnych, formalnego zatrudnienia na terytorium Czarnogóry.

Z dokumentów znajdujących się w pierwszej kolejności muszą posiadać ważny paszport (ważny przez okres dłuższy niż 3 miesiące po zakończeniu podróży). Dzięki odwróceniu, który pokazuje swoje dane, potrzebne do wykonywania kopii. Następnie trzeba będzie wypełnić formularz kwestionariusz, który został opublikowany na oficjalnej stronie krajów członkowskich Układu z Schengen. do jego wymagań ukończenia określone są w tym samym miejscu. Trzeba będzie mieć i zdjęcia dobrej jakości i prawidłowej wielkości. Wymaga ubezpieczenie zdrowotne z akredytowanych spółki za kwotę nie mniejszą niż 30 000 € muszą być potwierdzone wystarczającą ilość pieniędzy na rachunkach. Oto niektóre niuanse. Jeśli przeliczanie zamienia je mniej niż 50 € za osobę za dzień, najprawdopodobniej nie dostanie Schengen. Dokumenty na rezerwacji z przedpłaty lub zapłaty ceny całkowitej. Ponadto, mogą wymagać notarialnie zgodę na podróż z dziećmi (jeśli jeden z małżonków idzie, inne nie). Lub zgoda obojga rodziców na podróż dziecka do lat 16 wraz z grupą.

Wykaz dokumentów jest skończona. Ambasada pracownik sprawia, że wizy dla 1 tygodnia, ale pakiet papierów mogą być składane i przez 3 miesiące. Możliwe jest również wizy w trybie pilnym. Koszt opłaty wizowej będą wyższe o 2 razy, ale pozwolenie na wjazd będzie szybciej.