897 Shares 5246 views

Jak zachować zdrowie dziecka lub czego nie robić w ciąży

Niektóre kobiety uważają, że ciąża – to prawie jedna choroba, jest to trudny okres w życiu każdej kobiety, ale tak nie jest. Jest to jasny i szczęśliwy okres w oczekiwaniu na cud. Ale żeby czekać na zdrowe dziecko i oszczędzić sobie, trzeba wiedzieć, że nie można robić w ciąży.

Jeśli słuchasz babć, matek, sąsiadów, znajomych i różnych ciotek, możliwe jest znalezienie takich dziwnych rzeczy o ciąży: Co można i nie można zrobić przyszła mama. Okazuje się, że wiele osób uważa, że niemożliwe jest, aby robić takie podstawowe rzeczy w ciąży, jest wątpliwa. Na przykład, gryząc pestki, dzianiny lub haftują, oglądać pogrzeb, cięte włosy, powiesić ubrania i, oczywiście, możemy tylko się domyślać. Wydawałoby się, że wszystko to jest absurd , a niektóre bzdury.

Ale nie za nic, że ludzie szanują starość i mądrość, która pochodzi z doświadczenia. Na przykład, niedawno naukowcy udowodnili, że prażone nasiona mają substancję, która powoduje ton macicy, tak kobiety, których ciąża jest zagrożona, to lepiej się w tym kaprysu odmówić. Jeśli chodzi o ubrania, kobieta wisiała przed nim w ogrodach na pełnym lin, za to musieli sięgać. Okazuje się, że nie można zrobić w czasie ciąży, więc jest długo stoi z rękami do góry, zwłaszcza we wczesnych stadiach ciąży, ponieważ może to prowadzić do nawijania płodu przez pępowinę.

Czy wierzyć resztę znaków, które w żaden sposób potwierdzone, aby zdecydować, każdy na własnej matki. Ale tu, niestety, niektóre z pustymi przesądów oddają się nakładając dziecka posag, lub w ciągu ostatnich miesięcy, aby zaopatrzyć się na wszystko, czego potrzebujesz. A potem młodzi ojcowie szybko biec do sklepów aż małżonka z rebonochkom leżą w szpitalu i kupić wszystkie niezbędne i zbędne. Ale wraz z zakupem inwalidzkie małżonkiem, szopek, raspashonok i kostiumy mają pozytywny wpływ na stan matki oczekującej.

Ale są też inne rzeczy, które są na liście, co nie może być zrobione dla kobiet w ciąży.

Po pierwsze, trzeba rzucić palenie. I nie ma potrzeby, aby usprawiedliwić się z różnego rodzaju absurdów o tym, że jest to ogromny stres dla organizmu. Oznacza to, że każdy papieros palić – to jest bardzo stresujące dla tych okruchów, które nie mogą zrozumieć, dlaczego mama tak go obraża. Nie jest konieczne również w pomieszczeniach zadymionych i pozwalają przyjaciele, krewni i koledzy palić w swojej obecności.

Po drugie, oczywiście, trzeba wprowadzić tabu na każdy rodzaj alkoholu lub narkotyków. Fakt, że istnieje bezpieczna dawka, konieczne jest, aby zapomnieć. To wszystko mity dla słabych ludzi, którzy nie mogą sobie odmówić przyjemności. I rzemiosło tych, którzy korzystają z tego rodzą się słaby i niezabudowane pokolenia. Nie jest konieczne, aby być prowadzone przez takich znawców spożywania alkoholu, nie ma potrzeby, aby zniszczyć siebie i swoje dziecko.

Po trzecie, konieczne jest, aby zrezygnować z kofeiny, nawet jeśli wcześniej nie mógł sobie wyobrazić życia bez kilku filiżanek kawy dziennie. Naukowcy od dawna stwierdzono, że nadmierne używanie kofeiny prowadzi do ryzyka poronienia, a także narodzin dziecka z niską masą urodzeniową.

Po czwarte, konieczne jest, aby przemyśleć swoje nawyki żywieniowe ostrożnie. Zgodnie z zakazem są wszystkie rodzaje sushi rolek surowego mięsa, mleka świeżego. Wszystkie owoce i warzywa powinny być dokładnie myte. Nie angażuj się słodki i cytrusowy.

Po piąte, należy starać się iść z wysokich obcasach na dolnej podeszwy, staraj się nie bałagan z jakiejkolwiek chemii (nie farbować włosy, paznokcie), nie przegrzewać. Szczepienie jest również nie warto.

Wiele osób wie, że nie można robić w ciąży, kobiet w ciąży i co można jeszcze zrobić?

I można zrobić wszystko, co przynosi radość i nie jest szkodliwy dla zdrowia. Wiele chodzić, oddychać świeżym powietrzem, cieszyć się pięknem natury i sztuki, oglądać dobre filmy, czytać książki. Można kochać wszystko wokół i poczuć, że cały świat cię kocha. Można się uzależnić zdrowego stylu życia i wziąć go jako podstawa przyszłości. Możesz być najbardziej piękne, szczęśliwe i jasne, bo kobieta w ciąży – to niezgłębione cud i największa tajemnica.