820 Shares 1111 views

Brazilian Carnival – łapacz, zdobywa serca

W bezmiarze naszej gościnnej planety leży ogromną liczbę krajów, z których każdy jest znany w świecie czegoś własnego, wyjątkowy i niepowtarzalny. Na przykład, Szwajcaria. Cała ziemia słynie z zegarków, sera i czekolady. Indie – herbata i przyprawy. Japonia znana jest ze swoich osiągnięć w dziedzinie nauki i technologii. Tajlandia przyniósł światu wspaniałe wakacje i Hiszpania – walki byków i fantastycznych twórców sztuki: Dali, Picasso i wielu innych. Kraju takim jak Brazylia, synonimem u większości ludzi z kawą, piłka nożna, posąg Chrystusa Odkupiciela i karnawału.


Podobnie jak wiele rzeczy ukrytych w tym zdaniu – brazylijskiego karnawału! Natychmiast, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, błysnął mu przed oczami obraz kolorowych magazynów i programów telewizyjnych, gdzie ogniste rytmy samby fontanny rozpryskiwania latać po okolicy, przedstawiając ludzi z jego fantastycznej energii przenika każdy centymetr przestrzeni i powietrza, każdy kawałek świąteczny nastrój.

Karnawał w Brazylii jest największych festiwali folklorystycznych w kraju. Czasowy do różnych świąt, te wspaniałe procesje odbywają się w prawie każdym mieście. Tak więc, Rio de Janeiro Karnawał prezentuje światu piękno i blask szkół samby i karnawału z Pernambuco charakteryzuje się taki trend muzyki i tańca jako Frevo. Ten gatunek ma swoje niesamowite możliwości: wybuch pasji szybkiej muzyki instrumentów dętych i perkusyjnych tworzy podstawę dla wspaniałych akrobatycznych wyczynów, które są elementami tańca.

Pod koniec lutego i na początku marca w Rio odbyła główną brazylijskiego karnawału. Ten wspaniały festiwal nie jest mniej popularny niż Boże Narodzenie czy Nowy Rok. Zaraz po świętach sylwestrowych ludzie tego gościnnego kraju zaczynają liczyć pozostałych dni przed obchodami. Wszystkie wielkie rzeczy są zawarte na okres post-wypoczynkowego.

To magiczne Karnawał brazylijski to rodzaj powitania Postu. To wtedy wszystkich słynnych szkół samby znajdują się na głównej ulicy w Rio, zwanego Sambadrom, aby pokazać nie tylko swoje umiejętności, ale także ze wszystkimi mięsa powiedzieć „do widzenia”.

Odziany w oszałamiające kostiumy z cekinami, piórami, dżetów i cekinów, uczestników tego cudownego procesji pokaz publiczny niezrównanej show, do którego zostały przygotowania do roku. To prawda – na koniec poprzedniego szkolnego karnawału natychmiast rozpocząć przygotowania do następnego: gigant sceneria niespotykany, ale ciężkie kostiumy i wspaniały widok wymagają dużej ilości czasu i kosztów materiałowych.

Oficjalnie karnawał brazylijski rozpoczyna się w sobotę i trwa aż do następnego tygodnia. Ale mieszkańcy tego fantastycznego miasta, aby uczcić święto rozpocząć na długo przed jego rozpoczęciem i kontynuować zabawę po studiach, czasami delektując magii obchodów dwa tygodnie.

Spójrz na tego wspaniałego i niewyobrażalnej wystawie pochodzą z całego świata. W tym okresie liczba turystów w Rio de Janeiro może być nawet milion. Jest to chyba jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków, które powinny być postrzegane – karnawał w Rio de Janeiro!